Jump to content

KHAze mi lik ovako


Inorog

Recommended Posts

  • Replies 50
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Znam 5 likova iz Inca i sasvim su cool likovi sasvim lepo komuniciram sa njima i diskutujem po ceo dan za razliku sa nekim srbima za koje i ne mogu da verujem da su ljudi a kamoli srbi , aka killygor ... a to je neko retardirano deriste pisalo kome treba da se rastave zubi iz glavudze da se malo smiri ...

Totalno nebitno ... inc je po meni bolji guild od nefariana 2 envya i anateme zajedno bio ... svi znaju kakvi su "ljudi" u 80 % sluchajeva bili u tim guildovima . Cast izuzecima kojih u nefu nazalost nije bilo

T_T !

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Iskreno, nemam nista protiv Hrvata i Slovenaca (ne i shiptara) ali ako je leek stvarno ono napisao (a vidi se da jeste) kod mene ce da zavrsi na ignore!!!

A ti StormScione, malo si smesan... Inc bolji od Envy-ja? /lol /slap

P.S. Jedno pitanje, da li sa dva kompa koja dele jednu internet konekciju mogu da peglam sa dva naloga u isto vreme?

...

Link to comment
Share on other sites

Iskreno, nemam nista protiv Hrvata i Slovenaca (ne i shiptara) ali ako je leek stvarno ono napisao (a vidi se da jeste) kod mene ce da zavrsi na ignore!!!

A ti StormScione, malo si smesan... Inc bolji od Envy-ja? /lol /slap

P.S. Jedno pitanje, da li sa dva kompa koja dele jednu internet konekciju mogu da peglam sa dva naloga u isto vreme?

naravno da je bolji,inc je najbolji pve guild na serveru... ali ko se josh lozi na pve [:p]

i nije mi bash jasno... doomer/metropolis?! [:I] 'el to onaj orc hunter ?

Link to comment
Share on other sites

Vas pogadja shta je jedan mega retard, Doomer, rekao? Pa taj izrod je neshto milion puta gore od benignog i na momente slatkog Kilija.. to je ona vrsta "ljudi" koja nam krade vazduh i zauzima +1 mesto u redu za hleb.. polomio bi mu obe ruke, sve prste i komp..

btw samo nemojte da pocne svadja "po nacionalnoj osnovi ,na topiku" da se nebi pao lock/ban

Pazi koj sjeb bi bio da vas banuje Kili.. hehe. =)

Link to comment
Share on other sites

Doomera svi pljuju zato shto je dogurao lvl60 za 5-6h played time... javite se kad postignete taj skill!

1. Ako neko nabije brzo 60lvl ne znachi da zna da igra, znachi da je grindovao ili ad zna sve kvestove napamet

2. Ako neko ima 10x 60lvl ne znachi da zna da igra

Craziness is directly related to having a vagina.

 

Link to comment
Share on other sites

niko nije gori od kiligora pa cak ni taj dementirani majmunoglavi mongoloidi retard doomer ....

NIKO ! ni blizu ... lol kakvo skrnavljenje ... ffs

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Doomera svi pljuju zato shto je dogurao lvl60 za 5-6h played time... javite se kad postignete taj skill!

Ochigledno ga ne poznajesh. Ja eto ni ne znam da je nabudzio lv60 za 5-6d played time (ili H? ne kapiram) ali ga mrzim jer je PURE RETARD. Primer: lik mi je doshao i bukvalno 2h molio da kupim Mature Sinew za 300g jer tju kasnije motji da ga prodam za 700g.. prvo je bilo zanimljivo, kao slushao sam ga ali posle je smorio za medalju.. smarao me je ali bash 2h i na kraju sam ga stavio na ignore a onda je rekao ortaku da me pita "da li sam siguran da netju?". Ima josh gomila primera.. mnogo gorih primera ali me mrzi sada da pricham.. eto samo hint, unishtio je sa josh par ljudi jedan od najboljih gildova na serveru itd itd.

RETARD!

Link to comment
Share on other sites

ahh mene je 2h ubedjivao da mu dam chromatic cloak za lifestone ( za kog mi je onda prichao da ga prodaje ladno za 300g ) a da nepominjem shto je liku ni kkrivom ni duznom namestio da ga izbace iz guilda i bog ce ga sam znati shta je sve josh sredio :P

ee da jednom me je i 15 min ubedjivao da postoji 7agi enchant za bracers, inache istog lika igraju dva brata , to mozda objasni tih 3h played il shta vec hahah

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...