Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

chestitke weco, da bude sve da prshti ;)

@ topic

jedva ustao iz kreveta .. nzn koji mi je al ubio sam se od spavanja a i dalje sam umoran .. uzeo hasno neshto sad moram da se cimam do grada, pa do drugog dela pa opet do grada ... grrrr

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Meni opusteno bilo napolju, izgleda da se isplatilo sto sam dao 11k dinara za pantalone.

Bio sam do klinickog centra, navatao sam neku mega iskusnu profesorku na vezu, iiii...astma. Veselo.

Weco, zelim vam da vam bude lepo i veselo :)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

kekekekekke

weca and njen dragi, siting in a trii kej aj es es vaj en dzi !!! First kams lov den kams meridz dem kams wecas dragi vit a bejbi keridz  [:D]

svadba svadba svadba  [:D]

srecno i sve najlepshe zelje:))

( [;)] )...

hehehe... hvala, hvala :o)

i mogao bi ti da me vozish na svadbu, ali da prethodno napunish akumulator, pa i zmaja da pushtamo :o)))

@stator, kruko, MaudDib hvala vam puno :o)

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

khmmm

1. ja stvarno ne znam o cemu ti pricash  [:D]

2. kakvi su te zmajevi spopali?  [:D]

btw, no frks:))  (il da iscimam onog ortaka :D )

( [;)] )...

1. ja sam sad malo prsla pa ono mozda i ne znam shta procham :D

2. zmajevi, mozda ja to samo od srece vidim zmajeve?! :D

a bez ortaka nishta, ipak neko mora da pazi na nas kakwi smo ludi i nezaboravni :o)

btw ovo mi Vlada sinoc dade, nemam pojima zashto :o)

» Click to show Spoiler - click again to hide... «
p10205512xb.jpg
Edited by WickedWitchOfTheWest

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

u gradu je -10...lele. na srecu nemam nista danas da uradim, pa mogu da spavam...

ufff smrzao sam se jutros kad sam krenuo na faks...sad me mrzi da idem kuci po ovoj hladnoci:)

Malo pre sam dosao iz skole,prespavao ceo dan u skoli,napolju je uzasno 'ladno,sad cu da blejim na netu mozda cu nesto i da ucim :)

Smrzo sam se

-12,13 a ja gotivac mrzi me da nosim rukavice i kape :)

He he, stigla zima, a? [:D]

Bojim se da mislim shta moze da se desi sa Beogradom ako bude -20... Kod mene je sada toplo -18 [;)]

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Bio sam do klinickog centra, navatao sam neku mega iskusnu profesorku na vezu, iiii...astma. Veselo.

[crnjak]

D: " .. sanke za batu"

K: "a shta sam ja dobijo?"

D: "astmu"

[/crnjak]

:((((

brate .. ne mogu da verujem, bash si skenjan do jaja .. svaka ti chast kako izdrzavash .. da sam na tvom mestu ne bih mogao ni da zamislim shtakakogdekuda ..

He he, stigla zima, a? [:D]

Bojim se da mislim shta moze da se desi sa Beogradom ako bude -20... Kod mene je sada toplo -18 [;)]

moram da priznam da su me fino iznenadili u gradu danas .. znachi ove glavne su chiste, nema leda .. mada i nije neki sneg napadao

najbolje od svega shto je guzva minimalna .. kapiram da su se svi istripovali da je kolaps zbog zahladjenja pa niko nigde nije ishao

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Najjacha je fora sa ovom hladnocom u Moskvi i paljenjem automobila - naime (Sa1Nt moze da potvrdi ako ne verujete) u Moskvi maltene i nema garaza i kada je temperatura otishla ispod -30 mnogi nisu mogli da upale kola. Onda su napravili neku anketu koja kola se najbolje pale po hladnoci i ispostavilo se da se najbolje pale japanci i rusi (ovo drugo nisam ni sumnjao ;). Najgore se pale francuzi...

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

hehe gledao sam neku emisiju na diskaveriju o nekom liku koji ide da provede noc napolje u nekom tamo najhladnijem gradu na zemlji (neshto -72.4) .. i u svakom sluchaju idu nekim kamionima do tamo a prethodno molitva da se na putu ne ugasi motor jel onda moraju da loze vatru ispod njega da bi upalili .. zasu [:D]

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

verovatno se radi o verhojansku

btw izvalio sam da bi mi prijalo da jedno par meseci budem vegetarijanac ili tako nesto, jer ovih dana cim nesto pojedem odmah mi se pada u komu, koliko mi se spava.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

.

Bio sam do klinickog centra, navatao sam neku mega iskusnu profesorku na vezu, iiii...astma. Veselo.

Cisto za utehu, astma nije nesto strasno. (mislim, to vec znas i sam)

Moj drugar ima astmu, pusi ko konj, pije ko svinja, i vrlo retko stavlja pumpicu.

Ima i moja tetka.

Prosto malo vise pazis na sebe.

I zaboravis na duvanje/pusenje...sto i nije tako lose.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...