Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

I jos onda ovako umoran dodjem na forum i vidim pominje se Ekskluziv, neki lik kaci slike koala, znaci takvi su me flesevi izrokali, mislio sam da se forum vratio par godina unazad :))

joj brate i mene .. znachi josh sad kad sam prochitao ovo tvoje odmah sam se setio nekih spika iz rupe .. horor

al nema veze valjda su na zaboravili tamo .. uostalom ja sam se oshishao i pustio bradu nece me snimiti =))))

realno ako dodje vishe od 6-7 ljudi nigde drugde ne bi nashli mesta ..

weco rekoh ti na pm, al aj i ovde .. nas 5-6 nece moci pre 23h pa vi ili pochnite bez nas ili malko pomerite

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@maud nema nikakwih problema, sve cemo se lepo dogovoriti :o)

@demian kolega, zabrinjavash me! nadam se da se vidimo ujutru da mi kazesh o chem' se radi...

@topic: jedva sam ustala, jer sam sinoc mnogo kasno legla, poshto je ludenje shizenje vec pochelo, pa sam morala da chastim neke drugare... ono kao, otishli na jedno pice u wonder i zaglavili samo tako... nadam se da cu preziveti dan...

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

@demian kolega, zabrinjavash me! nadam se da se vidimo ujutru da mi kazesh o chem' se radi...

Nema shta da te zabrinjava.Jednostavno svemu dodje vreme.Jednom kad se predje granica normalnog rada i iskoriscavanja tu vishe nema price.Neko se toliko navikne da ima sve na tacni, da pocinje da previdja sav ulozeni trud da bi neshto radilo, i hvata se za sitnice, koje nikada ranije nisu bile problem.Tokom ove noci sam podigao iznova 2003 server.Svih 30 masina ima najnovije programe nicemu nece trebati update duze vreme.Stizu nove slusalice,stampac vam je pun do vrha.Bicete bar 2 meseca mirni shto se tice bilo cega.

@all Pao sam u neki uzas smor - zato sve ovo kucam.Jedno je bitno.U kakvoj god da ste situaciji NIKADA ne potcenjujte sebe, a narocito svoj rad.Tvoje znanje i tvoje vreme je samo tvoje, a ako nije - e to onda kosta ;)

Link to comment
Share on other sites

Evo me kod caleta u kancalariji popravljam sve po kompovima / mrezi & stuff.

Stampam neke puskice iz prava (hohoho puskice za knjigu koja ima 1000 STRANA hohooh)

Sada treba da mi dodje neki ortak pa da se zajebavamo ove pa posle u kucu caja..

ono jos sam obecao laletu da cu da se aktiviram na H! ufff to popodne valjda ce biti vremena :)

Inace sam happy ne znam bas neki konkretan razlog ali eto jednostavno je tako...

Link to comment
Share on other sites

Nema shta da te zabrinjava.Jednostavno svemu dodje vreme.Jednom kad se predje granica normalnog rada i iskoriscavanja tu vishe nema price.Neko se toliko navikne da ima sve na tacni, da pocinje da previdja sav ulozeni trud da bi neshto radilo, i hvata se za sitnice, koje nikada ranije nisu bile problem.Tokom ove noci sam podigao iznova 2003 server.Svih 30 masina ima najnovije programe nicemu nece trebati update duze vreme.Stizu nove slusalice,stampac vam je pun do vrha.Bicete bar 2 meseca mirni shto se tice bilo cega.

@all Pao sam u neki uzas smor - zato sve ovo kucam.Jedno je bitno.U kakvoj god da ste situaciji NIKADA ne potcenjujte sebe, a narocito svoj rad.Tvoje znanje i tvoje vreme je samo tvoje, a ako nije - e to onda kosta ;)

'ebi ga, razumem te skroz... No, prichali smo... Bitno je da mi se ti ne nervirash, a ostalo ce biti O.K.

smrzavam se... klima ne greje... a koshava bash ad nashla da duva...

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

ma gde demo...

imash ful verziju i krek uz nju...

ako te zanima mogu da nadjem link...

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

yep ,demo

skini ovo

http://rapidshare.de/files/7489656/luxor.rar.html

kao zuma samo malko bolje

chek, chek... je li to ona trial verzija? ili ono pravo?

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

izaslo sunce, napokon, mada je napolju i dalje ledara, al kad gledam kroz prozor imam neki osecaj za filing da dolazi prolece : )))

mozda je to i zbog temperature koja me drma vec par dana : ))

@MiGsa

kakav si ti to denser kad ne znas da igras? : ))

cc

aj, pravac plesna skola, sta si cekao do sad...

I MAY NOT BE PERFECT, but parts of me are excellent

Link to comment
Share on other sites

sho... po meni ljudi koji znaju da pleshu su baje...

( [;)] )...

Ma ok je ples,samo ćeš slabo moći da iskoristiš to znanje u današnje vreme i u svojim godinama :) Bolje kad omatoriš [:D]

Bio do ortaka posle škole da uzmem COD2,instalirao ga pa ću kasnije da ga overim.Takođe ortak mi doneo neku ziku pa je preslušavam sada ;)

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

zvuchnici se laganao deruckaju "...one second of my life is passing me by..." ja seim zavaljena u stolici, pijuckam kafu, pljuga lagano gori u piksli... 'bem ti zivot, samo mi neko fali, pa da ugodjaj bude potpun...

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

zvuchnici se laganao deruckaju "...one second of my life is passing me by..." ja seim zavaljena u stolici, pijuckam kafu, pljuga lagano gori u piksli... 'bem ti zivot, samo mi neko fali, pa da ugodjaj bude potpun...

sex-over-the-phone.jpg

Link to comment
Share on other sites

a ko kaze da toga nema? ali prava stvar je prava stvar...

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...