Jump to content

Nenad Milijash...


domiNus

Recommended Posts

Nenad Milijash je konachno postao igrach crvene zveze potpisavshi ugovor na chetiri godine...

Opshirnije... http://www.fc-redstar.net/newscontent.aspx...ID=323&News=323

A kako sportskacentrala.com kazhe, u redovima nasheg crveno-belog kluba nace se i jedan iskusan stranac...

Crvena zvezda polako privodi kraju posao oko anga
Link to comment
Share on other sites

Prema nekim informacijama pojacace nas dva japanska reprezentativca.

Ogasavara(ovo bi bilo jako dobro)

Suzuki(videcemo,dosta nastupa za njihovu repku)

Osim sasvim sigurno kvaliteta donece nam i finansijsku inekciju,s'obzirom da se radi o dva standardna reprezentativca japanci ce otkupiti prava prenosa nasih tekmi.Ovo su vec dobri potezi i mnogo realniji od dovodjenja kojekakvih Ortega i Kastromana....

Link to comment
Share on other sites

ja i dalje kad vidim u timu Krivokapice,Mudrinice odmah se setim jadnog Purketa(Nenad Stojanovic) koji nije imao 15minuta u Zvezdi a u Genku shuri boraniju...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

ja i dalje kad vidim u timu Krivokapice,Mudrinice odmah se setim jadnog Purketa(Nenad Stojanovic) koji nije imao 15minuta u Zvezdi a u Genku shuri boraniju...

I u Zvezdi je surio svaki put kada je dobijao sansu, a dobijao je na kasicicu :(

Takodje se u potpunosti slazem sa tobom da ima dosta igraca koji ne zasluzuju da nose Zvezdin dres i koji su dosli preko raznih robinskih i "prijateljskih" veza...jbg nadam se da ce Pixi da bar donekle dovede stvari u red, ali jedini pravi put je privatizacija...

fml

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...