Jump to content

Na kom serveru igrate ALLIANCE - Part II


Pravoslavan_MK

Na kom serveru igrate Alliance?  

63 members have voted

  1. 1. Na kom serveru igrate Alliance?

    • Chromaggus
      14
    • Bronzebeard
      2
    • Dragonmaw
      9
    • Dunemaul
      6
    • Executos
      1
    • Ragnaros
      0
    • Shadow Moon
      10
    • Silvermoon
      1
    • Sylvanas
      1
    • Na nekom drugom koga nisam naveo (Kazite na kom)
      19


Recommended Posts

Kad ste vec digli topic:)

dobro i ja onda da kazem nesta [^]

znaci strasno, Shadow Moon je skroz umro, nema nikoga vise, prije nekoliko dana sam se 1 sat drao LFG Scholomance, nikoga nisam mogao da nadjem (ljudi koji isto igraju na Shadow Moon znaju sigurno o cemu pricam). Neznam sta bi sa tim serverom, al je stvarno uzas, da vam kazem samo, jedva cekam da izadje Payed Migration pa da bezim na Dragonmaw ili Chromaggus.

Edited by Pravoslavan_MK
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dobro i ja onda da kazem nesta  [^]

znaci strasno, Shadow Moon je skroz umro, nema nikoga vise, prije nekoliko dana sam se 1 sat drao LFG Scholomance, nikoga nisam mogao da nadjem (ljudi koji isto igraju na Shadow Moon znaju sigurno o cemu pricam). Neznam sta je bi sa tim serverom, al je stvarno uzas, da vam kazem samo, jedva cekam da izadje Payed Migration pa da bezim na Dragonmaw ili Chromaggus.

teshko da cesh moci na dragonmaw, evo ja sam danas imao queue od 250 [:(!] .

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

dobro i ja onda da kazem nesta 

znaci strasno, Shadow Moon je skroz umro, nema nikoga vise, prije nekoliko dana sam se 1 sat drao LFG Scholomance, nikoga nisam mogao da nadjem (ljudi koji isto igraju na Shadow Moon znaju sigurno o cemu pricam). Neznam sta je bi sa tim serverom, al je stvarno uzas, da vam kazem samo, jedva cekam da izadje Payed Migration pa da bezim na Dragonmaw ili Chromaggus.

Asklepeee...Pa bile 2 migracije sa servera, jer je bio medju prvima full, pa da ga malo olaksaju, ono napravise sranje. Jbga trebo si da prebacis lika...

Link to comment
Share on other sites

dobro i ja onda da kazem nesta  [^]

znaci strasno, Shadow Moon je skroz umro, nema nikoga vise, prije nekoliko dana sam se 1 sat drao LFG Scholomance, nikoga nisam mogao da nadjem (ljudi koji isto igraju na Shadow Moon znaju sigurno o cemu pricam). Neznam sta je bi sa tim serverom, al je stvarno uzas, da vam kazem samo, jedva cekam da izadje Payed Migration pa da bezim na Dragonmaw ili Chromaggus.

Dobro nam dosao na Chromu, neces se pokajati, super je realmic a i ima nas doooosta!

JumpeR

Link to comment
Share on other sites

shadow moon nije mrtav samo je pun napova sada ... znam da ce postati ono goshe kao sto su i ovi pre njih samo je sramota ... sramota koliko je dobrih igraca otishlo sa njega ...

ne igrati tamO :)

Haomarush sa lockom orcom i AQ novi server pala 59 lvl ...

e da cisto da dokazem koliko je pala imba na lvl 57 sam pozvan od strane guilda da zavrshimo mc pre quest i odem ja tamo oni me sum monuju do kazena uzmem kame kada tek ono neko kaze lol ima na 37 ajde da idemo u mc ...

sa 9 ljudi manjih od 60 ( ja 57 pala ) oni kaze pa ko ga jebe ajde da probamo ... bar cemo biti drugi na serveru koji smo ushli u mc ... i ja odem do ifa respecijalizujem se na healing uzmem healing cloth / leather mail opremu :) i odem ...

ubjemo sve do garra i budemo prvi na serveru koji su stigli tako daleko :)

a ja budem 5. u healovima :))) + 0.3 % overheala :)

pro :)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Asklepeee...Pa bile 2 migracije sa servera, jer je bio medju prvima full, pa da ga malo olaksaju, ono napravise sranje. Jbga trebo si da prebacis lika...

Opasno su ga olaksali. Hteo sam da migriram, al blizz konji zatvorili migraciju vec u sredu a bilo je oficijalno do petak. Po tome se vide i kvalitet servera...svima je bilo dosta i otisli na Drak'thul.

A Jumpere, jel ima na tom serveru nas guild?

edit: zaboravijo reci: bice isto smor, hocu da napravim warra al main nece mi biti tu da bih mogao kupiti sebi super opremu. Neko mi rece dek Payed Migration ce doci sa 1.10 samo nekako ne mi se veruje.

Edited by Pravoslavan_MK
Link to comment
Share on other sites

shadow moon nije mrtav samo je pun napova sada ... znam da ce postati ono goshe kao sto su i ovi pre njih samo je sramota ... sramota koliko je dobrih igraca otishlo sa njega ...

ne igrati tamO :)

Haomarush sa lockom orcom i AQ novi server pala 59 lvl ...

e da cisto da dokazem koliko je pala imba na lvl 57 sam pozvan od strane guilda da zavrshimo mc pre quest i odem ja tamo oni me sum monuju do kazena uzmem kame kada tek ono neko kaze lol ima na 37 ajde da idemo u mc ...

sa 9 ljudi manjih od 60 ( ja 57 pala ) oni kaze pa ko ga jebe ajde da probamo ... bar cemo biti drugi na serveru koji smo ushli u mc ... i ja odem do ifa respecijalizujem se na healing uzmem healing cloth / leather mail opremu :) i odem ...

ubjemo sve do garra i budemo prvi na serveru koji su stigli tako daleko :)

a ja budem 5. u healovima :))) + 0.3 % overheala :)

pro :)

Znao sam da si u dushi paladin Dzo [:D]

Cak si i sa warlockom stalno sacrifice-ovao Voida zbog baloncheta, ali kapiram da je plate primamljiviji. [;)]

Ja sam na Dragonmaw-u (lol) sa NE Druid-om..lvl35atm.(naravno female) [^]

Watafak!

Link to comment
Share on other sites

Znao sam da si u dushi paladin Dzo [:D]

Cak si i sa warlockom stalno sacrifice-ovao Voida zbog baloncheta, ali kapiram da je plate primamljiviji. [;)]

Ja sam na Dragonmaw-u (lol) sa NE Druid-om..lvl35atm.(naravno female)  [^]

hahaha jesam jesam ... ocu da se gaja pojede ziv sto je izbrisao paladina kada mu dodjem sa judgementom :) elem ubili smo golemaga ja sam bio lvl 59 :))) roflmao dobio sam bracers law bringer ne mogu ni da ih nosim josh :) ali eto kada niko nije hteo ... znachi ovaj guild gde sam zapao ... bruka ... za 2-3 nedelje nef pada ( mrtav ozbiljan ) :)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

slabo slabo ... srbija brate , svi hoce nesto novo ... nesto divlje !

smor...prema mene traba da se skupimo u jedan server, tj da se dogovorimo gde se igra PvP/PvE i gde Alliance/Horde i tamo da napravimo neki veliki guild. Da bi to uradili...ma odmah bi vladali kao carevi niz ceo server. Svak ce da se trese kad prolazimo.

Edited by Pravoslavan_MK
Link to comment
Share on other sites

covece ... svaki put kada su srbi pokushali da naprave nesto sa guildom .. ne samo da se ona raspala nego je ceo server otishao u kurac za sva vremena ... svaki put

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

smor...prema mene traba da se skupimo u jedan server, tj da se dogovorimo gde se igra PvP/PvE i gde Alliance/Horde i tamo da napravimo neki veliki guild. Da bi to uradili...ma odmah bi vladali kao carevi niz ceo server. Svak ce da se trese kad prolazimo.

To svi mi oduvek pricamo, a duboko u dusi svi znamo da od toga nema pojma, tako da ...Igro je Kemp cini mi se na PVE serveru, al je batalio WoW...

Link to comment
Share on other sites

smor...prema mene traba da se skupimo u jedan server, tj da se dogovorimo gde se igra PvP/PvE i gde Alliance/Horde i tamo da napravimo neki veliki guild. Da bi to uradili...ma odmah bi vladali kao carevi niz ceo server. Svak ce da se trese kad prolazimo.

brate super je to ali svi su lepo rekli.... batali to sranje...

ja sam u guildu Prvaci u Tepanje na Dunemaulu i ima nas oko 30 aktivnih.... nije losh guild ali od kako sam ja u gildu pola likova se posvadjalo i zapalilo u jache gilde, evo Sharulja je bio ali to su ranije bili carevi i guild je ceo bio imba ali jebiga otishli svi...

ima dosta lvl 30+ skoro svi..osim jedno 3-4 lika. jedno vreme smo bili 10ak chlanova :))

tako neshto moze da potraje jedno nedelju dana MAX :(

[V]

Edited by deGrasso
Link to comment
Share on other sites

brate super je to ali svi su lepo rekli.... batali to sranje...

ja sam u guildu Prvaci u Tepanje na Dunemaulu i ima nas oko 30 aktivnih.... nije losh guild ali od kako sam ja u gildu pola likova se posvadjalo i zapalilo u jache gilde, evo Sharulja je bio ali to su ranije bili carevi i guild je ceo bio imba ali jebiga otishli svi...

ima dosta lvl 30+ skoro svi..osim jedno 3-4 lika. jedno vreme smo bili 10ak chlanova :))

tako neshto moze da potraje jedno nedelju dana MAX :(

[V]

nista nije nemoguce, samo treba da se nadje neka taktika, organzacija ili kako vec god, npr ako ima 15 srpski guilda na jednom serveru niko nece da zna gde vise da ide, i ucice u nekom stranom guildu. Ako ne nadjem neki dobar srpski guild onda poigracu jos malo i batalim, jer ja u stranim guildovima ne se osecam dobro. Mozes reci mala xenofobija ali sta znam, isto me nervira kad npr kazes "Poz xxx kako si" u guild chatu, svi pocnu da kenjaju da moras pricati na engleskom a oni bistre svetsku politiku na svom jeziku.

Edited by Pravoslavan_MK
Link to comment
Share on other sites

ma mi smo hteli da ujedinimo sve srpske gilde na jednom mestu ali jebiga kad smo glupi ko qrac...

Prvaci u Tepanje, Little Nova, ona druga Nova [ ne secam se ], Serbian Horde i josh par sitnih...

znachi bilo bi nas oko 100-150 sigurno....

to bi bilo do jaja ali yet again..... glupi smo

Link to comment
Share on other sites

ja znam za oko 35 srpskih guildova ili guildova gde smo bili u vecini i sada ni jedan ne postoji ili u najboljem sluchaju za 7 meseci postojanja su ispeli da udju u mc i wjapuju na prvim mobovima posle 10 sec ...

toliko o tome ...

svako ode odatle cim to shvati ...

ja sam probao u 3 guilde i nije islo iako smo na haomarusu imali bar 20 iskusnih ljudi nije islo ... niti ce ikad ici , sada samo gledam i smejem se . Shvati to ... ili probaj da nauchis na tezi nacin kao sto smo mi ostali :)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

btw ima nas 47-48 ali ostali su manje aktivni....dodju 3x nedeljno...dok su ostali 24/7 online :)

ja nisam za MC/BWL i ostale stvari...

samo hocu da imam gde da se ispricham

znam da iste instance ne mogu da se odrade sa pick up grupom...

ajde mohican, imm, SS, i ostali dodjite na dunemaul da napravimo guild :))

Edited by deGrasso
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...