Jump to content

INTERVIEW: THE BURNING CRUSADE zanimljivo


posmatraci

Recommended Posts

cekaj da smisle oce li pande ili kobolde ... jadni koboldi ja cu da navijam za kobolde :) :) or maybe murlocks for teh win ...

ps neka neko postuje lik ka onoj stranici sa onim murlock zvukom pls pls pls :)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

meni je 1 gnome rekao da ce Leprechaun-i biti sad ,pa taman da imaju celu patuljastu familiju u alijansi ,i bice i Leprechaun Paladin naravno

podsetio si me ^^

Kod nas @ silvermoon ,izlazim iz stormwinda i vidim nekog taurena, pretpostavljam warrior. neko ga summonovao i on se zaleteo na strazare, inace mislim da je vrlo vrlo mali lvl, cak i ako ne lvl 1. lik se zove Gnomepaladin. sve je jasno :)

Link to comment
Share on other sites

Koji ti mozak trebas da budes da addujesh PANDE jebene u wow kao rasu ......

pande... , ja sam se razocarao kad sam video heroja u wc, a sad ako ih ubace u wow, onda stvarno... Kome treba josh dorfova obucenih u plishane mecke [:D]

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

ma kakve pande to je sranje onda bi wow bio stvarno decija igra pa pogledaj samo gnoma lol

lol? ja bih najvishe voleo pande da ubace, a cim se docepao originala igracu najverovatnije gnome-a(mozda se opredelim za neku drugu rasu zato sto nema gnome priest T_T). A btw u wc3-u je do jaja odradjen pandaren .....

Edited by kiki

it's time to raise the Flag of Hate

Link to comment
Share on other sites

Nedao im bog da ubace pande...

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...