Jump to content

Nikola ZIGIC


GibanicA

Recommended Posts

ovo sad vec nije zajebancija,novinarsak patka i to...

skysports.com,eurosport.com...

svi pishu da Zigic ide U ARSENAL sigurno

PRAVO IZ ZVEZDE,NEMA ZAJEBANCIJE,NEMA PRVO KOD RUSA,UKRAJINACA,DEBILA

NEGO - Tras - Direktno u ARSENAL

zainteresovani su i totenhem i vest hem ali jebesh to arsa je arsa

jebote ja sam odushevljen...on ovako dobar..josh pod palicom wengera

pa to ce biti pakao...sada ili na leto najkasnije..jedva chekam da vidim zigu u onom O2 dresu..i to na novom stadionu...Anri-Zigic...pa jbt to ce biti ludilo

zvezda dobija barem 10 miliona jevreja...i nadam se da ce qpiti barem 2 solidna igracha od tih para

Link to comment
Share on other sites

Da kupi dva igraca???

Sine samo da vratimo ovaj dug i bice do jaja...

inace svaka cast Zigi...

ali voleo bih da bar jedna generacija ostane u Zvezdi 3-4 godine...

da i mi malo osetimo kako je stici malo dalje u Evropi...

ali jbga...pare su pare;)

ma samo da ne bude kao sa Pericom i ostalima...da greje klupu...

inace je dobar igrac...

da nije bilo njega ne bismo se kvalifikovali za SP u Nemackoj...

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

bas bi voleo da ga vidim u Arsi,samo me interesuje kako ce on tako trom uleteti u takvu postavku ali ok!

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

arsenal je moj omiljeni evropski klub, a za zvezdu navijam od kad sam bio klinac.. sta vise reci :)

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Aj sad realno, Zigic da igra u prvih 11 u Arsenalu ?? Pored Reyes-a i Henry-ja?! Nema sanse. E sad, ako Wenger proda Henry-ja Barsi na leto, onda ce i imati nekog smisla, jer matori Bergkamp ipak nije bolji od Zigica. Njemu ce sigurno leci Premijer liga, ali ako neko od napadaca ne ode iz Arsenala bice ista prica kao Perica-Real. A ne bi voleo da ode u West Ham, ipak je valjda bolje igrati u Zvezdi koja bar svake sezone moze da pokusava da prezimi u Evropi ;).

-In the church they say to forgive...

-Forgivnes is between them and God, my job is to arange the meeting ...

juvefan9ds.gif

----------------------------------------------------------------------

jddrinker5js.png

Link to comment
Share on other sites

meni ne smeta ako ode u Totenhem,Arsenal ili West Ham...ostali nek ga duvaju...a mislim da je malo smesno govoriti o Rejesu i Anriju i porediti ih sa Zigicem,zato sto su totalno drugaciji tipovi igraca,a i kao sto vidis Rejes je poceo da igra levog veznog,a i ne znam u ovogodisnjem nedostatku kreativnosti Arsenalovog veznog reda primetio sam da precesto idu visoke lopte na Anrija sto je mislim = kretenizmu tako da bi Ziga odlicno uleteo u smislu da spusti loptu i da bude neko koga mogu da gadjaju,ali stvarno opet mi nije jasno posto Arsenal nije imao igraca ko Ziga ne pamtim od kada...izgleda da dolazi do promene igre u Arsenalu,ali jos cemo da vidimo...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Do jaja bi bilo da neko od iz nasheg prvenstva konachno uleti u neki jak zapadnjachki klub.

Do sad je uvek bilo slichnih pricha ali su na kraju svi zavrshavali u Rusiji, Ukrajini itd.

BTW slazhem se sa Azhdajom da su ga izduvali ako ga ne prodaju sad dok je navala. Ovakva prilika nema shanse ponovo da se ukazhe.

FZ: I have a message to deliver to the cute people of the world...if you're cute, or maybe you're beautiful...

there's MORE OF US UGLY MOTHERFUCKERS OUT THERE THAN YOU ARE!! So watch out.

Link to comment
Share on other sites

Ovo je nesto kao sto je Mateja bio za Partizan...

daj boze da se tako proslavi kao Mateja u PSV-u...

mozda se i pare od trasfera potrose kao Matejine......

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

^^nisam upucen kako su se pare od Matejinoj transfera potrosile...

podseti mi...

4 Kuce na Dedinju, 2 na Senjaku, Letovanja na Karibima, 3 Mercedesa, 2 nove kancelarije, 3 kuce na hrvatskom primorju,xyz hiljada kubanskih tompusa + Pjer Boya(100k evra) :)

Edited by Formica

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

4 Kuce na Dedinju, 2 na Senjaku, Letovanja na Karibima, 3 Mercedesa, 2 nove kancelarije, 3 kuce na hrvatskom primorju,xyz hiljada kubanskih tompusa + Pjer Boya(100k evra) :)

reche ogorcheni grobar...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

pazite realno arsenal stvarno ima problm s napadacima ove sezone...

osim anrija niko nije siguran ( a i anri se cesto povredjivao u prethodnim mesecima )

van persi je potpuno prosechan,rejes se nije snasho u engleskoj, igra levo krilo, bergkamp penzija, ostaje jos onaj crnac owusu abeyie, al on ima samo 18 i on je jedan od vengerovih `projekata`za njega ima vremena..

sve u svemu ima mesta..ako su mogli pre 4-5 godina da organizuju igru na anriju i kanuu mogu isad na anriju i zigi...samo izgleda da venger oce i adebajora koji bi bio direktna konkurencija...

ali ja verujem u zigu! on zna!

Link to comment
Share on other sites

daleko od toga da je Van Persi prosecan,nego je on vanserijski sebican,e to mu je glavna mana...a Rejes nije da se nije snashao,ne znam zasto to mislis...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

odakle vam uopshte te informavcije o arsenalu?jel to iz kurura?koliko sam ja video chovek je pre par dana izjavio da ostaje.

izjava Dike Stojanovica na tv:

"Arsenal je ponudio 10 mil eura ali Zigic ostaje sigurano do juna u zvezdi, jer zelimo da uzmemo titulu... itd. "

Zigiceva izjava je u istom fazonu

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...