Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bilo super na zurci a? Ja doshao ispred sa nekim drushtvom, karta na ulazu bila 600 din, pa poshto nam se i nije bash previshe ishlo, otishli na bilijar, pa posle u Buongiorno. Shto se tiche zivota ovako, josh sam se devojchicom u krizi, od jebenog Dana zaljubljenih, ali i dalje mislim da ce da se reshi sve ok. Izvalio sam da sam izbedacen sto se to desava, sto ne valja, jer bi to znacilo da bih u slucaju raskida upao u bedak veliki. Sto u sushtini znachi da mi je mnogo stalo do nje (da ne kazem neku tezu rec)........sto sam vec znao, al ajde...i tako...

Edited by Green
Link to comment
Share on other sites

Kakav dan!!! Ima bar 15C, u maji išao do radnje... Basket popodne se podrazumeva.

E stvarno, kad svane ovakav dan kontaš kako je život do jaja dobar!

I na kraju drago mi je što je Dinamo izgubio.

God save Opera Mini.

Samo Klejbezable, ostalo su sitnice.

Rastaman still stand.

Link to comment
Share on other sites

prethodna 2 dana su mi vratila zivot u telo i osmeh na facu [:D] hvala svim uchesnicima :)

izlazim na terasu vidim tu neki mercedes, trubachi i pichke u dopichnjacima...

i kontam tu enshto: "ma ne ovaj cilim ce se ozeniti pre mene sigurno";))

jel to jedan od onih snova sa poukom [:D]

budalo .. nemoj da se pravish zna se ko je ovde najvishe zaglibio chika margi =)

A militj ce prvi da se ozeni, to se vec zna :)

jel to onaj fazon brzo ga da podrzim da se operem i sakrijem =)

dobar si dobar si =)

samo cu reci - extra veche.

[:D]

hteo sam da kucam neshto al kad sam video ovo tvoje mislim da su rechi suvishne =)

(jedino kako bi bilo vishe extra bi bilo da se ispunio onaj flesh .. al to onda vec ne bi bilo veche to bi bila vechnost [:D])

veceras zurka

sve vas volim : )))

jel to kao neki poziv =) adresa na pm right [:D] ?

bio sinoc u skc-u...bilo super;))

hahaha

jel si video N.N lice sa foruma koje ispushta chudne zvuke, lichi na missing link sa zavrnutom nogavicom kako viche "Dilujem Dabl" [:D]

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...