Jump to content

potrebna pomoc


ghost...

Recommended Posts

Kupio sam wow pre neki dan ...

sve je bilo ok dok nisam seo da igram ...

letos mi je lag bio 200-300 max , ali sada kad sam seo da igram

nikada ispod 1000 ms , poludeo sam i tako igram ali ukoliko neko zna bilo koji

nacin da se smanji lag neka kaze bio bih mu zahvalan !

Znaci bilo sta sto bi moglo da mi smanji lag neka neko kaze ja cu da probam ...

imam bezicni 200kb protok [znam da je govno]

ukoliko ne pomogne to promenucu provajdera [vec sam se cuo sa nekim]

ali pre toga cu da pokusam da osposobim ovaj , zvao sam se i smarao ove provajdere i videcu sta ce biti ....

ukoliko neko ima predlog ... plz nisam jedini i jos par ortaka na istom provajderu isti prob [:(][:(]

housemusic.gif

residentevilfan5tc.gif

vodka%20user.gif

wwplayer4yw.gif

Link to comment
Share on other sites

wireless 200kbps treba da ti radi odlichno. ljudi sa starom centralom i modemom imaju mnogo bolji latency od tebe. najbolje je da proverish komp (od virusa, trojanaca, dailera etc etc), onda proveri podeshavanja wirelessa a na kraju zovi tehnichku podrshku provajdera da vidish da li oni imaju nekih problema sa gubljenjem bajtova/loshom vezom - ako kazu da je sve kod njih dobro - zovi ih da dodju da pogledaju opremu (antenu, router etc).

pre svega uradi:

start > run > ping -t google.com

gledaj ono pod "time", meni sa slichnim wirelessom je 120-170 i nemam "request timed out"-e (imam ukljuchen dl, surfujem i nemam ni jedan "rto" posle oko 25 pingova - znachi veza mi je ekstra stabilna). ako imash "rto" na svakih da kazemo 4-8 pingova znachi da ti provajder 'ebe keve i da svakako oni treba da srede stvar - e sada da li je to do tvoje opreme, njihovog nad-provajdera, telekoma, etc ne znam - to treba ti da saznash! =)

ajde pa gl.

Link to comment
Share on other sites

Hvala puno!

mislim da definitivono znam do cega je !!!!

ima "rto" na svakih 8-10 pingova a ping skace od 250-700 !

do moje opreme nije jer isti problem ima 4 moja ortaka koji isto igraju wow i ping im je isti ! mislim da je problem do repetitora jel svi koju su na tom repetitoru imaju iste probleme [dok par likova sa istim netom na drugom repetitoru i radi ok]

! sad cu da ih napusavam !

ako neko oce nek nam se pridruzi mi smo na syivanas ima nas guild tako da ..

nickovi babalepa , incognitto ... pa ako neko planira da pravi novog lika ... mi smo svi mali lvl ..

hvala na svemu poz !

housemusic.gif

residentevilfan5tc.gif

vodka%20user.gif

wwplayer4yw.gif

Link to comment
Share on other sites

Wireless ima frku, generalno, sa svim vremenskim (ne)prilikama, tako da je mozda zbog snega.

Mozda ti je antena malo skrenula od vetra, mozda ti je provajder razdelio mnogo link pa jedni druge ubijate, a mozda je vreme da bacish wireless u qratz i nabavish ADSL jer mislim da je sad ceo beograd u mogucnosti.

Watafak!

Link to comment
Share on other sites

ja imam cable atm, radi perfektno ali znam ljude koji imaju wireless (64-200kbps) i radi im wow fenomenalno u skoro svim (ne)prilikama. ochigledno ghost ima problema sa AP-om chim nije jedini koji pati od "shtucanja" shto se tiche bajtova.

imash par reshenja:

1) da zovesh provajder svaki dan po par puta dok ne srede taj AP. ili josh bolje da i svi tvoji ortaci zovu po par puta na dan.

2) pozovesh, opet, provajder da dodju i da ti usmere antenu ka drugom AP-u (ako netjesh sam to da radish).

3) promenish provajder ako su ovi neozbiljni i ne pruze ti pomotj za manje od 48h, jerbo za obe stvari kapiram ne treba vishe od par sati posla nego kao i vetjina admina/likova iz tehnichke podrshke ladi jaja po ceo dan i boli ih penis da urade bilo shta za dobrobit korisnika - sem kada ih natera gazda/pretpostavljeni ili 150+ poziva na dan oko iste stvari.

Link to comment
Share on other sites

MA cekajte winmax kad dodje u februaru kod nas 300e das i uzivas , 50 km dometa brate a minimum speed 512 kb . a max 5 mb znaci izadjete duplo jeftinije....

How to become a Genius:

"You must clarify your goals, gain knowledge through spaced repetition, preserve health, work steadily, minimize stress, refuse interruption, and never resist sleep when tired.

This should lead to radically improved intelligence and creativity.

The only cost: turning your back on every convention of social life."

-Piotr Wozniak

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...