Jump to content

account suspension


NemaN!-!-!

Recommended Posts

Znas kako, davati 40s za 5komada hrane nije uospte jeftino, racunajuci da meni za jedan grind session treba bar 60-80...

Ako ja mogu da otkljuchavam kutije, mozete i vi da pravite hranu... Nema uopste izgovora. Narocito za one koji bleje po IF i nista ne rade... Ja ionako nikad ne cimam magove van grada. I opet su bezobrazni...

koma da dash 40s za 5 komada hrane? mrzi me sad da proveravam ali nisam bash siguran da je toliko kod vendora :>

a te kutije... pa ja sam otkljuchavao kutije da dignem skill do 300, posle samo ortacima i ljudima iz grupe. nisam bash siguran da idesh po ogrimaru i otvarash kutije...

uostalom izrachunaj koliko kutija otvorish dnevno ljudima x vreme koje ti je potrebno za njih - to shto ne zahteva manu kao mag, koji kad conjuruje mora da sedi i regenerishe manu... nisi bio u toj kozhi pa zato tako prichash :>

Link to comment
Share on other sites

nije harrasment sto nekoga ubijes to mi je zanat sta cu :), ja u zivotu nikog nisam smacktalkovao

Apsolutno se slazem sa zolom.On je (kao i ja:) ) usvojio dzentlmenski kodeks ponasanja.Ne znam da li znate ali u 4s u eve-u je smack strogo zabranjen.Izgleda da je 4s jedini srpski guild koji moze da traje duze od 3 meseca.

Mislite malo o tome.

PS Naravno svi u 4s smo stariji od 20 mozda je to malo pomoglo :D

Edited by lakosta
Link to comment
Share on other sites

koma da dash 40s za 5 komada hrane? mrzi me sad da proveravam ali nisam bash siguran da je toliko kod vendora :>

jeste, upravo je toliko. ja isto toliko placam za onaj morning glory dew, sem ako kupujem kod elfova, onda je 36s za 5 kom (honored sa darnasusom) ..sto i nije neka razlika, jer kad sam u instanci, 3,4h potrosim min. 20,30 kom ..

5kom mi nije nista, a skupo je..

iskreno, nikad nisam pitala mage-a da mi pravi vodu, nekoliko puta sam dobila od njih i to je bilo samo kad su se sami ponudili za vreme grindovanja ili u instanci

verujem da ih smara i da im svi traze, pa ne bih da im stajem na "muku" :)

al' sto volim da buffujem ljude [:D]

Home is where the hearthstone is.

Link to comment
Share on other sites

jeste, upravo je toliko. ja isto toliko placam za onaj morning glory dew, sem ako kupujem kod elfova, onda je 36s za 5 kom (honored sa darnasusom) ..sto i nije neka razlika, jer kad sam u instanci, 3,4h potrosim min. 20,30 kom ..

5kom mi nije nista, a skupo je..

iskreno, nikad nisam pitala mage-a da mi pravi vodu, nekoliko puta sam dobila od njih i to je bilo samo kad su se sami ponudili za vreme grindovanja ili u instanci

verujem da ih smara i da im svi traze, pa ne bih da im stajem na "muku" :)

al' sto volim da buffujem ljude  [:D]

u bre... pa trazhi im vodu ako ste u grupi za instancu... datje ti 100%.

a lepo to za buffove... i ja isto buffovao chesto random prolaznike i uvek kad me neko pitao, ali pizdeo sam sa rogueom kad sam igrao i kad trazhim stamina buff nekom popu a on me pita "why?"... i kao baci mi buff +8 stamine... a lvl 60 je.

Link to comment
Share on other sites

To se i meni desavalo, uvek buffujem kad imam prilike, neki me cak zamole da ih buffujem jer idu u BG i lepo je kad mi uzvrate buffom, iako to ne ocekujem niti ih buffujem iz tog razloga.

Buffujem i hilujem petove i sve sto se moze buffovati [:D] mada sam jednom buffovala enslaved demona kojeg je warlock nabacio kad smo bili u BRD (neki elite hound), pa se posle toga razulario i krenuo na nas .. mozda bi ga brze ubili da nije imao i to ...bad dog! [:D]

enivej TROL OFF (sad sam videla koja je tema [:I] )

Home is where the hearthstone is.

Link to comment
Share on other sites

ako si ljubazan i kazesh pls i ponashash se lepo uvek dobijesh sta trazish ... naravno od tih stvari tipa hrana voda etc ... tako i ja radim sa magom .... kada mi neko dodje i kaze give me water fast ja samo na ignore a zato kada kaze pls lepo dam i nema frke ...

tako i meni uvek ... znachi za godinu dana u wowu ... u 99 % sluchajeva mi se desilo da ako sam ljubazan dobijem ono sto trazi ... npr ja ne radi ono na general lf rogue to open me box ... lepo who i roguea nadjem lvl 60 i pitam pls can you try to open me one lock box pls ? i onda rogue samo kaze sure np m8

etc etc etc

gluposti ... ako ti i ne ucini neko nekad ... nije taj jedini ...

btw

evo npr igram sa palom , malo mane traze bufovi i upocetku sam iz dosade dok trcim bacao buffone na sve likove pored kojih prodjem ... ako su to klase koje imaju buffove redovno mi bace buff ... isto tako kada meni neko baci buff ja uzvratim ...

e jbg niko ne kaze da uvek ima neki drkadzija ... ali stvari nisu uopste tako crne kao sto ih neki prikazuju ...

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

enivej TROL OFF

wuhu josh trollova!

mi smo trolovi mi imamo regeneraciju, nama ne treba lecenje.... a da ovo je wow ovde to ne radi ;)

i to shto kazesh... [:D]

btw. ako ocete neshto da uradite... uradite sami... mislim meni nije bilo zao da bacim jedan arc. bar da bi napravio 2x arc. kljuca za neke imba kutijice :)) (bilo vishka arc. barova [:D] )... za za health koristim bendidze ionako ih imam previshe... za rejdz bijem sve shto stignem... i tako... nije teshko biti nezavistan troll [:D] u ovom undead svetu...

( [;)] )...

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

to za vodu je vec bila rasprava, bas je bio topic pod nazivom water plx ili tako nesto, ali evo dela rasprave cisto da vidite kako je biti u kozi maga

-kad sam u OG, dosao da trgujem, i pregovram sa dvojicom, sa jednim oko regen mana na bracer a sa drugim oko uholy, i to jedan oce za manju cenu a drugi u pola cene jer ima essence of undead sto nema veze sa mozgom, uz to me wisperuje neki od ortaka da mu nesto discantujem ili encantujem, + na g chatu resavamo neka vazna pitanja, i uz sve to se javi lik koji kaze "gimme 60food and 60 big water". uz sve to se trudim da ne popizdim i kazem "w8 few sec" a on odgovara "hury dont have time", a uz to neko ce garant da ti trazi i portal

btw, neco dobro je da si ti dobio acc nazad, znam da je lik retard ali i ti bi mogao malo da iskuliras

i tako ....

Link to comment
Share on other sites

Ponio si se ko obican krelac ... zasluzio si i goru kaznu .. barem sedmicu dana .. cisto da se malo ohladis ... NO LJUTIS SE [:o)]

Evo moj primjer da neke stvari treba iskulirati .. Ekipa Druid, hunter i ja (takodje hunter) ginemo na jednom mjestu 3 puta zaredom (dungeon) .. a lik druid niti jednom nije healao nikoga od nas .. ne da sam bio popizdio, resoructujes se ... i nakon 3 minuta opet zagines ... eeeee ... doslo mi je da druidu samar kroz monitor opalim ... nakon par probranih "please" recenica .. sada druid heala i moga peta i nakon sto izgubio 1/5 healtha ... mada i ja kao hunter to mogu raditi ... [:D]

Link to comment
Share on other sites

Ponio si se ko obican krelac ... zasluzio si i goru kaznu .. barem sedmicu dana .. cisto da se malo ohladis ... NO LJUTIS SE  [:o)]

Evo moj primjer da neke stvari treba iskulirati .. Ekipa Druid, hunter i ja (takodje hunter) ginemo na jednom mjestu 3 puta zaredom (dungeon) .. a lik druid niti jednom nije healao nikoga od nas .. ne da sam bio popizdio, resoructujes se ... i nakon 3 minuta opet zagines ... eeeee ... doslo mi je da druidu samar kroz monitor opalim ... nakon par probranih "please" recenica .. sada druid heala i moga peta i nakon sto izgubio 1/5 healtha ... mada i ja kao hunter to mogu raditi ...  [:D]

[V]

Link to comment
Share on other sites

Au ovo nije nista kako sam ja popio bann na 3 dana :) Nadjem u AV nekog lika zove se Vojnik - i sta sam odma pomislio pa da je iz Srbije kao sto bi i svako drugi uradio i ja wisperujem "desi Srbine" samo vidis u roku od 20sec covek je napisao toliko psovki da sam shvatio da ipak nije iz Srbije nego iz Hrvatske , i taman sam se bio spremio da i ja posaljem par "toplih pozdrava" vec sam bio na ignore listi.I tako ja nastavim sa AV-om i posle 20-30 min dobijem 4 automatizovane poruke od GM da sam prijavljen zbog "Racial harrasment" i dobio sam auto log out i pozdrav od WoW-a na 3 dana :)

Link to comment
Share on other sites

Au ovo nije nista kako sam ja popio bann na 3 dana :)  Nadjem u AV nekog lika zove se Vojnik - i sta sam odma pomislio pa da je iz Srbije kao sto bi i svako drugi uradio i ja wisperujem "desi Srbine" samo vidis u roku od 20sec covek je napisao toliko psovki da sam shvatio da ipak nije iz Srbije nego iz Hrvatske , i taman sam se bio spremio da i ja posaljem par "toplih pozdrava" vec sam bio na ignore listi.I tako ja nastavim sa AV-om i posle 20-30 min dobijem 4 automatizovane poruke od GM da sam prijavljen zbog "Racial harrasment" i dobio sam auto log out  i pozdrav od WoW-a na 3 dana :)

brate mi farmeri nikada netjemo biti shvatjeni :( /bow to teh chinese masters [b)]

Link to comment
Share on other sites

sve tuzibabe treba pobiti.....

koji je to feget fazon? jeb....blizard i taj komunisticki fazon svi sve prijavljujte....

meni se svasta desavala pa nikoga nisam prijavio....

ja u instanci i lik mi padne mrtav zato sto je glup i zato sto se zalece (warrior) a on meni prijavicu te blizzardu zato sto si me namerno pustio da umrem- ne lecis me!!!???

to su iskompleksirani mamini sinovi i nek idu u pm

Link to comment
Share on other sites

hehe meni se dosad nije desilo da mi suspenduju account ali bio sam blizu......

prichao sam sa nekim likom lvl 60 warr i nemam pojma kako smo zapocheli prichu, ali car je posle nekoliko minuta razgovora reko neshto na islandskom [jer je reko da je odatle] i na kraju kao neka rech velikim slovima i !!! kao :"whjkh;lkh ;ohiiugsd jhlkh WGSDGO !!!"

o_O ??

gledam ja, shta sam mu reko pa da mi se dere neshto ....... ??

i uzmem na srpskom i yebem mu sve shto se mozhe :P da tradicionalan srpski nachin....

i lik mi kazhe :"m8 i dont have time to talk with GM and suspend your account"

reko mu popushish mi qrac ....... i posle kao "sry m8 wrong chat" :P

jebem ga on je nasho da mi se dere i sere ......

Edited by deGrasso
Link to comment
Share on other sites

e a bash je fora to sto se uvek napsujemo svima i najebemo svega i svacega i popijemo deblji kraj .. znachi uvek pocevshi od onih nashih guildova sng serbian national guard i the retards ili kako god pa do aktuelnog politichkog stanja etc ... lol :D

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...