Jump to content

koja bi pesma bila?


FATA

Recommended Posts

  • Replies 70
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

poneo bih neku ambijentalnu muziku... na pusto ostrvo... u sred okeana... yea right :D

poneo bih neshto da me podsetja na civilizaciju kad me uhvati nostalgija... mozhda pink floyd... mislim da se pesma zove trial :)

a mozhda i neshto drugo... znam samo da bi morala da ima jake vokale, ipak sam na ostrvu....

Link to comment
Share on other sites

htedoh staviti u prvi post, nema kompresije nema nicega dobio/la si 1mil imas jednu pesmu to sa bacanjem playera ne pije vodu zato sto nije dozvoljeno(vidim one koji pitaju a sto, zato sto u protivnom pijes metak :) )

@ grin; nije tiesto u pitanju nego imam u playlisti 1.3k pesama odabranih i koju god pustim prodje 5sec i kao promenim, tako da mi sinulo ! :)

@ weasel; da zaboravio sam da kazem 2-3 godine morate da provedete na pustom ostrvu posle se vracate svojoj kuci :)

i npr bili ste na pustom ostrvu te 2-3 godine, sada kulirate kuci proslo godinu dana i odjednom cujete pesmu koju ste poneli na ostrvo, sta bi uradili?

CharlieBrownPsychiatrist.jpg

2-3 godine za platu od 1 milion. iliti >300 000 godisnje.

Brate za te pare bi i pevao na pustom ostrvu 2 godine....ako treba slusao bih i Kojota kako pijan peva "Mujo kuje konja po mjesecu"

[roflmao]

Link to comment
Share on other sites

kada sam srecan, npr rhcp - can't stop ili pearl jam - jeremy ili bruce springsteen - dancing in the dark

kada sam srecno zaljubljen van morrison - moondance ili brown eyed girl

kada sam neuzvraceno zaljubljen air - all i need

mada izbor nije fiksan i uvek je u konstantnom menjanju

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...