Jump to content

Srpska Nova godina, a vi na forumu


Recommended Posts

Verovatno ce ljudi ostajati masovno po kucama jer ih boli patka za Srpsku novu godinu pa sam ja resio da delim nagrade jer ni ja nigde ne idem.

DA ne bi duzio pricu bice bogate nagrade ali mora da se obave neki zadaci.

Ko bude imao najvise poena taj uzima prvu nagradu.

Dakle zadatak je da prdnete u kesu,teglu, flajku ili bilo koji cuvac prdeza jel te, dobro zatvorite da bi prdez ostao. Zatim cemo se naci u 00:00 da odmerimo snage prdeza i da vidimo ciji prdez najvise smrdi. Ukoliko se desi da neko od takmicara dobije prdez nekog ukucana sa strane bice automatski diskfalikovan jer svi znamo da mesanje 2 prdeza dovodi do katastrofe. Takodje ukoliko neko bude pusio pri otvaranju prdeznih kontejnera takodje ce biti udaljen da ne bi doslo do havarije. I poslednje ali i takodje bitno pravilo jeste da ukoliko pri otvaranju takmicarov prdez proizvede neki zvuk automatski dobija prvo mesto jer je to vec SF i imacemo dokaz da prdezi imaju osecanja i emocije.

Nagrade su:

1 mesto: Cvet po izboru(ipak od silnih prdeza prijace takmicaru malog prijatnog mirisa)

2 mesto: Putovanje 16-com od Pohorske do Karaburme i nazad i opet nazad, u kome ce moci da se prdi.

3 mesto: Prazna flasa Voda voda sa specijalnim cepom za prdeze

4 i utesno mesto: Pobednikov prdez u peharu(da zna za sl. put kako treba da smrdi pobednicki prdez)

Napomena: Takodje bi jako zeleo da se prijave i devojke jer ipak smatram da mogu da pariraju sa svojim prdezima muskim prdezima.

Hvala

Neka prdezi pocnu....

V

Link to comment
Share on other sites

E jesi genije! Nasmeja me na 1! :o)))))))))

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

a jel' mora tegla da bude sterilisana ili ono, mogu da prdnem u neku recimo od ajvara?

NE!Pazi ovako...Ako je bajat ajvar ,onda ce se pomeshati smradovi ,shto tebe dovodi u bolju poziciju nego ostale.To mozemo nazvati stimulansom.A ako nije bajat ,onda mirishe.A ako mirishe to opet ne valja.Ne znam zashto ali...

latencyqv9.png Just great...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...