Jump to content

ispala sudije u Gammi-na nacionalnom kupu cs


viktor1

Recommended Posts

hmm,neke od vas stvarno ne razumem...

ne vidim sta nije valjalo na kompovima u gammi? moglo je vrlo lepo da se igra...

stoji da su u kgb-u jaci kompovi,ali lepo je radilo u gammi(ocekivao sam mnogo gore),tako da ja ne znam sta vam je sad svima odjednom problem u tome sto ste igrali u gami,ali nije ni bitno...

Sta nije valjalo kompovima u gami !? hm pa da vidim sem toga sto smo prvi mec igrali na 310-kama pa smo prebaceni na 510-ke i sto im je 20 kompjutera smesteno u prostor veceg toaleta i sto je monitor bukvalno ali bukvalno bio 10 cm udaljen od mene(a kod nekoga i 5 ako onaj na suprotnoj strani mu gurne svoj monitor) i sto su tastatura i mis jedva stali na onaj stocic sve je ostalo bilo ok.

Da i sudija je malo previse shvatio posao pa je vishe gledao da kaki oko drugih stvari ,a na na samo "pricanje mrtvih" (sto su momci iz own znalacki koristili, ali prvi im je tur pa im se moze oprostiti)

Da i da ne zaboravim da mi se od one razblazene kole pripisalo pa sam morao da idem u igraonicu koja je u suprotnom delu metro-a (legende u gammi zatvorile wc)

Link to comment
Share on other sites

e znate sta i own i pb i knd ili kako vec ....danima vec kenjate i kukate a ni grupe niste prosli ajde malo stavite prst na celo svoje glupe glave i realno recite dokle bi dogurali i da ste prosli glupe grupe,pa bre juce ste svi poceli da igrate a svima vam nesto fali prvo sudije pa masine pa misevi...pa vi da ste pro tim imali bi menagera koji bi vam sredio sa sudijama probleme i obavestio vas o masinama da znate sta da ocekujete,a sto se miseva tice trebali bi sami svoje da imate ili ako ste pro da budete univerzalni.Znate sta turniri su se igrali i na kuglicnim misevima i masinama na 1.3ghz gde je fps bio 60-70 a kad bacis smoke cao igra...a plus igras u igraoni koja ima jedva 10 ili je premija sa 11 kompova pa ljudi nisu kukali,a vama sve nesto fali...uradite nesto u kaunteru pa onda trazite dozvolu da se obratite okolini a ako ne mozete da prezalite 3000 din neznam sto ste i dolazili,i onda jos imate smelosti da kenjate ljudima koji su ovu igru igrali dok niste znali sta je to i kuci igrali potezne strategije....a da jos ste i nezadovoljni sto nema lepse kokakole i neznam jos cega pa da vama svima profesionalcima bi trebale i crnkinje da se ubace pod sto pa biste onda igrali ali neznam sta...

aj da ne trosim mozak na dbl..

Edited by Loodilo!

GuerillaMethod | Loodilo!

Link to comment
Share on other sites

@andrew

prvo,na miseve ne mozes da se zalis,posto to treba sam sebi da obezbedis ako ti neki ne odgovara

drugo,jednu stvar moras da znas,na kompjutere,sirinu stolova i ne znam ni ja sta,takodje ne mozes da se zalis iz prostog razloga sto kako je tebi tako je i drugima(protivnicima),sto znaci da nigde nisi ostecen

a to za coca-colu,ja bar nisam cuo,ni video,da je neko nekoga terao to da pije [:D]

tako da sve u svemu,ne postoji nijedna stvar na koju mozete da se zalite

cak ne bi trebali da se zalite ni na to sto se izvlacila ekipa koja prolazi,to je pravilo!!(mozda glupo pravilo,mozda ne) ali je pravilo

Link to comment
Share on other sites

Samo da se razumemo - Pb nije imao nijednu jedinu zamerku! Za ono sto je Andrej napisao, obracajte se njemu licno, plz. Mislim da je ovaj Filipov post iznad, sasvim dobar odgovor na sve, tako da bih tu prekinuo raspravu oko toga.

I jos ovo da razjasnimo, i predlazem lock. Covek koji je rekao da izvlacimo iz sesira ko ide dalje, nije bio nikakav sudija, vec Kole, licno. I nije nikoga ispalio nego je lepo postupio po dosadasnjim pravilima. Cak nam je i predlagao da razigravamo i po cenu da turnir kasni malo zbog toga. Dogovorili smo se, ipak, za izvlacenje, knd je izvucen i kraj price. Mi smo ispali retosi jer smo "uspeli" da posle 13-07, izgubimo 13-16 od knd-a, na nuke-u kao CT, a dalje bismo isli i sa neresenim :(. Tuga :(

offtopic:

@byte:aj napisi jedan normalan post u zivotu, plz! :T

Edited by Crazy_
Link to comment
Share on other sites

samo cu reci ovo

cak ne bi trebali da se zalite ni na to sto se izvlacila ekipa koja prolazi,to je pravilo!!(mozda glupo pravilo,mozda ne) ali je pravilo

i to pravilo na koje ste pristali time sto ste dosli na turnir...

zeki stvarno moze lock topic mislim da je sve receno ;)

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

e znate sta i own i pb i knd ili kako vec ....danima vec kenjate i kukate a ni grupe niste prosli ajde malo stavite prst na celo svoje glupe glave i realno recite dokle bi dogurali i da ste prosli glupe grupe,pa bre juce ste svi poceli da igrate a svima vam nesto fali prvo sudije pa masine pa misevi...pa vi da ste pro tim imali bi menagera koji bi vam sredio sa sudijama probleme i obavestio vas o masinama da znate sta da ocekujete,a sto se miseva tice trebali bi sami svoje da imate ili ako ste pro da budete univerzalni.Znate sta turniri su se igrali i na kuglicnim misevima i masinama na 1.3ghz gde je fps bio 60-70 a kad bacis smoke cao igra...a plus igras u igraoni koja ima jedva 10 ili je premija sa 11 kompova pa ljudi nisu kukali,a vama sve nesto fali...uradite nesto u kaunteru pa onda trazite dozvolu da se obratite okolini a ako ne mozete da prezalite 3000 din neznam sto ste i dolazili,i onda jos imate smelosti da kenjate ljudima koji su ovu igru igrali dok niste znali sta je to i kuci igrali potezne strategije....a da jos ste i nezadovoljni sto nema lepse kokakole i neznam jos cega pa da vama svima profesionalcima bi trebale i crnkinje da se ubace pod sto pa biste onda igrali ali neznam sta...

aj da ne trosim mozak na dbl..

word.

i opet word. ;))

ide lock. covek reko :)

V

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...