Jump to content

najbolja klasa ALI REALNO


Ankanar

Recommended Posts

  • Replies 187
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Isuvishe savrshen ? Hmmm , ja lichno gledao ortaka koji igra paladina ... Znachi svi ga ubijaju , osim warrior-a...Ja lichno ne pamtim kad sam izgubio 1na1 od paladina. Chak sam 9 levela veceg paladina ostavio na 1% i usledio je shtit...

Realno warrior i mage su extra na kraju ako gledash dmg.Kad kazhem na kraju onda se podrazumeva epic set.Gledao sam warra sa high warlord setom ili wrathom , destroyer of the worlds-om , kako uz jednog healing bot-a , ubija po 5-6 likova.Tako isto i mage sa 5 ili 6k hp-a , pravi critove po 5,6,7 hiljada.

latencyqv9.png Just great...
Link to comment
Share on other sites

Hunter i bez polemike najbolji za farmovanje bilo cega (horde/alianse,stuffs,money itd.)

Hehe i dalibore mogu ti kazem da ovi u tvojoj guildi su bas RETARDI situacija sledeca, grindam u arati highlands(ili kako vec) elemental fire dolazi 1 hunter i kurci se tu nesto i od 5 elementala koliko ih je bilo u tom momentu uzme samo 1 a ja 4 onda pozove jos 3 druga (maga,pladin i rouge) i slicna situacija kao malopre ali sada kazu "pease be gone" OMG pa sta misle da su oni i od 9 elementala uzeo sam 7 jbg nisam mogao vise [:D]

a onda su se naljutili i otisli muhahahha mi srbi smo gori od kineza i tacka

Link to comment
Share on other sites

evo ja chu prvi.

PALADIN

prednosti:meshavina warr i priesta idealan za solo igranje

mane: pa mozda je isuvishe savrshen... [:D]

bah,meni je to uzas...niti udara kao warr niti healuje kao priest...

samo igra kao picka najveca i nista vise... [xx(]

po meni su najbolji warr i mag,da se zna ko bije a ko je spellcaster,nista izmedju...

learn to obey before you command

Link to comment
Share on other sites

dimenzaijlne kapije h8 se otvaraju ... cuvajte se neizbezni doom dolazi :) svaki otpor je uzaludan ... whatever ... uvek je lepo videti nove clanove ... sa novim i nadasve predivnim idejama ... koje se cuju tokom ovih rasprava svakodnevno ... sto ih naravski ne cini vishe novim ...

serem sry ... najbolja klasa je goblin farmer ... najbolji spell je njegov spell koji dobija na 40 lvl .... to je greed before need ... dakle dobija dugme kada stisne greed samo on rola , naravno zvuk on pocinje po default da radi dance i u pozadini se cuju 1000 cuvenih glasova murloka ...

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

bah,meni je to uzas...niti udara kao warr niti healuje kao priest...

samo igra kao picka najveca i nista vise... [xx(]

po meni su najbolji warr i mag,da se zna ko bije a ko je spellcaster,nista izmedju...

Word.

Najbolja klasa zashta? U raidu je svaka klasa podjednako korisna... slichno i u instancama, samo shto je tu sveta trojka (warr, priest, mag) za stepen iznad ostalih... za solo tu je hunter.... u PVPu nishta ne moze da zaustavi 10 warra i 10 priesta :P... rogue je zajeban, druid "fleksibilan", paladin pichka, mag unishtavach, itd. I jel imamo zakljuchak za kraj? Imamo kuuuuuuraaaaaac :P

stop making sense!

Link to comment
Share on other sites

bah,meni je to uzas...niti udara kao warr niti healuje kao priest...

samo igra kao picka najveca i nista vise... [xx(]

po meni su najbolji warr i mag,da se zna ko bije a ko je spellcaster,nista izmedju...

Dragi prijatelju CHRISTIE

razmisli malo o ovome shto si napisao. Da Paladin udara

ili healuje kao priest da li bi iko birao ovu dvojicu? A shto se thiche

ovoga da Pale igra kao pichka odgovorichu jednom izrekom koja

pishe na pozadini kutije WC3 :

ONLY THE RUTHLESS SURVIVE

[8D][:D]

Link to comment
Share on other sites

koji si mentol

pa kako ochekujesh da udjesh u guild ako idesh i pohlepno tagujesh mobove?

niko ne zeli pohlepne ljude u guildi

a pogotovo ih ja ne podnosim... teshko da su oni retardi u toj situaciji

ni u zivotu ni u igri nije najvaznije ko ima vishe... mozda veci... ali ne vishe

(odnosi se na "skill" )

LOLOLOLOL

ha ja i nebi sada usao kad vas pa da ste ubili nerfana pa lepo lija kaze ste pajseri zato vas je i odbila

[:p] a sto se tice grinda fora je u tome sto vi mislite ste bre citaj BOGOVI(ne ti)

ali kao prvo wow je igra i ja nikada negrindam zbog sebe srbija mi je sada samo zez grindam drugovima za maunte ili vec zez npr komarcu sam dao 10x chromatic brilliant scail-a za dz ni jednog srba, crnogorca ,bosanca,hrvata,bugara i slovenca nisam odbio da im dam pare ili pomognem i niko od nasih nece ti kaze nista lose o meni

a ako bas hoces da znas gori sam od kineza po nekim stvarima bre vasa guild banka mi nije ravna ehem 40x grater fire protecting potions , 40 moongose potions 20x svaki essence po 5 od svakih flaskova itd ako zatreba nekom od drugova :)

i moras shvatiti da je wow IGRA i da uzivas u njoj (ne ti vec tvoja guilda)

valjda si sada promenio misljenje da sam mentol ako nisi smatraj sebe prvim srbinom kome nikada necu pomoci

Link to comment
Share on other sites

koja je najbolja klasa po vama ? ali budite objektivni!! recite sve njene prednosti i mane. Naravno ne one koje pishu u manualu...

ako hoces da ti bude zanimljivo da ides i koljes dje ista imalo roudj je savrsen uz druida ili nekog magea,prista samo teraj ,jedina mana roudja je sto je makan za razliku od paladina kome nemozes nista ali ipak on tesko ubija

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

vjerovatno oce da kaze kada bi paladin healao kao priest i udarao kao warrior

onda niko ne bi warriora i priesta uzimao , tako da je logicno da nemoze da heala kao priest ili udara kao warrior  [:)]

tako sam ga ja svatio

Pa to je i mislio.

Ja igram paladina /60lvl/, vec vise od 8 meseci.

Lepo hiluje, a za udaranje ako usere SOC onda sve puca.

Nego kreirao sam Warlocka, pa izbrisao i malo me smorio i sada sam napravio Orca Warra jer je bukvalno tenk i odlicno rula.

Znaci po meni pala i warr, ali glas pre pali. [}:)]

Link to comment
Share on other sites

Dragi prijatelju CHRISTIE

razmisli malo o ovome shto si napisao. Da Paladin udara

ili healuje kao priest da li bi iko birao ovu dvojicu? A shto se thiche

ovoga da Pale igra kao pichka odgovorichu jednom izrekom koja

pishe na pozadini kutije WC3 :

ONLY THE RUTHLESS SURVIVE

[8D]  [:D]

Dragi prijatelju Ankanar,nisi ti mene razumeo...

Kazes da je pala mesavina warra i svestenika,a ja ti kazem da mi se bas

zbog toga ne svidja,jer hoce da udara kao warr i hiluje kao priest ali ne moze...

Nije classa za sebe,nego je izmedju fightera i healera,zato

ga ne volim...Zato kazem, niti udara kao warr niti healuje kao priest.

learn to obey before you command

Link to comment
Share on other sites

Cek jel ti to hoces da kazesh da niko ne uzima warrove i pristove zato sto su sranje u odnosu na palu ili..?

ne,ne... hochu da kazem da je logichno da paladin ne lechi kao priest i nema dmg kao warr zato shto kada bi imao dmg i heal isti kao ova dvojica niko (normalan) ne bi uzimao priesta ili warra. Inache sve ostale RPGove koje sam igrao(NWN,Diablo,DL,DS...) ja sam prelazio sa warrom.

Link to comment
Share on other sites

Dragi prijatelju Ankanar,nisi ti mene razumeo...

Kazes da je pala mesavina warra i svestenika,a ja ti kazem da mi se bas

zbog toga ne svidja,jer hoce da udara kao warr i hiluje kao priest ali ne moze...

Nije classa za sebe,nego je izmedju fightera i healera,zato

ga ne volim...Zato kazem, niti udara kao warr niti healuje kao priest.

ima nas koji vole hibride... [:D]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...