Jump to content

Deveta Kapija


abohac

Recommended Posts

Ja znam sta je bilo posle njegovog odlaska u svetlost!!!

Kamere su se ugasile,a on je seo u kola i odvezao se kuci

Film mi se u pocetku stvarno dopao,sama ideja je do jaja,al ocajno odradjen,nisam ni znao da je Roman rezirao,kakav pad

@Zlajonja

zaista podseca na Djavoljeg advokata,samo sto se ne moze porediti po kvalitetu

Edited by Solflaj

Obito.jpg

Rancid Blade

Just another manga freak

Link to comment
Share on other sites

Hmmm...ja nisam mozgao mnogo. Ja sam ukapirao da je riba (emanuel senje-zena gosp. polanskog) neki djavolak kojoj je korso simpatican, pa odluci da ga upozna sa satanom a da iskulira balkana jer je smarac

Link to comment
Share on other sites

nemoj tako, nije shit, nego ti se ne svidja.. film je dosta dobar

as for zlajonja, mislim da slike tj stranice nisu povezane sa grehom jer ih ima 9, a smrnih grehova 7.. takodje na stranicama nisu prikazani grehovi.. sad, simbolika kapija je sasvim novo pitanje

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

jednu od 9?

ma ima smrtnih grehova 7... i ima commandments 10 ( a shta je sa onima shto su ostali na razbijenom delu ploche? shta ako je prvobitno bilo 9 grehova a mi to ne znamo???????:)

Ujaaa greemmmliiineeee...

Oh no! We're all gonna die!!

WE'RE SAVED!!!I'm screw'd!

"Mi smo uvek tu - RUR Gerila"

Link to comment
Share on other sites

ako cemo da gledamo biblijski bog je mojsiju dao 12 zapovesti koje je ovaj krenuo da nosi narodu, medjutim posto je dugo bio odsutan njegov narod je mislio da je on umro/napustio ih pa su skupili svo zlato koje su imali i napravili zlatno tele i poceli da mu se mole, kad se mojsije vratio i video ljude kako obozavaju zlatno tele "poskocio" je od razocarenja ispustio dve bozije zapovesti i naredio vojnicima koji su isli sa njim da pobiju sve ljude koji su obozavali zlatno tele...

jos jedna hricanska prica o ljubavi, veri, pozrtvovanju i prastanju.... jipi ka jej...

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...