Jump to content

sweet killer


Recommended Posts

  • Replies 79
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ove godine nisam kupio ni jednu cokoladu ( to mi je jedna od novogodisnjih odlukada ne jedem toliko slatko kao pre), ali sam dosta slatkog, uglavnom zbog rodjendana. Moj omiljeni slatkish su susene kajsije.

Edited by iguana

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Ritter cokoladice, Alpenmilch; a od onih dostupnijih varijanti, volim da kupim kutiju strudli (mijesano voce) i da ih pojedem sve od jednom, za kaznu sto su tako lose...sick, ei?mada to jos nisam radio, ali, ono, sladje mi je da manijacim po rafovima C marketa, ali to je vec off-topic...

hehe...

Link to comment
Share on other sites

Ne mogu da verujem da jos neko voli bonzitu :o Najbolji slatksih =) Pogotovo ove nove koje su ubacili, zakljucno sa najboljom bonzitom ikada, sa slojem chokolade dole arhghhghghghghhgh [:p]

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

bonzita omg .. kakav si trenser

Ma jesi lud, pa trenseri ne jedu, oni se hrane na nos :)

Vreme pripreme: 30 min.

Sastojci:

7 kasicica meda, 150 g secera, 1 vanilin secer, 150 g margarina, 150 g cokolade, 200 g seckanih oraha i jedno pakovanje kornfleksa (250g)

Priprema:

Med i secer mesati na laganoj vatri dok se ne istope. Dodati vanilin secer, margarin, cokoladu. Posebno izmesati orahe i kornfleks. Sve spojiti s vrucom masom, i dobro izmesati. Sipajte u kalup i ostavite da se ohladi u frizideru. Rezati na kocke.

Moram da probam, pa javim kako je ispalo [:)] Mada kapiram da nece ni prismrdeti :)

Edited by kruko

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

husao sam neku tortu skoro gde je podloga bila kao bonzita tj pravljena je bila od kornfleksa i chokolade .. ako hocesh ti uzmem recept javi =)

meni glavni problem kod bonzite je shto nije mekana i sochna .. al kapiram da je ona za chvrste momke =)

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...