Jump to content

kotrljajuce kamenje


Recommended Posts

znaci kako stones dolaze sve se vise pise po novinama pa mozemo da vidimo veliko amaterstvo, neznanje i jad srpskih novinara

posto hoce da ispadnu mnogo pametni i duhoviti mnogi prevode reci rolling stones

pa tako u naslovima pise dolazi kotrljajuce kamenje itd

mislim ja sam jos kao u nizim razredima osnovne skole negde cuo da rolling stone znaci klosar

kakav jad jad jad jad jad

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pa nije sema sta je lepse nego sta znaci, a mislim koji moj uopste prevode

mislim stvarno je velika glupost sto ih dovode, ljudi idu na turneju bice u vecini susednih drzava, stvarno ne vidim sta ce ovde, ovde treba da vladaju ceca, seka i ostala gospoda

mislim dosta mi je srpskog primitivizma, ovde uopste ne postoje neke stvari koju svuda u civilizovanim zemljama postoje

kad neko objavi album ide na turneju i to je to

ovo je turneja i zato dolaze

ps

obozavam provale stranci se oduseve kad vide nase zurke

Link to comment
Share on other sites

pa neces to puci kes ili ne znam ko,

ko hoce da ide platice, ko nece ne mora

i kakve veze ima dal su fosili ili nisu, ljudi imaju novi album, i mislim da bi bilo dobro da dodju da bar malo pokusamo da pokazemo da nismo toliko jadni i da smo bar malo deo sveta

kad se cesima zurilo u evropu izmedju ostalog su pravili i velike kocerte medju kojima su bili i stonesi

Link to comment
Share on other sites

Pa zašto ne dovedu neke bitnije face od Rolling Stonesa? Nego se Dinkiću eto tako strefilo, nije ih nikad gledao, pa ajd da ih dovede, boli ga dupe. OK, ako ovo sa Madonnom bude, biće strava, evo i Deep Purple opet dolaz, ali iskreno, ako će već da dovode rock imena, neka dovedu Iron Maiden (jes da nisu rock) ili tako neke bendove koji zaista i jesu dobri i jesu popularni. Rolling Stones-i odavno snimaju albume samo da bi pravili nove turneje i pritom 10% ljudi na koncertu zna te nove pesme.

Link to comment
Share on other sites

pa i ja bih voleo maiden i velvet revolver i franz ferdinand i coldplay, ali znam da za to nema sanse

rammstein je izbacio album pa se suskalo da ce to al ...

a ti bas ne shvatas, novi album-ides na turneju

a kad nesto govoris malo se raspitas

da stonesi izbacuju albume samo zbog turneja ne bi onda cekali 8 godina da izbace novi

pre ovog bridges to babylon je bio 96 ili 97 ne znam tacno

Link to comment
Share on other sites

@mind_overtaker: hehehe.. a ti zaista misliš da su njihove turneje po 2-3 meseca kao obično? I šta misliš da oni nemaju dovoljno letnjih festivala i tako to na kojima mogu da pokriju tu prazninu? Ko zna šta je razlog izdavanja tog albuma, ali složićeš se sa mnom da te nešto iskreno i nije obradovala niti razočaralo to što su izdali album/nisu izdali već 8 godina, zar ne?

@nt.maharaja: Ne, to za Dinkića je milion puta izjavljeno "kako bi on voleo da vidi R.Stones u Beogradu i da će se lično zauzeti za to." Toliko o ukusu. A kad govorimo o fosilima, ne Maideni nisu fosilil (ljudi su počeli krajem 70-tih, ali realno gledano, kao bend postaju šire znani tek 80-tih), Deep Purple su tu negde ali zato ne traže pola miliona, ali R.Stones su savremenici Beatles-a pa mislim da ti dovoljno govori KAD su počeli da sviraju i zbog čega se oni ne mogu porediti sa gorepomenutim bendovima. Uostalom, radi se i o aktivnosti benda. Izuzmimo Deep Purple, ali Iron Maiden radi punom parom, izdaje spotove, snimaju DVD-jeve, albume itd itd. Isto važi i za Madonu. A ti se ajd priseti kad si poslednji put video neki snimak R.Stonesa koji je mladji od 10 godina (a da nije onaj sa Justin Timberlake-om koji je zanimljiv samo zbog neprestanog katapultiranja istog raznoraznim predmetima) ?

I ne radi se o ličnom ukusu. Dovela se i Metallica pa nisam ni A zucnuo o tome. Da se dovodi U2 opet bih isto ćutao. Nije moj ukus, ali donekle bi imalo smisla. Samo mi smeta kad veterani koji su više svuda u svetu dosadili sa svojim nastupima dolaze kod nas. A rockeri ko rockeri. Nema tako često koncerata u Srbiji koji bi im se toliko svideli tako da će na ovo da navale ko alavi. Osim ako karta ne bude +3000 Dinkića, što me nimalo ne bi čudilo.

Samo me jedno zanima: ko ovo organizuje? Ako je Vlada u pitanju bilo bi lepo da tih milion EUR koliko će biti dobri ulože u recimo izgradnju Avalskog tornja ili tako nešto :)

Link to comment
Share on other sites

ti stvarno ne kontas. sto ne odes na sajt stonesa pa vidis gde sve nastupaju to ce te sigurno razuveriti da ne dolaze kod nas jer im je potrajao rok

album sam kupio par dana posto se pojavio, a nije mi bas sve jedno da puknem 1250din bez veze. pesme su strava, ima 4-5 bas odlicnih., i sranje mi je bilo da cekam 8godina na novi album

sad ce mozda izgledati kao da branim stonese jer ne znam, lud sam za njima, ali nije, ima nekoliko bendova koji su mi omiljeniji od njih

mislim i ja bih voleo da dolaze i drugi bendovi, al jebi ga sad, necu da pljujem, za sada je i ovo dovoljno

Link to comment
Share on other sites

Bah...Atlantise, Stounsi su jedna od najvecih muzichkih atrakcija ikada (ako ne i najveca) a koliko su "tachne" priche da im je "proshao rok" govori chinjenica da su ovom novom turnejom oborili sve rekorde posecenosti koje su ranije postavili oni sami.

Te priche da treba da dodju Mejdeni ili neko treci umesto Stounsa ne piju vodu - Stounsi su jednostavno neuporedivo veci magnet za publiku (ne pricham o samom kvalitetu muzike) i mnogo znachajniji od bilo kog drugog benda koji trenutno radi.

FZ: I have a message to deliver to the cute people of the world...if you're cute, or maybe you're beautiful...

there's MORE OF US UGLY MOTHERFUCKERS OUT THERE THAN YOU ARE!! So watch out.

Link to comment
Share on other sites

Ivan___: A ček, ne razumem, ljudi ovde ne smeju da pričaju o svojim shvatanjima i da raspravljaju sa drugima?

smeju, naravno.. ne smeju metalci da tresu perut. :D

šalim se. samo sam hteo da istaknem da tu niko nikoga ni u šta neće* ubediti, samo ćete se razbacivati svojim poznavanjem rok muzike (koje je u pojedinim slučajevima neveliko).

* - obožavam srpski jezik

Link to comment
Share on other sites

tres'o bih ja perut da imam kosu :)

Elem, ne kažem ja da Rolling Stones ne treba da se dovedu, samo eto, mislim da se prevelika cifra daje za njih i da će na kraju običan narod da ispašta kad bude plaćao kartu od +3000 Dinkića, a činjenica je da mi NEMAMO toliki standard pa da nam to bude "sića"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...