Jump to content

Partizan - Zvezda


Formica

Recommended Posts

  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@ Laki: no hard feelings

Nikakav problem, nemam ja frku ni sa tobom, ni sa drugima koji su postovali takve stvari, ni sa kolegama moderatorima, vec prosto pitam razmisljajuci o tome koliki su raspadi i jedni i drugi posebno na toj utakmici bili, i glorifikacije "navijaca". Tako da samo vi napred, znam da ce sad sledeci put dobiti zvezda, pa ce onda biti a ovaj partizan je uzasan, pa onda opet partizan i u krug.

Link to comment
Share on other sites

jel to pomislish i kada pogledash rezultate partizana i ostalih nasih timova u evroligi u poslednjih sedam osam godina ?

ah.... 7-8 godina... ne preteruj molim te...

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

2000/2001 Suproleague.

Partizan je odigrao odlicno tu evropsku koju na zalost nije krunisao zahvaljujuci neverovatnom porazu od Asvela u PIoniru(koji je te godine bio istinska Partizanova tvrdjava).

Ekipa sa House-om, Vujanicem, Scepanovicem, Stanojevicem u evroligi je igrala fenomenalno do pola takmicenja...

Pobedivsi Ural Great koji je bio u prvom delu tu nepobediv do tada...

Na zalost, nisu imali snage...

Ne secam se koje sezone, mislim 2003 je Partizan takodje igrao odlicno i dobio Romu u Rimu, pobedjivao je i u Pioniru i onda kada mu je trebala samo jedna pobeda do TOP16 on je stao...

Slozices se da je ovo gore shto sam naveo sigurno bolje stanje nego shto je sada... ovo sada je totalna kataklizma... tada si bar bio kakva takva pretnja za neke klubove, sada dodju autobusom ispred Pionira, udju u halu, uzmu bodove, odu na avion i CAO...

[izvinjenje]Izvinjavam se ako su gore neki podaci netacni ali vreme cini svoje :D[/izvinjenje]

Edited by Formica

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

"do pola takmicenja, na vratima top16"... ni to ne moze biti zadovoljavajuce za one koji hoce da budu najbolji i to su nekada i bili a sada i dalje imaju talentovanu decu koja se negde u razvoju izgube

negde sam vec rekao...

zna se gde se gube talentovana deca... jer jaki ljudi stoje iza Perovica i njemu slicnih a talentovane nema ko da gura... Partizan ce da istrpi Perovica a od njega nece dobiti nista...

Svako normalan u hali je mogao da vidi koja je razlika izmedju Pekovica i Perovica... a Perovic je u partizanu x godina i uce ga da hoda kao shto su Vuleta ucili... a neko ko je mnogo talentovaniji bleyi ispred zgrade i igra basket sa samim sobom...

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Nije ni to bash tako...

Nije bash ni Pekovic Bogom dan talenat kako ti kazesh... Shto ti mislish da on moze da nauchi josh mnogo toga u kosharci? On moze biti igrach tipa Dzo Vukosavljevic, dakle, bez neke tehnike za igru ledjima, chovek koji ce uzeti loptu pod koshem i zakucati, chovek koji ume da se izgura za skok u napadu i da kosh... Nece nikada on biti neki igrach... Kosta sve to moze da nauchi, ali izgleda da je toliko glup, da... :)

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

sve moze da nauci samo motoriku ne moze... a to je ono shto Pekovic ima... daleko da od toga da je on neki extratalenat tipa Manchineli ali za Kostu je Bog otac... :))

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Vidovit si? ;)

zato ne idem u kladionicu. Smatram da je varanje time sto cu pogledati u buducnost i videti rezultate, pa mi je onda glupo da peljesim lopove i krimose, vlasnike tih istih kladza ;> Ili bih mozhda treba, u robin hud fazonu, pa stojim ispred kladze i kako ko ulazi ja mu dobacujem sigurne parove? ;))

Link to comment
Share on other sites

jeb'o te oguz malo :)

mijatovic, dashic, antelo, xavi rey, llull, korolev, urazmanov, akyol, lorbek, da pomenemo samo ove sa juniorskog kod nas :)

duvaj ga bre... [:D] oguz je kewa... :D

bolje da si pomenio Labovica nego matorog Lorbeka koji ne zna da ide vec se brine samo za GY ligu... [:D]

[salim se znam na kog si Lorbeka mislio] [;)]

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Raspali Oguz, prvo mi je sjebao Letonce u grupi, pa je onda dao kosh za pobedu protiv mog favorita Shapnije u polu finalu... Odvratan igrach :)

a uz to chovek je provereno stariji... :) Nesto tipa "srpski Vukcevic"

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

jel to pomislish i kada pogledash rezultate partizana i ostalih nasih timova u evroligi u poslednjih sedam osam godina ?

da.

igz nema vise kosarke na talenat. $$$ - jedino sto se racuna.

zato podvlacim onu tezu bolje prvi ovde nego nigde.

� by Ivan_

alen je van konkurencije.

� by Ignis Dei

Alen mora da bude van konkurencije, jer je Macan

� by Alen

nije bitna strela nego indijanac.

Baseball Club Beograd96

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...