Jump to content

Chronicles of Narnia


ZerBah

Recommended Posts

Odgledah film juche: u principu film je dechiji, scenario je onako, ali ima dosta dobrih scena i simpatichnih likova. O efektima nema razloga da se pricha poshto su naravno na nivou, a shto se tiche svega ostalog film je onako - u principu vredi pogledati na velikom platnu, ako ni zbog cheg drugog onda zbog poslednje bitke koja je zaista mocno odradjena. Ni u jednom filmu do sada nije bilo toliko raznih mythical/fantasy/animal vrsta koje su veoma harmonichno strpane u jednu prichu.

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Sta ste ocekivali od filma kojeg je napravio Dizni, a sve kao rimejk istog tog filma od pre xy godina ... Ono sto ja hocu da vidim jeste kako su ga odradili tehnicki, i tome slicno, ipak dizniju dosta zavisi od ovoga ... Niste valjda mislili da ce biti kao LoTR? ;)

Link to comment
Share on other sites

skidao sam ga dve noci.... i razocarao se... nisam misli da ce biti "toliko deciji" ... :)

pa na owom swetu postoje i deca... i waljda i ona treba neshto da gledaju...

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

Sta ste ocekivali od filma kojeg je napravio Dizni, a sve kao rimejk istog tog filma od pre xy godina ... Ono sto ja hocu da vidim jeste kako su ga odradili tehnicki, i tome slicno, ipak dizniju dosta zavisi od ovoga ... Niste valjda mislili da ce biti kao LoTR? ;)

Tehnichki su ga odradili odlichno, shto se i ochekivalo. Problem je u tome shto su ranije filmovi bili nekako sa vishe dushe, a sada su samo tehnichki savrsheni...

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Tehnichki su ga odradili odlichno, shto se i ochekivalo. Problem je u tome shto su ranije filmovi bili nekako sa vishe dushe, a sada su samo tehnichki savrsheni...

Pa i to je istina :(( Videh da snimaju Bambi 2, za 2006. godinu najavljen, nadam se da nece nesto i to da skenjaju :(

Nisam josh stigao da ga odgledam, no eto da Laki ne bude ne u pravu ;) bila je ranije serija... dechija ... :)

Sad cete jos da me naterate da odgledam film. Znaci imam ga na CDu, skinuh slucajno misletji da je ova nova verzija. Nesto sat ipo traje. Mozhda je to ta serija pa pretochena u film, ne znam.

Link to comment
Share on other sites

Ma opushteno... :)

Inache, neki moji ortakiji gledali i napljuvali su film jer nema scena kasapljenja i ne vidi se kada neko zagine u filmu... trebalo bi da urade i hardcore verziju za nas perverzne... uhm... perverznjake :D

Ujaaa greemmmliiineeee...

Oh no! We're all gonna die!!

WE'RE SAVED!!!I'm screw'd!

"Mi smo uvek tu - RUR Gerila"

Link to comment
Share on other sites

Film je golo govno bio deciji ili ne.Gluma ocaj...Efekti savrseni? :DD Pa ona scena kad su na nekom brdu sta li ,znaci iz aviona se vidi da je u studiju,pozadina toliko odudara od likova da prosto bode oci.Efekti su na nivou Hallmarkovih filmova...sto ce reci,ne posebno visokom...da sumiram:golo govno...

p.s.

A tek onaj klinac sa macem,drzi ga ko da oce opali rafal iz njega,a posle je zajebao i Aragorna,i dalje mi nije jasno kako je uopste mogao da se krece u onom armoru ali dobro,i ona mala sa lukom koji tegljaci ceo film,i tek na kraju ispali jednu strelu ,cisto da ne bude da im je Deda Mraz za dzabe delio utoke.

A onu malu retardiranu necu ni da komentarisem.Ne znam da li ima jedan deo filma u kom se nije slow-motion kretala i okretala ,okrece se usporeno,hoda usporeno,valjda da bi se podigla tenzija sta li :D

A ono "tweeeeees" [trees] je genijalno :D...

I ako se uzme u obzir da je film deciji ....s-h-i-t ,hardcore...

aa,jos sam mamuran...

Totentanz = Cold Fingers = OpT1mUs

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...