Jump to content

odnos klasa


Solflaj

Recommended Posts

  • Replies 134
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@mohi

zhalim se na klasu zato shto ne radi kako bi trebalo pobogu. to shto ja imam uspeha u pvp-u znachi da ima dosta noob alijanse (da se ovo ne pretvori u neku demeniranu horda vs alija raspravu retji tju da i u hordi sigurno ima gomila noobova ali protiv horde ne igram; a i alije ima dosta vishe na serveru pa je kod njih mnogo vetji queue za ulazak u bg pa samim tim od tih 15 u ab-u 5 mozhda su skilled, ostali nishta), i da ipak imam odredjen skil... a i navikao sam se na to kako mi radi komp (da sam sve vreme igrao na super kompu i onda sednem na ovaj moj ne bih ubio zeca).

da sad izlevelujem bilo koju non healing klasu na 60 mast bi vadio lopovima u AB-u jer poznajem "neprijatelja" :p

opet PONAVLJAM, 600 ap nije kurton oprema! kurton je u odnosu na neshto jache sigurno ali nije loshe u globalu. da je loshe ja bih rekao "ufff, ubishe me imam loshu opremu", a ovako govorim "ubishe me, imaju bolju opremu". evo ti c/p iz moje aplikacije u neku gildu ranije...

» Click to show Spoiler - click again to hide... «
felhide cap (eye of rend)

truestrike shoulders (flamescarred very soon)

legionnaire's leather hauberk (stormshroud / cadaverous / tombstone also)

blackmist armguards (shadowcraft part also / cinderhide very soon))

blood guard's leather vices (devilsaur gauntlets)

defilers leather girdle (sc part also)

legionnaire's leather leggings (blademaster leggings / sc part / stormshroud part also)

blood guard's leather treads (sc part also)

-emberfury talisman

-don julio's band

-painweaver band

-royal seal of eldre'thelas

-drakefire amulet hopefully today or maybe tommorow

and various other trinkets i mix for PvP.

noting is enchanted tho

3550 hp, armor around 1600 and melee attackpower around 600 (as i said servers are down and i cant check)

a ti prichaj shta hotjesh kad te vetj mrzi da razmishljash, tvoj problem...

p.s. ovo za pvp u wowu nisam bash skapirao dobro? to je neki tvoj sidenote o pvp-u ili poruka meni da lupam shto govorim da je nemogutje za roguea da dobije rank 14 na mom serveru? O.o

@storm

e to je josh jedan problem zbog kojeg me wow smara. poshto nemam pve gildu, pvp mi je jedina zanimacija u igri... i kad imam ljude kao ove sa mog servera, a kapiram da su svugde isti, muka mi je. to je postalo toliko ozbiljno da mi je smeshno. Kad je doshlo do toga da ne zovu odredjene klase jer im to "ometa" farmovanje honora?!? mislim blizzard je tu naravno krivac najvetji ali opet... kad vetj ima tih 8(9) klasa onda treba sve da se koriste, zanimljivije je u najmanju ruku. naravno da se gleda na neki balans kao i u MC/BWL raidovima.

pa mene zovu kad igraju WSG, naravno da branim zastavu... mada je i to qrton. mene stave da branim sa josh 1-2 lika, 2 lika su mamac na sredini a ostali napad. e sad, ako alija napadne iole organizovano mi u odbrani ga duvakamo, ovo dvoje na sredini farmuju hk jer imaju rank 13/bwl opremu a za napad da ne govorim. to je naravno taktika protiv randoms.

u AB nema shanse da pozovu jer ne primaju rogue uopshte, AV i ne igramo organizovano.

Link to comment
Share on other sites

rog ap crpi i iz agi i iz str...mozhe nebafovan lepo preko 800 da bude...

naravno da mozhe sa super opremom.

p.s. sad se setih i da combat rogue ima i na talente da mu se povetja shansa za crit na sword za +5% , dok dagger (assassination) nema to.

josh jedan razlog zashto se ide na +crit pored gore navedenih.

Link to comment
Share on other sites

naravno da mozhe sa super opremom.

p.s. sad se setih i da combat rogue ima i na talente da mu se povetja shansa za crit na sword za +5% , dok dagger (assassination) nema to.

josh jedan razlog zashto se ide na +crit pored gore navedenih.

Dagger Specialization

Increases your chance to get a critical strike with Daggers by 1%.

Sword Specialization

Gives you a 1% chance to get an extra attack on the same target after dealing damage with your Sword.

[dozey] Edited by Tarabash

Watafak!

Link to comment
Share on other sites

joj bre dal si tolko ogranicen da ne kapiras da je poenta samo u brojci .... a ne u tome dal je ovaj sto igra tog prista lezo mrtav u kini zato sto nije jeo nista nedelju dana ....

Mohi :

Ne nego se ti jebeno retardirano ponashash kao dete od 2 god ako mislish da world of rogue craft nije namesten .... cak su i retardirani ameri to poceli da provaljuju na forumima pa sveki dan vidim sve vishe topica omg this is hack omg worc is hack etc topice na njihovim forumima ...

i slepac bi provalio ... nebitna je brojka ako je namesteno ... a nemesteno je , dakle ako se pobedi fudbalska utakmica sa 3 nula i lik da go sa pola terena najboljem golamanu na svetu to se ne racuna , koliko god da je go dobar namesten je i kraj , dalje se ne raspravlja ...

interesantno je sto se te tvoje jebene brojke sa ta 2 dagera kuraca sta god mogu videti samo na tom filmu a ne na ostalim rank 14 rogue filmovima ... ZAISTA ZACUDJUJUCE ... da ne kazem FACINANTO ....

Ramirez :

Jbg sta da ti kazem ... kod nas je drugacije bar ... ja sa magom igram samo pvp po 10 sati dnevno ... burazer igra 7 sati ja 3 i ono tim za ab je 4 maga 5 healera( druid ili priest ) 3 rogues i 3 wara ...

tako igramo ... jer idemo da vs organizovanih hordasha drzimo 3 pozicije uvek su 2 pod napadnom a jedan rogue ide i sredjuje njihove ...

tako igramo i radi :)

Av ne igramo organizovano nego samo kao buljuk :)

a wsg je rogue jako jako korsitan ... da zaustavi da stanuje itd itd ... jako je dobar kao pratnja zastave ... sve u svemu smetalo koje treba da omete protivnika :) posto se sve svodi na to u wsg

Taraba :

Ne morash da uzimash vishe nikad komedije ... pala lvl 44 za 7 dana , rank 5 :))))

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

ma dagger spec je duboko u combat grani da bi dagger rogue to uzimao ali bre poenta je sto imas +45% crit na ambush i +35% crit na backstab u talentima .... to zajedno sa nekih 20% crita koje rogue ima na cist agiliti i ne treba ti vise krita ...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

ne nego se ti jebeno retardirano ponashash kao dete od 2 god ako mislish da world of rogue craft nije namesten .... cak su i retardirani ameri to poceli da provaljuju pa sveki dan vidim sve vishe topica omg this is hack omg worc is hack etc topice na njihovim forumima ...

i slepac bi provalio ... nebitna je brojka ako je namesteno ... a nemesteno je ...

interesantno je sto se te tvoje jebene brojke sa ta 2 dagera kuraca sta god mogu videti samo na tom filmu a ne na ostalim rank 14 rogue filmovima ... ZAISTA ZACUDJUJUCE

o kako zamaras ..... eto gledao sam i rank 14 human riba rog koja ima ambushe preko 1700 i backstabe preko 1200 doduse u abu pa mozda ima onaj baf ali ne secam se tacno posto mi se nije skino ceo film pa sam ga obrisao ...

a ti sa tvojim teorijama zavere kako ce neko da izgubi pola zivota da bi namestio dve brojke mozes da ides u dom penzionera pa ono ... ti kazes ma namestaju wow filmice a oni ce ti odgovore ... svi nas mrze oce nasu zemlju nash lebac iz usta ... ima do jaja da se slozite

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

edoitovao sam post par puta da ne bi spamovao previshe ...

btw sto e tiche ovog ja sa mojim teorijama zavere ... pa pogledaj samo koliko ima kretena u tom wowu klinaca i retarda koji bash nemaju pametnija posla nego da se tako zajebavaju ... pogledaj koliko je internet dzubrishte svakakvog shita koje prave ti bolesni umovi i ti retardi ... uopste me ne bi cudilo da lik drka kod kuce i kaze .... ahahhaha pogledaj ove kako se loze na moj film ahahhahahah i udara glavom o zid od smejucice i daveci se u sopsvenim retardiranim balama dok mu keva i cale kupuju trecu svemirsku stanicu koju ce da slupa o mesec da bi rekao samo : " nah this was boring " ... To uopste nije zacudjujuce ...

mislim pogledaj likove samo koji se jebu da pronalaze one sove i da ih edituju ... mislim da postoji 100000 tih slika ... mislim ko bi normalan to radio ...

ffs

e da , da unapred da kazem : YA RLY !!!! ...

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Ma moze rogue da vadi tolike ambushe .. evo juce mi je u ungoru rogue iz zdelchiny (il kako se pise ebem ih u ime:) udario ambush oko 1800 ne znam tacno (ja sam mage) jest da sam ga ubio:) frost bolt 3100 gota love that (imba trinketi + ap) [8D]

Edited by zerocool_
Link to comment
Share on other sites

@taraba

lepo sam napisao dagger(assassination), poshto imash i combat dagger roguea (ja lichno nikad ne bih ishao na dagger ako vetj furam combat). kao shto je mohican rekao taj talenat je daleko u combat grani.

ma dagger spec je duboko u combat grani da bi dagger rogue to uzimao ali bre poenta je sto imas +45% crit na ambush i +35% crit na backstab u talentima .... to zajedno sa nekih 20% crita koje rogue ima na cist agiliti i ne treba ti vise krita ...

pa upravo o ovome i pricham kad ti kazhem da prvo igrash klasu pa onda izvlachish brojke...

ja imam te talente i josh +n% crit na opremi i opet se desi da 4-5 backstabova za redom ne crituju. u nedostatku endgame opreme +% crit je uvek pozheljno.

Ma moze rogue da vadi tolike ambushe .. evo juce mi je u ungoru rogue iz zdelchiny (il kako se pise ebem ih u ime:) udario ambush oko 1800 ne znam tacno (ja sam mage) jest da sam ga ubio:) frost bolt 3100 gota love that (imba trinketi + ap)  [8D]

prvo niko nije rekao da ne mozhe rogue da radi toliko, ne daj bozhe.

drugo, nisam expert ali kolko se setjam taj zdelchiny ili kakkogod je vrlo jaka gilda, shto znachi da je i taj rogue vrlo verovatno imao vrlo dobru opremu...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ovo je malo smesna diskusija,a?

Postoji par stvari vezane za rogue-ove i to je to, takva su klasa, da su u prednosti ako napadaju prvi i to je sustina klase, ko nema strpljenja da ceka u zasedi i sl treba da uzme warra ili neku drugu klasu, rogue je kvarna klasa i ko tako igra imace uspeha sa njim, ko voli "postenu" borbu ili duele ne treba ni da uzima rogue-a.... Za mass pvp ne razumem vas, ako mislite na WSG tu je rogue odlican za odbranu zbog stundova, sap-a i cripling poissona. AV, isto brate dobar je, samo ne za probijanje i prve redove nego lepo iz dva udarca skenjas nekog castera i vanish... CD na najbitnije stvari i nije toliko veliki (cold blood, preparation, vanish itd, blind...)

Kukate, losi su kad su napadnuti prvi, pa sta je problem da se pokusa sa stundovima, baci blind, saceka da prodje dot i vanish, posle kad ti je sve na mestu napadnes ga prvi?

Ono sto je bitno u WSG-u nije broj ubistava, neko da se sacuva zastava a kazite mi koja klasa ima i blizu toliko sposobnosti da usporava kretanje i stunduje kao rogue? NIJEDNA!!!!! Te price kako kad te otkriju mrtav si, ma boli njih qrac za rogue-a, oni gledaju priestove druide...

...

Link to comment
Share on other sites

Ovo je malo smesna diskusija,a?

Postoji par stvari vezane za rogue-ove i to je to, takva su klasa, da su u prednosti ako napadaju prvi i to je sustina klase, ko nema strpljenja da ceka u zasedi i sl treba da uzme warra ili neku drugu klasu, rogue je kvarna klasa i ko tako igra imace uspeha sa njim, ko voli "postenu" borbu ili duele ne treba ni da uzima rogue-a.... Za mass pvp ne razumem vas, ako mislite na WSG tu je rogue odlican za odbranu zbog stundova, sap-a i cripling poissona. AV, isto brate dobar je, samo ne za probijanje i prve redove nego lepo iz dva udarca skenjas nekog castera i vanish... CD na najbitnije stvari i nije toliko veliki (cold blood, preparation, vanish itd, blind...)

Kukate, losi su kad su napadnuti prvi, pa sta je problem da se pokusa sa stundovima, baci blind, saceka da prodje dot i vanish, posle kad ti je sve na mestu napadnes ga prvi?

Ono sto je bitno u WSG-u nije broj ubistava, neko da se sacuva zastava a kazite mi koja klasa ima i blizu toliko sposobnosti da usporava kretanje i stunduje kao rogue? NIJEDNA!!!!! Te price kako kad te otkriju mrtav si, ma boli njih qrac za rogue-a, oni gledaju priestove druide...

uff, bre.

za wsg niko nije ni prichao da je rogue losh tako da si sad izmislio rupu na saksiji, narodski recheno.

ali za ovo kukanje da su loshi kad su napadnuti.. pa objashnjeno je jedno 3 puta vetj. rogue bi trebao da ownuje suknje i kad ih suknje napadnu prve, kao shto warrior to radi rogueu recimo. koja je poenta klase koja cheka 10 minuta u steltu pored puta da bi ubio nekog ko ima moba na sebi (po tebi rogovi to treba da rade jer su kvarna klasa)? dosadi to jako brzo...

i te priche da se svi zaletju na hilere ide u vodu... tako bi trebalo da ide ali to se desi samo kad si potiv raida... pa i tada te "sluchajno" iseche warrior sa whirlwindom, mag sa aoe, neko vrisne i ako nisi ud zujish ko trut okolo, itd itd.

bottom line

rogue radi ok samo zbog toga shto vetjina ljudi ne zna da igra, kad bi svi znali da igraju svoje klase rog bi ga duvakao samo tako... osim ako ima neki bild koji odgovara nekom bildu neke druge klase ali to je vetj sitnicharenje.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...