Jump to content

Marko


Recommended Posts

Hmmm...evo ovako sad me zvao ortak i rekao mi da okachim ovo na rur...znachi ima svirka u domu omladine u subotu(24) iliti sutra...bice neki hard roch/metal bendovi...mislim taj neki fazon...vlajda ce biti tribute pepersa,ad-dc,i neki metal :))

E sad nemam pojma koliko je kinta ali valjda neshto simbolichno ono kao 100 kinti ili taj neki rad.Fazon je shto mi je rekao da je svirka za nashega nudlicu...kazhe on pravio svirku ovako al mu javili(ne zna ni on ko:)) da marku treba josh nekih 100k za postoperativne dzidza bidze...ali kapiram da bi marko nama to rrekao..bem li ga nisam pametan...u svakom sluchaju imate svirku pa vi ako ocete dodjite :))

Btw nemojte ovo u music...klejbezable chita vishe ljudi :)

Mrzi me...

Link to comment
Share on other sites

Jea!

Sviraju:

Barok / rok obrade (Deep Purple itd.)

Rattlehead / tribute to Megadeth

Black Cloud / hard rock

Underdeath / tribute to Metallica & autorske pesme

Watchout / tribute to Tristania & Therion

Ljute paprichice / tribute to RHCP

ATP / tribute to Iced Earth

Ulaz 100 dinara, pogon Doma omladine, 20:00.

Dođite, i zbog Marka i zbog dobre svirke!

Link to comment
Share on other sites

vazno je da su imena bendova

MEGAUB3RDEATH

NUCLEARSILOHEAD

THE BLACK DARK VAMPIRES OF THE DARKNESS

i tako nekakva kreativna imena, smisljena od strane 8-ogodisnjeg igraca cs-a [:D] [:D]

da li ti zelis da se thread koji ima veze sa pomaganjem noodle-u pretvori u drvljenje muda o metalu i metalcima ??

e to je ono sto je bitno zeko peko...

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Jea!

Sviraju:

Watchout / tribute to Tristania & Therion

mislim da mi se ovo svidja, ako bude neke shanse, navutju tjaleta da me doveze i ostavi, pa nek on malo cirka kod strica dok se ja izhivljavam nad masom

Ma ne bre...vi platite 100 kinti a onda vas ja odvedem tamo gde su dobre ribe...kapirash sada? :D

MOzhe [:p] , mada mi morash dati neki uvod [:D]

Link to comment
Share on other sites

bice ekstra svirka steta sto nemam kintu da dodjem. ocekujem da ce biti raje. lepo se provedite ljudi.

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

da li ti zelis da se thread koji ima veze sa pomaganjem noodle-u pretvori u drvljenje muda o metalu i metalcima ??

e to je ono sto je bitno zeko peko...

ne, samo su mi smeshna imena [;)] , topik je u klebezjalama, a plakati su mnogo zli za jednu humanitarnu akciju [:D]

nego, dajte utiske, prespavao sam subotu [:p]

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Uff evo sad sam ustao...bilo je super,skupili smo dosta para (uzevshi u obzir da su karte bile 100 kinti),ozvuchenje je bilo odlichno,svetla takodje,niko nije napravio neko sranje i tako...Videcu da okachim neke slike cim ih dobijem...verovatno sutra...ako je neko bio hvala mu.E sad poshto ovi moji nisu znali da je nudlica vec u Berlinu odluchili smo da damo pare za decu sa rakom...ono nije puno al ovo nam je prva svirka koju smo organizovali...a bilo je odlichno...sledeci humanitarac ce da leshi pare :D

Mrzi me...

Link to comment
Share on other sites

Uff evo sad sam ustao...bilo je super,skupili smo dosta para (uzevshi u obzir da su karte bile 100 kinti),ozvuchenje je bilo odlichno,svetla takodje,niko nije napravio neko sranje i tako...Videcu da okachim neke slike cim ih dobijem...verovatno sutra...ako je neko bio hvala mu.E sad poshto ovi moji nisu znali da je nudlica vec u Berlinu odluchili smo da damo pare za decu sa rakom...ono nije puno al ovo nam je prva svirka koju smo organizovali...a bilo je odlichno...sledeci humanitarac ce da leshi pare :D

svaka cast, nisam znao da si toliki humanitarac, a sto se tiche svirke, osetjam da su na stejdzu u glavnom bili likovi koji ispustaju petlove zvukove, pokusavajutji da imitiraju tamo nekog lika koji je pre 20 god proboo macem svog bubnjara iz xxx metal grupe [:D]

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...