Jump to content

The king of the undercity :)


Silencer

Recommended Posts

najacce shto sam ja video, je pala koji je iskoristio hs ispod baloncica u sred av-a koji je alijansa dobijala. Posle 5 minuta u raid chatu: "Fuk i got queue again" :DD

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

Ne, ja sam objektivna..Znam par paladina koji veoma dobro igraju, tako da ni ta tvrdnja da ga igraju ljudi bez mozga ne stoji ..

A to da je cela alijansa "gay"  je smehotresna.

Nimalo zrelo razmisljanje.

Sta tacno mislis pod tim veoma dobro igraju?I do sada nisam sreo loladina koji

veoma dobro igra...Jer ako ga several lvl-a manji warr spusti na 3-4% HP nekoliko puta pre nego sto ovaj ukljuci,bubble,onda on nikako ne igra veoma dobro...Hoces da kazes da bi me taj sto veoma dobro igra ubio iz prvog pokusaja,

a da ga ne spustim na 3-4% HP,i da ne mora da ukljuci bubble,da bi se ishealovao,i ceo proces spustanja krenuo ponovo?Tesko da to moze da se desi...

Zato mi nije jasno sta radi taj sto veoma dobro igra,nista vise...

learn to obey before you command

Link to comment
Share on other sites

Sta tacno mislis pod tim veoma dobro igraju?I do sada nisam sreo loladina koji

veoma dobro igra...Jer ako ga several lvl-a manji warr spusti na 3-4% HP nekoliko puta pre nego sto ovaj ukljuci,bubble,onda on nikako ne igra veoma dobro...Hoces da kazes da bi me taj sto veoma dobro igra ubio iz prvog pokusaja,

a da ga ne spustim na 3-4% HP,i da ne  mora da ukljuci bubble,da bi se ishealovao,i ceo proces spustanja krenuo ponovo?Tesko da to moze da se desi...

Zato mi nije jasno sta radi taj sto veoma dobro igra,nista vise...

Pazi, ni meni paladini nisu nesto simpaticni, ali ovo je kao da si rekao: 'zamisli onog priesta, da se nije ishilovao, odrao bi ga!'

Link to comment
Share on other sites

Pazi, ni meni paladini nisu nesto simpaticni, ali ovo je kao da si rekao: 'zamisli onog priesta, da se nije ishilovao, odrao bi ga!'

upravo to. zasto ne bi koristio ono sto mu je ponudjeno za svoju klasu? i shaman baca toteme dok se bori, i rogue koristi stealth, i hunter pusta peta .. u cemu je problem?

Pa da smo zreli ne bi igrali WoW po ceo dan

ko nema obaveza u zivotu, njemu je taj luksuz dopusten ;)

treba ostati dete u dusi, ali ne treba biti detinjast i benaviti kad te neko isprasi u igrici [b)]

Edited by shaylee

Home is where the hearthstone is.

Link to comment
Share on other sites

Pazi, ni meni paladini nisu nesto simpaticni, ali ovo je kao da si rekao: 'zamisli onog priesta, da se nije ishilovao, odrao bi ga!'

Niko ne voli da se bije sa paladinom jer ce morati da ga ubije 3-4 puta,dok ga konacno ne ubije ili bude ubijen...Bore se kao pic*e,i stvar je u tome sto nije dobar za tuchu niti za hilovanje,nego samo smara i nista drugo...Ali necemo

sad da raspravljamo o njima,ja ih ne volim drugi ih vole,i nece se to promeniti.

end of story.

learn to obey before you command

Link to comment
Share on other sites

Ccccc,gde ja zivim :))

U Azerothu ,brale.... :)

nego,malo offtopica:

Uzeo sam juce City Of Heroes,i mogu da konstatujem da je bas simpa ( [:D] ) igra.

Jos ako se dan produzi na 72 sata,ihaaa,eto meni i WoW-a i GW-a i CoH-a,a mozda malo i EvE-a sa strane :)

Edited by Cold Fingers

Totentanz = Cold Fingers = OpT1mUs

Link to comment
Share on other sites

Niko ne voli da se bije sa paladinom jer ce morati da ga ubije 3-4 puta,dok ga konacno ne ubije ili bude ubijen...Bore se kao pic*e,i stvar je u tome sto nije dobar za tuchu niti za hilovanje,nego samo smara i nista drugo...Ali necemo

sad da raspravljamo o njima,ja ih ne volim drugi ih vole,i nece se to promeniti.

end of story.

Pa vecina pala koje sam gledao se bore kao picke.

Posle 3-4 udarca dizu balonce. Pa pala ima poprilicno heala, tako da balon ide samo za kriticne situacije ili kada te napadne brdo hordasa.

Ja to ne radim brale.

HOLY, STUN, SOC i kada pocne da bezi najsladje HOW.

I pala ima jednu jako mocnu stvar Divine Intervention.

Znaci kada zagine cela grupa ili raid, ide dogovor pre fighta da u slucaju pada cele grupe ili raida, priest se malo povuce izvan fight creep zone baci se DI na priesta i niko mu nista ne moze pola minuta, taman da se vrati i digne iz mrtvih ostale. Uslov da bi se DI bacio je da pala ode na onaj svet. [}:)]

Tako da pala ima jako zanimljivih stvari.

Samo da mu jebeni Blizz da malo veci dmg.

Link to comment
Share on other sites

Pa vecina pala koje sam gledao se bore kao picke.

Posle 3-4 udarca dizu balonce. Pa pala ima poprilicno heala, tako da balon ide samo za kriticne situacije ili kada te napadne brdo hordasa.

Ja to ne radim brale.

HOLY, STUN, SOC i kada pocne da bezi najsladje HOW.

I pala ima jednu jako mocnu stvar Divine Intervention.

Znaci kada zagine cela grupa ili raid, ide dogovor pre fighta da u slucaju pada cele grupe ili raida, priest se malo povuce izvan fight creep zone baci se DI na priesta i niko mu nista ne moze pola minuta, taman da se vrati i digne iz mrtvih ostale. Uslov da bi se DI bacio je da pala ode na onaj svet. [}:)]

Tako da pala ima jako zanimljivih stvari.

Samo da mu jebeni Blizz da malo veci dmg.

DI je jebeno dobra stvar samo treba da se zna kako da se koristi... jer u praksi je teshko to izvesti

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...