Jump to content

MOD MUST HAVE :D


wickEdGirl

Recommended Posts

  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mohican, decko, daj smiri se malo ^^

kao prvo sta tebe boli kitica sto imam 51 restoration? drugo, kada vec objasnjavam, reflection je naravno glupa greska, naravno da je trebalo 3/3, ali fucking talenti kada ih brzo klikces ne "napune" se dovoljno brzo... a sada mi se ne daje 50G samo da bih vratila jedan talent point u reflection (s obzirom da smo skoro poceli BWL i wipes tamo...) nisam pazila sta sam radila posle talent reseta i jebi ga...

vidis ja nisam opterecena "ozbiljnim" raspravama na temu gde staviti 10 ili 13 talent pointa koji nisu neophodni za restoration... moj guild nije raiding guild, nikoga nije briga da nekome namece resenje i nacin igre. ja sam full restoration zato sto igram SAMO PvE, i to mi je fun, prosto me bolelo dupe da slepo pratim ono sto mi namecu druidi koji kao nesto racunaju ko blesavi. (ali zato mogu da tank kada je to potrebno i zato imam enrage + neku, ne bas pazljivo odabranu, feral opremu)

da da znam i videla sam da si ti UBER (clap clap) i da imas full stormrage, ali ne mozes ni da pretpostavis koliko me to ne impresionira da nemas pojma - mislim RESPECT to you, but chill - ako mislis da ti to daje pravo da nekoga ismevas na forumu, i ako mislis da si time postao ultimate authority koji moze da presudjuje svima treba ti reality check.

inace ja sam makar real girl, a ti samo "glumis" jednu u Azerothu... tsk tsk

Link to comment
Share on other sites

BRAVO! WickedGirl - moj favorit! /signed

Sta ces, tako uvek biva - zato ljudi koji ne razmisljaju nego gledaju na allakhazamu profile drugih ljudi upravo rade kao sto im je napisano, znas taj jedan poen koji je prekocen u subtetly npr odmah odaje da si noob, jer jelte 30000000 drugih druida ima isti build.

Svaka cast, stvarno na tekstu. Ljudi, ne znam za vas al ja imam jednu rec za ovo, cak nepotpunu - PWNED [:D]

Link to comment
Share on other sites

Ja sam pve furo 9 meseci. Nekad je bolje nekad je losije. Kad mi se pvp-ishe odem na alta na pvp-serveru, ili u AB gde ne mozemo da izgubimo 4 sata tako da nije ni zanimljivo. Generalno jaci je adrenalin na pvp-u al jebiga, ja sam igru posvetio instancama i to je to ;)

Ko laze taj i krade ko krade ima cokolade

Link to comment
Share on other sites

mohican, decko, daj smiri se malo ^^

kao prvo sta tebe boli kitica sto imam 51 restoration? drugo, kada vec objasnjavam, reflection je naravno glupa greska, naravno da je trebalo 3/3, ali fucking talenti kada ih brzo klikces ne "napune" se dovoljno brzo... a sada mi se ne daje 50G samo da bih vratila jedan talent point u reflection (s obzirom da smo skoro poceli BWL i wipes tamo...) nisam pazila sta sam radila posle talent reseta i jebi ga...

vidis ja nisam opterecena "ozbiljnim" raspravama na temu gde staviti 10 ili 13 talent pointa koji nisu neophodni za restoration... moj guild nije raiding guild, nikoga nije briga da nekome namece resenje i nacin igre. ja sam full restoration zato sto igram SAMO PvE, i to mi je fun, prosto me bolelo dupe da slepo pratim ono sto mi namecu druidi koji kao nesto racunaju ko blesavi. (ali zato mogu da tank kada je to potrebno i zato imam enrage + neku, ne bas pazljivo odabranu, feral opremu)

da da znam i videla sam da si ti UBER (clap clap) i da imas full stormrage, ali ne mozes ni da pretpostavis koliko me to ne impresionira da nemas pojma - mislim RESPECT to you, but chill - ako mislis da ti to daje pravo da nekoga ismevas na forumu, i ako mislis da si time postao ultimate authority koji moze da presudjuje svima treba ti reality check.

inace ja sam makar real girl, a ti samo "glumis" jednu u Azerothu... tsk tsk

Da si gledala moje postove na forumu zametila bi da ja dolazim ovde da napusavam ljude :D \o/ tako da me realno bole sto imas 51 u resto \o/

talenti su ono sto ti daje personal touch kod klase (sve ostalo je isto oprema skilovi izgled) i ako ih makar sam i pazljivo ne rasporedis nisi nicime uticao na igru tvog lika .... sta cu ko sto rekoh gore ja dolazim da napusavam :D

a sto se tice talent bildova ... pa sljustiti 51 u jednu granu je najlaksa mogutja stvar a ja znam vise druida kojima sam ja diktirao moj talent bild koji sam sam izvaljivao pravijo i testiro

ja ne glumim ribu vec igram sa jednom zato sto mi gotivnije izgleda ... a to dal si ti girl u rl zavisi ... jos nismo videli na sta licis \o/ :D

aj sad giev hate back keep up the phun dont let offtopicness stop \o\ /o/ \o\ /o/

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

"a sto se tice talent bildova ... pa sljustiti 51 u jednu granu je najlaksa mogutja stvar a ja znam vise druida kojima sam ja diktirao moj talent bild koji sam sam izvaljivao pravijo i testiro"

Jel ocekujes pljesak publike? [8D]

"dolazim ovde da napusavam ljude" Sto ne pokusas da ipak das neki pametni savet ili pomognes onima kojima pomoc treba? U ovoj drzavi gde god da se okrenes te napusavaju, pa ti malo dosadi takvo ponasanje, uostalom zbog toga nam i jeste - kako jeste.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...