Jump to content

wandovi


batina

Recommended Posts

prelistavao sam thottbot i allakahzam i worldofwar i sl...

Po nekim opshtim pretragama nisam nashao npr. onaj wand Noxxions ili neshto tako iz Maraudona koji je poprilichno dobar za taj level.

E sad interesuje me ima li josh takvih dobrih, a javnosti manje poznatih, wandova?

nema te logike koja ce me zaustaviti

Link to comment
Share on other sites

imas Stotmrager da dobijes ako uradis seriju questova koji pocinju kod Sylvanas (za hordu naravno, za alijansu ne znam). kada budes negde 55-56lvl dobijes q od Sylvanas: Champion of the Banshee Queen. ona te posalje u EPL na Marris Stead gde se nalazi jedan baja, bivsi elf koga cuvaju dva kera:) uradi sve questove kod njega, uglavnom su solo questovi, imas i dva gde ubijas onog elite bata i crva u EPL za koji ce ti trebati grupa. na kraju lanca questova dobices jedan da ubijes Demitriu, koja polazi iz Tyr's Hand i patrolira do Strata. nju ubijes i dobijes wand:) inace on daje +8 na staminu i + 5 na int (mozda sam i nesto pogresio:) i imo best non-epic wand koji se moze lako nabaviti.

Edited by hellboy
Link to comment
Share on other sites

bonecreeper stilus ... yap yap ... best looking ever ... so easy to get ... so easy to get ...

Daj bre, gde ti je smisao za lepo [;)] ...Bonescraper jeste najjaci plavi wand pored Stormragera (q za hordu pocinje od onog baje koga alijansa ubija za isti wand, ima par followupova, a endquest se zove Demetria, Scarlet Oracle, i tesko se nalazi grupa za taj q uglavnom) ali izgleda kao mrtva riba... [xx(]

Edited by Perun
Link to comment
Share on other sites

storm rager je loshiji od bone creepera .. i bone kreeper nije lepshi ali je vishe cool ... i definitivno ima unikata izgled i pre bi njega nosio 1 min nego bilo koji drugi jednu god ... ;)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...