Jump to content

Utisci: Clubnight 16 with C-Fella


fatboy

Recommended Posts

Ja verovatno nisam dovoljno kompetentan da mogu da ispljujem doticnog,ali znam ko jeste...MILOSEEEE ;)))

Da je pre bio dobar dj,to je mozda i istina,a sad,ispuvak...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

@ Bolke:

radi link, seronjo jedan :)

@ Gruja:

Kada krenes u neku pricu sa namerom da nekoga ispljujes iako ne znas

o cemu se tacno radi i iako mozda i nisi potpuno kompetentan, onda obicno ispadnes

lamer....bas kao sada... Savetujem ti da ipak prvo skines set i preslusas ga lepo,

a posle cemo lako da prichamo i ako treba ispljujemo...

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

@ Gruja:

Kada krenes u neku pricu sa namerom da nekoga ispljujes iako ne znas

o cemu se tacno radi i iako mozda i nisi potpuno kompetentan, onda obicno ispadnes

lamer....bas kao sada... Savetujem ti da ipak prvo skines set i preslusas ga lepo,

a posle cemo lako da prichamo i ako treba ispljujemo...

Pazi,ja kao stanovnik grada Panceva znam ko je Sloba i gde je sve radio,i iako sve to znam nisam hteo da bacim neki znacajniji hejt cisto eto jer cenim tu tvoju emisiju i iako te ne znam i tebe dosta cenim over the internet,a i znam da ipak moje misljenje nije iste vaznosti ko npr. Exile-ovo a on ce ti reci skoro isto ko i ja...moje misljenje o njemu se nece promeniti niti se zasniva na ovom setu...zbog tog Slobe brdo mladih Djeva ne moze da se predstavi Pancevu zato sto ta njegova ekipa samo hejtuje bilo sta sto je novo u ovom nasem jebenom kancerogenom gradu...ima tu jos dosta toga,ali ajde,zacutacu... nhf [;)]

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...