Jump to content

Mišel ti si drolja, svaka žena od tebe je bolja...


Recommended Posts

tuzna istina je da danas 90% devojaka u nekoj vezi (mislim pravoj) na kraju kad se uzme gleda samo svoje dupe (ma kako idealno delovele u pocetku)... dok je kod muskaraca taj procenat bar prepolovljen... dal neko u toj prici ispada gluplji, romanticniji, racionalniji, samosvesniji, zaljubljeniji, isfrustriraniji etc... nemam pojma...

Dobro ali gledaj realno , svaka devojka zheli da uzhiva u zhivotu ,ovo je uslovno napisano , ne misli se avioni/kamioni, a od hleba i vode se ne zhivi ,mislim nije da ne mozhe ali , svaka devojka voli ambiciozne , pored njih se oseca sigurno , ne mozesh kriviti devojku i nazivati je droljom shto je raskinula sa dechkom koji bleji x godina bez posla ne studira i zhivot mu tapka u mestu , kakvo sutra ona vidi sa njim ? da li bi ti bio sa devojkom sa kojom suta(chitaj 5/10/15godina) vidish u potpuno istom ako ne i gorem stanju nego trenutnom. Iz toga proizilazi da i devojka mora da trazhi onog partnera koji ce zadovoljiti njena ochekivanja , samo u procesu trazhenja uslov je menjanje partnera , e to dolazi onaj tricky part kada one postaju , drolje , kurve etc Zakljuchak drolje/kurve su pogreshno protumachene , ako na to dodamo i nash mocni Balkanski mentalitet na koji smo tako ponosni dobijamo onaj killer combo , neko reche preko dana Kaludjerica a uveche Kurva...

Gotta learn the rules

so i can break dem properly!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 126
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A Ivo, ako je nekom kul da se zbog njih neko oseca loshe i na tome gradi svoj ego (ovo je odgovor na zbog njih neko drugi upada u frustraciju)..onda je to bljak.

hmmm...

generalizujes...i to nije pitanje da li ti je nesto kul ili nije...vec je pitanje da li si preci sebi od nekih drugih ljudi...jedna veoma pametna osoba (stevo :*) mi je jednom prilikom kada sam se osecala lose, objasnila neke stvari o egu i ne da je bio u pravu vec je zabo sustinu na keca...

sve u svemu, ne kazem da je takvo ponasanje dobro, ali svako ima svoj razlog zasto se kako ponasa...nemoj osudjivati...ko zna kad su i sa cije strane ljudi bili povredjeni...

u svakom slucaju gresis...

naravno postoje i one teske kucketine...ali one ne cine ni 50%...

avaj...

izvolite, izvadite oči jedna drugoj..

ahahahahha...

ja nemam razlog za kopanje ociju... O=)

signatura.jpg

_malimjau.

Link to comment
Share on other sites

tuzna istina je da danas 90% devojaka u nekoj vezi (mislim pravoj) na kraju kad se uzme gleda samo svoje dupe (ma kako idealno delovele u pocetku)... dok je kod muskaraca taj procenat bar prepolovljen... dal neko u toj prici ispada gluplji, romanticniji, racionalniji, samosvesniji, zaljubljeniji, isfrustriraniji etc... nemam pojma...

mislim da su u oba slucaja isti procenti u pitanju i to nekih 60%-70%...

aman ljudi su kao vrsta...genetski sebicni...barem malkice...a oni izuzetci samo potvrdjuju to tuzno pravilo...

signatura.jpg

_malimjau.

Link to comment
Share on other sites

10 Begin

20 goto 10

jbt koji je to jez. QBasic? [:D] lepo to uradish 'vako

#include <stdio.h>

#include <conio.h>

int x,y;

void shitface() {

if (x=1) printf("\n This topic is full of bull shit");

else printf("\n Darijan je legenda");

main () {

x=1;

shitface();

printf("\nDa proverimo to josh jednom? da (1) ne (2)");

scanf("%d",&y);

if (y=1) {goto(0,8)}

else {printf("\n pichka ti materina, djubre usrano! samo se pazi, samo se pazi!"); printf("\n vrlo mi je poznat glas!! ja tju policiju da ti poshaljem djubre usrano!");

getch();

}

Edited by Therion
Link to comment
Share on other sites

tuzna istina je da danas 90% devojaka u nekoj vezi (mislim pravoj) na kraju kad se uzme gleda samo svoje dupe (ma kako idealno delovele u pocetku)... dok je kod muskaraca taj procenat bar prepolovljen... dal neko u toj prici ispada gluplji, romanticniji, racionalniji, samosvesniji, zaljubljeniji, isfrustriraniji etc... nemam pojma...

Pa zar nisu one te koje traze ravnopravnost polova? Sta one ocekuju da glume neke domacice, dok ih mi mazimo i pazimo? .U redu je to tvoje posmatranje sa 25+ godina,kada devojka izgradi svoju licnost, ali ovde je prosek pretpostavljam prosek godina 18-19...E sad kad se tip smuva za devojkom, i sve je kao super do jaja, ona raskine zato sto je iscimao neki "sharmantniji" tip koji vozi pajera, ima mobilni od 900e i kao lud je...

Dok sa muskarcima nije takav fazon, momku ako je devojka simpaticnija od ove koja vozi pajera ima mobilni od 900e , pre ce biti sa ovom koju gotivi.

Ima izuzetaka ali pretpostavljam da je 80% takvih ljudi.

Link to comment
Share on other sites

Pa zar nisu one te koje traze ravnopravnost polova? Sta one ocekuju da glume neke domacice, dok ih mi mazimo i pazimo? .U redu je to tvoje posmatranje sa 25+ godina,kada devojka izgradi svoju licnost, ali ovde je prosek pretpostavljam prosek godina 18-19...E sad kad se tip smuva za devojkom, i sve je kao super do jaja, ona raskine zato sto je iscimao neki "sharmantniji" tip koji vozi pajera, ima mobilni od 900e i kao lud je...

Dok sa muskarcima nije takav fazon, momku ako je devojka simpaticnija od ove koja vozi pajera ima mobilni od 900e , pre ce biti sa ovom koju gotivi.

Ima izuzetaka ali pretpostavljam da je 80% takvih ljudi.

pa retko koja devojka vozi dobra kola. a i ta koja vozi trazi onog koji vozi 2 puta bolja kola od nje i u takvim krugovima se krece. ali naravno da bi bio sa devojkom koja vozi dobra kola i ako imam devojku ;) mislim, boze, kola su kola....

kome ovde treba zagrljaj?

znas me brate... cak i da mi ne treba... [:X][kiss3]

Edited by darijan

...... f e n s i c ......

...yes, ur unique...

...just like everyone else...

Link to comment
Share on other sites

kome ovde treba zagrljaj?

izgleda swima...

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

heh... tacno devojke traze ambiciozne... nema tu sta da se prigovori... samo koliko covek treba biti ambiciozan da bi se devojka 'totalno' zadovoljila ? kod nas su devojke izgradile stav da su one ambiciozne ako im je i decak/momak, sta vec, ambiciozan... na neki sulud nacin one nece ispuniti svoju zivotnu ambicioznost ako im partner ne popunjava odredjene kriterijume koji su u stvari oslikavanje te ambicioznosti... errr zvucio kao pretenciozno serenjkanje, ali bre devojke (one iole pametne, i uslovno receno 'dobre devojke') ne shvataju da neka muska ambiciozoznost se ne meri premo njenim kriterijumima koja su realno gledano u proseku u ovom drustvu u ovo vreme preterano nerealni.... jebeno sebicno...

zaista se covek pita koliko je jebeno opstati normalan ovde, i ne posegnuti za dobrim kolima i skupim mobilnim narodnom muzikom - da bi bio faca.... jebeno...mnogopiva...

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

heh... tacno devojke traze ambiciozne... nema tu sta da se prigovori... samo koliko covek treba biti ambiciozan da bi se devojka 'totalno' zadovoljila ?  kod nas su devojke izgradile stav da su one ambiciozne ako im je i decak/momak, sta vec, ambiciozan... na neki sulud nacin one nece ispuniti svoju zivotnu ambicioznost  ako  im partner ne popunjava odredjene kriterijume koji su u stvari  oslikavanje te ambicioznosti... errr zvucio kao pretenciozno serenjkanje, ali bre devojke (one iole pametne, i uslovno receno 'dobre devojke') ne shvataju da neka muska ambiciozoznost se ne meri  premo njenim  kriterijumima  koja su realno gledano u proseku u ovom drustvu u ovo vreme preterano nerealni.... jebeno sebicno...

zaista se covek pita koliko je jebeno opstati normalan ovde, i ne posegnuti za dobrim kolima i skupim mobilnim narodnom muzikom - da bi bio faca.... jebeno...mnogopiva...

word...

U zapadnoj evropi su devojke olicenje dobrote za ove nase.Cast izuzecima naravno.

Link to comment
Share on other sites

pa vidis da ti nudi pomoc protiv filozofiranja , sto mu se ne obratis ;P

ajme meni...

otkud ti ideja da su kucke frustrirane?

nisu. one svoju frustraciju lako resavaju...

zbog njih u frustraciju upadne neko drugi...njima oma bolje...

ne bi bile kucke da nisu isfrustrirane...

sve u svemu....dajte...

koje su ovo gluposti...

svako se ponasa onako kako mu odgovara...

da li si drolja ili kucka prema drugima...sta ti puca kurac...bitno je da nisi drolja prema sebi...avaj...

a ove frustrirane...cesto su drolje prema sebi...cemu...BOLJE BUDI DROLJA PREMA DRUGOME.

avaj....

jesi li to sama smislila?

BTW, kad drolja naleti na vepra, ostanu dugmici...

starbak je car.

vodi ga kuci.

nije to u pitanju.

pitanje je da li je riba koja se jebe sa pola grada drolja?

i tip koji se jebe sa pola grada jel faca?

zasto li sam tebe kvoutovao, samo se pitam...

valjda da presecem sav ovaj estrogen prosto tobom...

kome ovde treba zagrljaj?

sto Veca Vestica rece, svima...

jebeni emotivni bogalji...

za Dunju, Ivu i Teodoru:

-onaj ko gradi Ego taj ga nema.

-ko gradi Ego preko drugih nikad ga nece ni imati.

-kucke zavrse sa kamiondzijama.

-riba koja jebe mnogo muskaraca zbog sebe, a ne drugih radi, nije drolja, vec takodje faca i car, samo mi vi recite koliko je takvih.

-drolje najebu.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

i -drolje su je8**e... :)

Elem... ovo mu bash dodje na repete od pochetka.. ko pokvarena plocha... ali mora da se strashno zabavlja neko kome je sve ovo zanimljivo... u ovom trenutku.. iz ne znam kojih razloga i zashto, meni jeste i zapravo se smejem ko budala na sve nevidjene gluposti izrechene na tako malo web prostora da je to skoro nemogutje.. no bash zato su zbog minimalnih shansi izgledi da se sve to odigra veliki...

Eh sada, ta sva pricha o droljama i to... to su priche za malu decu i pred spavanje...

do 10-15 godine ti prichaju o njima...

od 15-25 sanjash o njima

a nadalje se trudish da nabasash na njih... to je iz tipichno-mushke perspektive (balkanci:)

nego sada pravim onu psihoterapiju gde ne razmishljam shta pishem,tj. lupam po tastaturi vetj misli same ispadaju na tipke i odlaze... tu gde vi ostali cenjeni chitate...

Ono shto mi neumitno u poslednje vreme neispavanosti izmiche (poenta) da... poenta mojeg prichanija... je da zapravo po meni drolje ne postoje vetj da svako ima svoju neku zamisao u zhivotu, svoja pravila, svoje ciljeve... neke cice su jednostavno zacrtale da budu... jelte.. i to ti je to.. a druge su zacrtale da imaju vetje i bolje i to ti je to... :)

I shta ja tu drvim... ? ah da.. i imam sestru, mada je josh nisam upoznao, a to je neka druga i daleka pricha...

I tako dalje... da ne njamke vishe...

Ujaaa greemmmliiineeee...

Oh no! We're all gonna die!!

WE'RE SAVED!!!I'm screw'd!

"Mi smo uvek tu - RUR Gerila"

Link to comment
Share on other sites

live and let fuck...

ko sto rece ivan_ na samom pocetku threada... previse je ljudi koji brinu tudje brige... uostalom :

"Great minds discuss ideas, average minds discuss events, small minds discuss people." (Hyman G. Rickover)

jedina stvar koju mogu da svarim kod darijana... njegova signa :)

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

jesi li to sama smislila?

nije

@nevini likovi: šta vi znate s kim je seks bolji?

iskustvo je bitno al nije najvažnije, ako riba nema talenta ili ne želi da se trudi, džaba joj što je primila svetlosnu godinu kurca.. ako to nije slučaj, nedostatak iskustva se vrlo brzo nadoknadi..

Link to comment
Share on other sites

ajme meni...

ne bi bile kucke da nisu isfrustrirane...

jesi li to sama smislila?

BTW, kad drolja naleti na vepra, ostanu dugmici...

vodi ga kuci.

zasto li sam tebe kvoutovao, samo se pitam...

valjda da presecem sav ovaj estrogen prosto tobom...

sto Veca Vestica rece, svima...

jebeni emotivni bogalji...

za Dunju, Ivu i Teodoru:

-onaj ko gradi Ego taj ga nema.

-ko gradi Ego preko drugih nikad ga nece ni imati.

-kucke zavrse sa kamiondzijama.

-riba koja jebe mnogo muskaraca zbog sebe, a ne drugih radi, nije drolja, vec takodje faca i car, samo mi vi recite koliko je takvih.

-drolje najebu.

E ignise ti si car, želim da te upoznam (namere su mi časne [:D])!

A u međuvremenu da osnujemo zajedničku poslaničku grupu na forumu. [8D]

Edited by Klinac Balavac

This post has been edited by Klinac Balavac

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...