Jump to content

Parteh


Recommended Posts

Evo, pod prinudom visih sila nisam uspeo da izdrzhim, i sada moram da napravim topic. Danas sam se ceo dan oporavljao i radio neke druge stvari, pa sam tek sad krenuo i u overavanje foruma. Sve u svemu, c/p iz vesti:

Hvala svima koji su bili, hvala i onima koji su skapirali da treba tek od 01h da krenu da dolaze. Hvala onima koji su ostali čuku, posebno bli
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 218
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

anyway pricah sa Milosem malo pre,[sarkazam]hvala na pozivu...[sarkazam]

doduse,ako sve bude kako treba,upoznace me Rur bagra uskoro,zar ne Milose? ;)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

pa miloš je mogao da te povede, tako da ti hejtuj njega a ne nas :)

što reče sejnt otprilike, društvo je bilo super, iznenađujuć broj devojaka, muzika sjajna, i meni je bilo prijatno što nije bilo gužve.. al da su sise što su ispalili, jesu.

Link to comment
Share on other sites

Bilo xtra keve mi \o/

Hvala Lakiju koji je sve organizovao i opet potvrdio koliko je sposoban i kao stvoren za organizovanje takvih i slicnih hepeninga, svaka cast , fenomenalno odradjeno!

Hvala Ivanu koji nas je lepo ugostio dok smo chekali moj voz, jako lepo od njega :)

I naravno hvala Zoli i Cali-u koji su me pratili do stanice da me ne pojedu kinezi, i sto su blejali samnom do tih kasnih sati, aj ou ju van :)

Inace kul je klub skroz, bas onako lep za neke takve party-e, steta sto su puno njih ispalili, ali dobro, bice bolje sledeci put naravno :)

Link to comment
Share on other sites

Bilo xtra keve mi \o/

Hvala Lakiju koji je sve organizovao i opet potvrdio koliko je sposoban i kao stvoren za organizovanje takvih i slicnih hepeninga, svaka cast , fenomenalno odradjeno!

Hvala Ivanu koji nas je lepo ugostio dok smo chekali moj voz, jako lepo od njega :)

I naravno hvala Zoli i Cali-u koji su me pratili do stanice da me ne pojedu kinezi, i sto su blejali samnom do tih kasnih sati, aj ou ju van :)

Inace kul je klub skroz, bas onako lep za neke takve party-e, steta sto su puno njih ispalili, ali dobro, bice bolje sledeci put naravno :)

jbg obaveze ;)

Link to comment
Share on other sites

moram priznati da sam ochekivao raspad, a ispalo je skroz kul [^]

chestitke na organizaciji..

btw oni koji su ostali do kraja su imali chast da upoznaju..

<drumroll>

» Click to show Spoiler - click again to hide... «
NEMESIS ENFORCERA

gotivan lik [^]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...