Jump to content

nocno igranje pikada po Kacu


Recommended Posts

evo sada mi drug javlja da su neki maloumni delikventi sinoc isli po kacu i busili gume pikado strelicama po kolima i izbusli oko 200 automobila... znaci nevera sta se sve nece desiti ovde u Kacu... sva sreca zaobisli su moja kola... i da murija ih je navatala...

zatravara1gi.gif

...alkohol je nocas moja precica do raja...

Link to comment
Share on other sites

такве бих послао да копају 6 месеци, па бих видео да ли би им икад више пало напамет да уништавају нешто туђе. све бесне бих послао на њиве и у канале и у руднике, а за београдске навијаче имам специјалитет: копање тешког метроа пијуцима и лопатама (ранио бих их качамаком, а спавали би у рупи коју су до тада ископали), за сваки уништени динар један сат копања...

а овде, код нас, добију да плате неку сићу, добију условну или у најбољем случају 15 дана творзе.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

такве бих послао да копају 6 месеци, па бих видео да ли би им икад више пало напамет да уништавају нешто туђе. све бесне бих послао на њиве и у канале и у руднике, а за београдске навијаче имам специјалитет: копање тешког метроа пијуцима и лопатама (ранио бих их качамаком, а спавали би у рупи коју су до тада ископали), за сваки уништени динар један сат копања...

а овде, код нас, добију да плате неку сићу, добију условну или у најбољем случају 15 дана творзе.

Ah dobar dan istomisljenice :)

Aj osnujemo stranku :)

P.S Ne dobiju nista... :(

Stiti ih drzava jebote !

Link to comment
Share on other sites

Ah dobar dan istomisljenice :)

Aj osnujemo stranku :)

P.S Ne dobiju nista... :(

Stiti ih drzava jebote !

[:D]

да, 'ајде стварно, да је назовемо Последња Странка, прва тачка Програма: "када дођемо на власт више никада неће бити избора у Србији, то није добро за вас, Срби".

судсво сведемо на савет стараца, ко се суди око шупе иде у затвор, ко се разводи иде у затвор, ко тужи Државу иде у затвор, ко не слуша Државу иде у затвор, итд. за кривична дела иде тешка робија (копање), вратимо смртну казну за манијаке и силоватеље, Владу оснујемо од страних експерата са министарским платама по $1.000.000 годишње, скупштину укинемо, Кјоота ставимо за P.R., или да чита вести у пола 8. уведемо неке одредбе Душановог Законика, мало их разрадимо и удри...

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

mislim da se ta vasha zemlja zove Iranska islamska dzamahirija...

Kao da ste isli u skolu kod ajatolaha Homeinija

ако ћемо да се вређамо, ево ти:

ДЕМОКРАТО!!!!!!!!!!!

[:D]

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

[:D]

да, 'ајде стварно, да је назовемо Последња Странка, прва тачка Програма: "када дођемо на власт више никада неће бити избора у Србији, то није добро за вас, Срби".

судсво сведемо на савет стараца, ко се суди око шупе иде у затвор, ко се разводи иде у затвор, ко тужи Државу иде у затвор, ко не слуша Државу иде у затвор, итд. за кривична дела иде тешка робија (копање), вратимо смртну казну за манијаке и силоватеље, Владу оснујемо од страних експерата са министарским платама по $1.000.000 годишње, скупштину укинемо, Кјоота ставимо за P.R., или да чита вести у пола 8. уведемо неке одредбе Душановог Законика, мало их разрадимо и удри...

E owo mi se swidja... Samo trebali bi malo preslistate Dushanow zakonik... Imao je on dobrih ideja za kaznjawanje [gilja] :o)

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

ma kakva drzava... kakvi bakraci...

danas pricam sa jednim drugom policajcem, kaze neki narkoman u jednom danu je 4 puta sto pokusao da ukrade sto ukrao neke stvari u krugu bolnice a oni ga samo privedu i puste jer ne mogu da pisu krivicnu pijavu ako je ukradeno nesto manje od 8.000 din (jos ce da povecaju limit na 15.000).... ali cetiri puta u jednom danu!? jedino ako neko hoce da potegne privatnu tuzbu... ali ko bi da se cima za nesto sto je ispod 8k din... tako da eto vam perspaktive... samo kradite nesto jeftinije od 8k i niko vam nista ne moze...

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...