Jump to content

Ako neko zna...


Recommended Posts

Ako neko zna , ali stvarno , gledao sam repove i sve to , ali ne znam shta da radim vs elfa na turtle rock-u kad on dobije startnu poziciju suprotno od moje...

Svashta cu ja ovde videti i chuti...

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

bm, drugi tc ako ide na arche,ako ide na hunte sh, gruntovi + raideri i spirit walkeri ako ide na mass talona.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

a sta ako ide na mountin giante ??????? to mi nikad nije bilo jasno kako....

ako ide na giante dobio si partiju u najavi.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Ja mislim da je skroz bespomocno govoriti choveku koju vojsku da pravi, nije ni on retardiran.

"Rajderi i catapultovi reshavaju"

Shta mu to vredi kada mu elf verovatno ubije 2 grunta na pocetku, ili ce otici na beasta pa ga ubiti sa summonima.

Ako ti je vec zajebano, idi sve normalno na tier-u 2 kada se zavrshava noc, postavi mu towere da nevidi, uzmi shadow huntera i lameuj na towere. To je najlakse ako prodju toweri pobedio si. Poenta je zavuci ih u mraku :P

bnlsignature.jpg
Link to comment
Share on other sites

Ti onda nemoj nishta da pravish...

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

gubis sta god da napravis

hahahaha.....kakav kralj...elfima izbaciti stuff of p.....skuplja exp,i napraviti u novom patchu da ne mogu da naprave jebenu exp iza rudnika...mislim,sto je previse,previse je...i to ce donekle biti vec kakav takav balans.jbt,mlatim medveda 10 min a on ga opusteno teleportuje:(...+ roar,+ heal....sto ne daju orcima neki teleport???

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...