Jump to content

Gde za novu


Recommended Posts

  • Replies 71
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

normalno da te je razočarao kad je nestalo struje i nije puštao ni jednu od svojih "dobrih" stvari,a i ovaj live nastup ko zna kakav će da bude...doćiće skazi i puštaće uživo sa plejera... ;)

al' ja ću ipak na skazija kretena i astrixa šabana... :)

Nije nestalo struje nego su bili ugovorili do kad sme da se ostane...a ovi su presli termin...pa su iskljucili struju...

tako sam bar cuo...

enivejz...idem na skazi da vidim live...osecam da ce biti krdo metalaca

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Proshle i pretproshle bio na rodiganu i bilo je do jaja..ove nemam pojma...ovaj tupc-tupc(astrix) ne zvuchi loshe..al bice puno ljudi a to ne volim...mozhda odem sa ortakinjama na fristajlerse...mozhda sa ortakom na neku privatnu ili na neku metalchugu...nemam pojam..videcu...

Pogle` ovog Kovacha, sad josh zavoleo psy [:)].

@topic: Vidim svi idu na Skazi/Astrix...da sam u BG-u 70% ([;)]) bih ishao na to, 30% isto gde za "obichnu" NG. A poshto nisam, Bugarska, planina, klub neki, extra...

[edit]Sad tek videh xenomorphov post...

normalno da te je razočarao kad je nestalo struje i nije puštao ni jednu od svojih "dobrih" stvari,a i ovaj live nastup ko zna kakav će da bude...doćiće skazi i puštaće uživo sa plejera... ;)

al' ja ću ipak na skazija kretena i astrixa šabana... :)

To je istina, Skazi tek u poslednjih sat vremena krene da przi i tako to...ali ipak ono je bio set, i do sada je uvek pushtao set kada je bio (koliko ja znam). Videcemo (tj. ja necu) da li ce ovaj lajv stvarno biti lajv. Usput, shabanerije ce biti previshe, provereno. Skazi i Astrix, smrtonosna kombinacija.[/edit]

Edited by Green
Link to comment
Share on other sites

neki kucni zabod kod nekog, nishta gala, ionako dan pre imam fax, a 16-og kolokvijum.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

имам неке оквирне планове са разним екипама, али нисам сигуран да поново желим да ризикујем да дођем на крш журку као за Нову. идеална би била нека кућна варијанта, мада...

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...