Jump to content

Ups, Downs and Wishes


byp_

Recommended Posts

  • Replies 170
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

oni shut u glavu [:D]

slazem se, ali njemu :o)

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

dao godinu,nasao osobu koja mi je bila veoma draga,trenirao,bio zadovoljan svojim zivotom,zaposlio se

2005 sve pada u vodu idem u bedak,pao godinu,raskinuo sa ribom koja se ponela kao poslednje govno,brinem ozbiljno za zdravlje setre,"ortaci" su pokazali pravo lice posle jebenih 12 god,izgubio veru u zivot ljude i ljubav

sve u svemu sranje

zelim da se ova nocna mora zavrsi i da sve krene po starom

Edited by jabre

T_T

Link to comment
Share on other sites

a da niste mozda samo malkooo, malkice smorili?

ponovo krecu one iste teme...

(smoriste coveku topic).

( [;)] )...

tebi je samo krivo sto nisi bio u vezi 7 godina [:o)]

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Za HRPETINU ega da dam koju rec za zaljubljenost.

Nasi dragi psiholozi kazu da je zaljubljenost cista projekcija na drugu osobu. Dakle, vama se dopadne devojka/decko, seksualno i emotivno vas uzbudi posle nekoliko trenutaka poznanstva, a zapravo desilo se to da ste se zaljubili u samog sebe podstaknuti nekom njenom osobinom (psihofizickom) koja je ustvari vasa. Ta pomama moze da traje dugo i govori o mnogo stvari, a narocito o vama. I eto, mislio sam da ti psiholozi veze nemaju, ali ovde se lepo vidi da su u pravu.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

2005 sve pada u vodu idem u bedak,pao godinu,raskinuo sa ribom koja se ponela kao poslednje govno,brinem ozbiljno za zdravlje setre,"ortaci" su pokazali pravo lice posle jebenih 12 god,izgubio veru u zivot ljude i ljubav

sve u svemu sranje

zelim da se ova nocna mora zavrsi i da sve krene po starom

Totalno te kapiram...

Neverovatne koincidencije. Riba ko govno, isto brinem za zdravlje sestre, o ortacima da ne troshim rechi, znamo se 20 godina, i mnogo ih volim ali ponekad su prava govna.

Shto se tiche ljubavi, mogu samo da kazem onu chuvenu "znam da nishta ne znam".

Dakle bio sam sa devojkom 7 godina, voleo je iskreno, stvarno mi nije trebala druga i... posle silnih peripetija, nashla drugog. Aj bar da ljudi znaju da raskinu na neki normalan nachin (nemojte mi sada retji kako to ne postoji, malo dobre volje i iskrenosti). Ajde, krenulo mi posle toga...

Zaljubim se ponovo...

Ajde da nisam mogao da kreshem shta god sam hteo, ajde da je nisam odabrao misletji da je drugachija.

Raskine pred novu godinu posle 6 meseci (nemojte mi sada retji to je malo, u mnogo chemu u tih 6 meseci je mnogo toga stalo). Sve sam joj dao. I opet neiskrenost, i opet kukavichluk...

To shto dash to i dobijesh u ljubavi - dokazano.

not quite true

1. Bio na Exit-u

2. Zaljubio se

3. Preselio se i pocheo da zivim sam

1. Zapostavio uchenje

2. Slomila mi srce

3. Uzasno sjeban, tuzan i usamljen

1. Da dam ispite, da se reshi problem 19 zaostalih plata, nadjem dobar posao i kupim kola

2. Da putujem vishe

3. Da zaboravim na sjeb, zivim svoj zivot i da uzivam u svemu kao pre nje

Imam 28 godina, spavao sam sa dve devojke jer sam verovao u ljubav. Sada ne znam u shta da verujem. Ne zelim da bacam hejt prema devojkama, ali jednostavno neke stvari ne zasluzuju. Budi najbolji prema njoj i natji tje debila koji tje da je maltretira, vara i voletje ga.

Drugaricu ne mogu da imam, skoro svaka se potajno lozi na mene, kad je uhvatish nema hrabrosti ni da prizna... Ne mozes ni da znas zene. Kad pomislis da je sve okej, da se kapirate tad je najgore. Uopste netju da hejtujem bilo chiju vezu. Volite se ljudi.

Ali ja neshto kapiram da ne bi bili suprotni polovi bez razloga.

Mrzim isfoliranost...

Nisam konzervativan, nek se ybe ko otje s kim...

I bitju okej, to znam. Jer sam i pored toga shto umem da volim, i pustim suzu jak.

Edited by Nemesis Enforcer

Life is gistro...

Link to comment
Share on other sites

Za HRPETINU ega da dam koju rec za zaljubljenost.

Nasi dragi psiholozi kazu da je zaljubljenost cista projekcija na drugu osobu. Dakle, vama se dopadne devojka/decko, seksualno i emotivno vas uzbudi posle nekoliko trenutaka poznanstva, a zapravo desilo se to da ste se zaljubili u samog sebe podstaknuti nekom njenom osobinom (psihofizickom) koja je ustvari vasa. Ta pomama moze da traje dugo i govori o mnogo stvari, a narocito o vama. I eto, mislio sam da ti psiholozi veze nemaju, ali ovde se lepo vidi da su u pravu.

hmmm...mislim da si bole potpuno u pravu...

pomazila bi te po glavi sad! [:D]

Totalno te kapiram...

Neverovatne koincidencije. Riba ko govno, isto brinem za zdravlje sestre, o ortacima da ne troshim rechi, znamo se 20 godina, i mnogo ih volim ali ponekad su prava govna.

Shto se tiche ljubavi, mogu samo da kazem onu chuvenu "znam da nishta ne znam".

Dakle bio sam sa devojkom 7 godina, voleo je iskreno, stvarno mi nije trebala druga i... posle silnih peripetija, nashla drugog. Aj bar da ljudi znaju da raskinu na neki normalan nachin (nemojte mi sada retji kako to ne postoji, malo dobre volje i iskrenosti). Ajde, krenulo mi posle toga...

Zaljubim se ponovo...

Ajde da nisam mogao da kreshem shta god sam hteo, ajde da je nisam odabrao misletji da je drugachija.

Raskine pred novu godinu posle 6 meseci (nemojte mi sada retji to je malo, u mnogo chemu u tih 6 meseci je mnogo toga stalo). Sve sam joj dao. I opet neiskrenost, i opet kukavichluk...

not quite true

1. Bio na Exit-u

2. Zaljubio se

3. Preselio se i pocheo da zivim sam

1. Zapostavio uchenje

2. Slomila mi srce

3. Uzasno sjeban, tuzan i usamljen

1. Da dam ispite, da se reshi problem 19 zaostalih plata, nadjem dobar posao i kupim kola

2. Da putujem vishe

3. Da zaboravim na sjeb, zivim svoj zivot i da uzivam u svemu kao pre nje

Imam 28 godina, spavao sam sa dve devojke jer sam verovao u ljubav. Sada ne znam u shta da verujem. Ne zelim da bacam hejt prema devojkama, ali jednostavno neke stvari ne zasluzuju. Budi najbolji prema njoj i natji tje debila koji tje da je maltretira, vara i voletje ga.

Drugaricu ne mogu da imam, skoro svaka se potajno lozi na mene, kad je uhvatish nema hrabrosti ni da prizna... Ne mozes ni da znas zene. Kad pomislis da je sve okej, da se kapirate tad je najgore. Uopste netju da hejtujem bilo chiju vezu. Volite se ljudi.

Ali ja neshto kapiram da ne bi bili suprotni polovi bez razloga.

Mrzim isfoliranost...

Nisam konzervativan, nek se ybe ko otje s kim...

I bitju okej, to znam. Jer sam i pored toga shto umem da volim, i pustim suzu jak.

[:(]

signatura.jpg

_malimjau.

Link to comment
Share on other sites

Imam 28 godina, spavao sam sa dve devojke jer sam verovao u ljubav. Sada ne znam u shta da verujem. Ne zelim da bacam hejt prema devojkama, ali jednostavno neke stvari ne zasluzuju. Budi najbolji prema njoj i natji tje debila koji tje da je maltretira, vara i voletje ga.

Drugaricu ne mogu da imam, skoro svaka se potajno lozi na mene, kad je uhvatish nema hrabrosti ni da prizna... Ne mozes ni da znas zene. Kad pomislis da je sve okej, da se kapirate tad je najgore. Uopste netju da hejtujem bilo chiju vezu. Volite se ljudi.

Ali ja neshto kapiram da ne bi bili suprotni polovi bez razloga.

Mrzim isfoliranost...

Nisam konzervativan, nek se ybe ko otje s kim...

I bitju okej, to znam. Jer sam i pored toga shto umem da volim, i pustim suzu jak.

Mda... Meni se isto desilo pre 7 godina. Smorio sam se zeshce. Otishao u svet da zaradjujem pare i posle godinu i po dana ozenio se, sada chekam klinca. Postoji jedna jako dobra rechenica iz Jurrasic Parka - "Life will find the way."

A shto se tiche devojaka u BGD-u, od sam dobio samo komplekse i loshe uspomene...

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Nasi dragi psiholozi kazu da je zaljubljenost cista projekcija na drugu osobu. Dakle, vama se dopadne devojka/decko, seksualno i emotivno vas uzbudi posle nekoliko trenutaka poznanstva, a zapravo desilo se to da ste se zaljubili u samog sebe podstaknuti nekom njenom osobinom (psihofizickom) koja je ustvari vasa. Ta pomama moze da traje dugo i govori o mnogo stvari, a narocito o vama. I eto, mislio sam da ti psiholozi veze nemaju, ali ovde se lepo vidi da su u pravu.

zato sam i stalno govorio da je zaljubljenost, leptirici, kuracpalac za decu .. ona misao shto te docheka posle 3 - 4 meseca jedno jutro kad se probudish u krevetu je za prave mushkace [:D]

Imam 28 godina, spavao sam sa dve devojke jer sam verovao u ljubav. Sada ne znam u shta da verujem. Ne zelim da bacam hejt prema devojkama, ali jednostavno neke stvari ne zasluzuju. Budi najbolji prema njoj i natji tje debila koji tje da je maltretira, vara i voletje ga.

Drugaricu ne mogu da imam, skoro svaka se potajno lozi na mene, kad je uhvatish nema hrabrosti ni da prizna... Ne mozes ni da znas zene. Kad pomislis da je sve okej, da se kapirate tad je najgore. Uopste netju da hejtujem bilo chiju vezu. Volite se ljudi.

Ali ja neshto kapiram da ne bi bili suprotni polovi bez razloga.

Mrzim isfoliranost...

Nisam konzervativan, nek se ybe ko otje s kim...

I bitju okej, to znam. Jer sam i pored toga shto umem da volim, i pustim suzu jak.

necu da te sazaljevam jel ti to ne treba .. samo cu ti reci da svako je proshao kroz to pre ili kasnije, jache ili slabije .. bitno je shta se desi posle toga .. to je ono shto razlikuje slomljene i slabe od jakih i razumnih [:)]

btw shta bi sa onom akcijom .. vidim da ti treba da porazgovaramo malo [:D]

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Uvek ima izuzetaka i trebao bi i dalje da verujes u to.

Gledam po sebi primer, posto sam je verio i tako dalje, mogu reci samo da je super kad nadjete nekoga za koga znate da sa njim mozete provesti ceo zivot.

Ipak to se jako tesko nalazi, eto meni je upala kasika u med.

Posle dosta losih veza najzad sam nasao pravu devojku, nemam sta da verujem u ljubav kad je dozivljavam svakodnevno :)

Jedino je smor kad ne zivite zajedno, al dobro i to ce se uskoro promeniti.

SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

I bitju okej, to znam. Jer sam i pored toga shto umem da volim, i pustim suzu jak.

zivot i ljubav i nisu za picke, vec za Ljude.

zelim samo da ti kazem da te potpuno razumem, iako nikad nisam imao vezu duzu od 6 meseci, imao sam tu srecu da se zaljubim 2 puta, i tu nesrecu da oba puta prodjem kao bos po trnju... i da oba puta postavljam sebi ista pitanja, i da oba puta dodjem do zakljucka da je za taj osecaj uzajamne ljubavi vredno gaziti po trnju.

a zbog ove poslednje recenice te castim picem kad god se sretnemo... [;)]

=============

Cile, leptirici ne znaju za godine. samo kad ih dozivis, siguran si da si ziv u pravom smislu te reci... upao sam u poetsku razdraganost samo kad se setim. [:I] sad bih pisao nasiroko o tome, ali ko me razume shvatice.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Bad:

1) Nisam promenio posao

2) Raskinuo sa devojkom posle 4 godine

3) Nisam bio u Moskvi

Good:

1) Digli mi platu za chitavih 50e :)

2) Bio u Kijevu

3) Upisao voznju

Expectations:

1) Da nadjem devojku ;)

2) Da polozhim vozhnju

3) Da promenim posao

;)

Link to comment
Share on other sites

GOod things:

1. 2005 godina u kojoj sam imao jako lepa putovanja. Nemacka, Francuska, Bugarska, Italija...

2. godina u kojoj sam imao vezu sa jednom jako lepom i dobrom devojkom i koja je trajala cak 9 meseci. Ipak je to za mene rekord.

3. Zaljubio sam se 2 puta u 2005. a to je jako tesko za mene...

Ovo su samo neke, ali i one su realno obelezile ovu godinu.

Bad things:

Samo jedna: neke stvari nisam trebao da kazem odredjenim osobama kao i moje neke reakcije koji sam iskazao. Mada ok, sad sam isqsniji.

Wishes:

1. 2006. godina je moja godina, godina preokreta u mom zivotu, neke jako vazne i bitne odluke i ostvarivanje planova. Nadam se da ce sve proci ok.

GL svima i HF. Zivot je kratak. ;)))) Uzivajte

V

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...