Jump to content

U Kosovskom tunelu tinja neko svetlo?


Recommended Posts

zadrzacemo kosovo?

pa ono sutra dobija svoje pravosudje i mup (trebalo je danas ali su nesto odlozili), samo fali potpis UN i cao... za to se znalo vec 6 meseci a nasi poceli da se zale kako to nije po rezoluciji UN bla bla.... nije bilo ni po jednoj rezoluciji UN da nas bombarduju pa su to ucinili... mislim da sa kosovom realno mozemo da se pozdravimo i da se usresredimo na ostatak srbijice da se ne rasparca jer je plan albancima da stignu do kraljeva...

па управо се о томе ради, ако већ знамо да не иде по праву и правди, треба све да учинимо да навучемо воду на нашу воденицу, а не непрекидно да кукамо да смо најебали. прочитао сам негде нешто што, иако можда није 100% тачно (применљиво је само у последње време), има истине: "Срби су спремни да играју само ако су сигурни да ће да изгубе". мислите о томе.

што се тиче министарстава, то нема везе са животом, УНМИК ради за њих од првог дана и не узбуђујем се превише око тога.

Mo

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 148
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

"Nikada nije bilo toliko pametnih ljudi koji nikada nisu nishta rekli niti toliko sjajnih govornika koji nikada nisu formulisali nijednu recenicu"

svaki srbin moze da bude predsednik, selektor i "vidovnjak" za Kosovo... :)

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Ljudi sta vam je? Mi smo propala drzava, strula do dna, struo sistem, strulo svo do kraja. Upravo sam se vratio iz doma zdravlja gde sam trebao da se vakcinisem (nesto za Ameriku) nisu imali da mi daju vakcinu jer nema ni za bebe (vakcina je MMR iliti pi-pi-di iliti nesto protiv tuberkuloze). Ljudi, bebe ne mogu da prime vakcine jer nema. Bre mi smo jedno djubriste, smetliste, jedan raspad koji samo ceka kolaps, za nas nema ni buducnosti ni nicega. U zivot sam skenjan posle ovoga...

...... f e n s i c ......

...yes, ur unique...

...just like everyone else...

Link to comment
Share on other sites

ja ne razumem sta neki i neke ocekuju od naroda da ucine povodom kosova?

da svojevoljno uzmemo pusku i jurnemo dole?

borili smo se dugo da dobijemo demokratsku vlast, a ona nas pet godina kara u bulju... sto je mnogo mnogo je... u opste je bzvze porediti nas i izraelce, grke ili turke... jer smo nula na politickom i diplomatskom planu (u stvari nula smo na svakom drustveno-ekonomskom planu kada se poredimo).... a tu ja ni ti niti bilo ko sa ovog foruma moze bila sta da ucini...

svakom je krivo sto se to desava na kosovu, ali sta jedan posten/normalan/pametan gradjanin ostatka srbije moze da uradi povodom toga... najbolje sto je mogao je da ukaze poverenje nekom politicaru a svi su nam pokazali koliko su nesposobni i koliko se brinu samo za svoje dupe...

razumem svakog ko reaguje na bilo koji buran nacin za svaku nepravdu koja se desi na kosovu... ali ovaj narod je drogiran, opijen, zasicen, isprane zelje za nekim novim promenama - na bolje jer je toliko puta obmanjen... a za to je kriva i sadasnja vlast koja pitanje/probleme kosova postavlja gotovo na poslednje mesto niti ih prezentira u javnosti na pravialan i potreban nacin... a neko se posle cudi kako obican narod ne grize za kosovo... pa ne grize jer svuda na tv-u/medijima problem predstavlja kao vec resen i zavrsen...

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

jao bRe ljudi,pa sta je vama,o cemu vi ovde pricate...

borili smo se dugo da dobijemo demokratsku vlast, a ona nas pet godina kara u bulju...

svakom je krivo sto se to desava na kosovu, ali sta jedan posten/normalan/pametan gradjanin ostatka srbije moze da uradi povodom toga... najbolje sto je mogao je da ukaze poverenje nekom politicaru a svi su nam pokazali koliko su nesposobni i koliko se brinu samo za svoje dupe...

jeste...ali realno,kao sto si rekao sta bilo ko od nas moze drugo da uradi nego da bira nekog za koga veruje da ce znati sta treba...jbg,nismo vidoviti,al sta je nama tada kad smo ih birali preostajalo nego da cekamo godoa...

pa ne grize jer svuda na tv-u/medijima problem predstavlja kao vec resen i zavrsen...

upravo to...meni,kao obicnom gradjaninu ove zemlje se vec nekoliko godina prezentuje da je problem kosova resen...

kako bRe da povratimo teritoriju na kojoj vise nema nasih ljudi,sta se stalno trtimo i srbujemo oko tog kosova koje je izgubljeno,svidelo se to nekom ili ne...

da ova srbija ima malo mozga okrenula bi se nekim drugim stvarima za koje jos ima nade i vremena...

maa,da ova srbija ima malo mozga,bila bi neka razvijena evropska zemlja,a ne srbija...

I MAY NOT BE PERFECT, but parts of me are excellent

Link to comment
Share on other sites

Ljudi sta vam je? Mi smo propala drzava, strula do dna, struo sistem, strulo svo do kraja. Upravo sam se vratio iz doma zdravlja gde sam trebao da se vakcinisem (nesto za Ameriku) nisu imali da mi daju vakcinu jer nema ni za bebe (vakcina je MMR iliti pi-pi-di iliti nesto protiv tuberkuloze). Ljudi, bebe ne mogu da prime vakcine jer nema. Bre mi smo jedno djubriste, smetliste, jedan raspad koji samo ceka kolaps, za nas nema ni buducnosti ni nicega. U zivot sam skenjan posle ovoga...

To nije nista cudno jer se nalazimo u situaciji u kojoj se nalazimo, nismo MI prevashodno krivi za sve, nije Sloba kriv za sve, nema tu ko ili sta da je kriv ili ne, to je politika gde se sve radi ispod stola i tu je vazno samo da nekako nekog zajebes i stavis u plan svoj interes. Sloba je trebao da skapira da ga ovi lazu kad su mu rekli da slobodno moze da vodi rat protiv HR, kad smo dosli do Zagreba, povlacenje?

ja ne razumem sta neki i neke ocekuju od naroda da ucine povodom kosova?

Narod je stoka, prema tome nema sta tu narod da ucini...

da svojevoljno uzmemo pusku i jurnemo dole?

borili smo se dugo da dobijemo demokratsku vlast, a ona nas pet godina kara u bulju... sto je mnogo mnogo je... u opste je bzvze porediti nas i izraelce, grke ili turke... jer smo nula na politickom i diplomatskom planu (u stvari nula smo na svakom drustveno-ekonomskom planu kada se poredimo).... a tu ja ni ti niti bilo ko sa ovog foruma moze bila sta da ucini...

Pa ako ti mislis da je demokratija spas onda se u gadnom tripu nalazis, moras da shvatis da se nista nije promenilo od 5. oktobra, to je bilo sjase kurta da uzjase murta, pre je kapital drzala partija a sad posto partije vise nema, privatnice se grabe oko svojine i oni ce sad najvise da zastupaju kapitalizam i privatnu svojinu kako bi sto vise uzeli za sebe i obezbedili sebe...

Nula smo jer drzimo ljude koji su 0 na tim mestima, ipak ovom zemljom jos uvek vlada ista grupa ljudi a ovi sto su "na vlasti" oni se menjaju i uopste nisu znacajni...

svakom je krivo sto se to desava na kosovu, ali sta jedan posten/normalan/pametan gradjanin ostatka srbije moze da uradi povodom toga... najbolje sto je mogao je da ukaze poverenje nekom politicaru a svi su nam pokazali koliko su nesposobni i koliko se brinu samo za svoje dupe...

Ovo jeste tacno, moze da se zalaze na hiljade nacina da Kosovo i Metohija ostanu u sastavu Srbije.

razumem svakog ko reaguje na bilo koji buran nacin za svaku nepravdu koja se desi na kosovu... ali ovaj narod je drogiran, opijen, zasicen, isprane zelje za nekim novim promenama - na bolje jer je toliko puta obmanjen... a za to je kriva i sadasnja vlast koja pitanje/probleme kosova postavlja gotovo na poslednje mesto niti ih prezentira u javnosti na pravialan i potreban nacin... a neko se posle cudi kako obican narod ne grize za kosovo... pa ne grize jer svuda na tv-u/medijima problem predstavlja kao vec resen i zavrsen...

Pa mi se sad nalazimo u jako teskoj situaciji, ne razumes politiku ni teznje velikih sila, prvo moras da shvatis da je u politici sve interes.

Karadjic i Mladic ce se isporuciti kada im se jos malo podigne cena kako bi dobili bar nesto, najlepse bi bilo sve da damo i kazemo "evo vam mi smo dobri Srbi", pa to samo idiot moze da uradi.

Znas kako, zamisli da ti sad Albanac dodje u kucu i kaze to je moje i istera te napolje i ako nema nikakvo pravo da to uradi, ti ces im to dati, jer se ceo svet zalaze za to?

SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

jao bRe ljudi,pa sta je vama,o cemu vi ovde pricate...

upravo to...meni,kao obicnom gradjaninu ove zemlje se vec nekoliko godina prezentuje da je problem kosova resen...

kako bRe da povratimo teritoriju na kojoj vise nema nasih ljudi,sta se stalno trtimo i srbujemo oko tog kosova koje je izgubljeno,svidelo se to nekom ili ne...

da ova srbija ima malo mozga okrenula bi se nekim drugim stvarima za koje jos ima nade i vremena...

maa,da ova srbija ima malo mozga,bila bi neka razvijena evropska zemlja,a ne srbija...

Vidi se da se ne razumes u materiju, to nije bitna stvar uopste. Pogledaj Italiju ona isto ima problem sa Albancima, jer su se tamo nakotili u velikim kolicinama, sta ti mislis da ce oni smeti da traze svoju drzavu? Prvo ce da dobiju metak...

Nema tu povracaja teritorije to je nasa teritorija.

Po cemu je izgubljeno? Daj mi argumente zasto je Kosovo i Metohija izgubljena stvar?

Pa ako si vec ti u toj grupi koja "ima mozak" onda ne bi pricao tako, jer ako ne znas ko si i sta si, svaka shusha ce da te kara u dupe i onda si nista.

Prvo sto trebas da znas je gde su tvoji koreni i stubovi kulture, a to je Kosovo i Metohija, evo i ovde se vidi kako vam je samo stalo samo do svog dupeta a tu osobinu prebacujete politicarima.

Pa da smo pametni ne bi nikada dali KOsovo i Metohiju, a da damo na izvolte onda smo glupi ko kurac, kako uopste imate obraza da pricate o tome da date Kosovo i Metohiju?

Nije to nikakvo srbovanje da tako pricas, u Americi kad bi svako trazio svoju drzavu dobio bi metak, samo kod nas narod ne gleda drzavne interese, zato ovde narod , posto je stoka, ne treba nista ni da se pita, ja sam bar za tu opciju.

Mislite li da se u Americi ili bilo kojoj jakoj zemlji narod pita za bilo sta?

Dobar Amerikanac je onaj koji drzi americku zastavu na kuci, ide u ckrvu, platja poreze itd...

A nas covek da stavi zastavu Srbije na kutju bio bi "srbenda", "cetnik", "nacionalista" i sta ti ja znam sta ne.

To vam je ova nova b92 generacija koji su ultra cool modernih shvatanja, a ne razumeju da ce da ih posle jebe privatnik sve u 16, pa kad uzme bolovanje dobije KICK, eto vam pare eto vam kapitalizam pa se jebite kako znate i umete...

(eto iznervirao sam se sorry)

Edited by De1Rekt0n
SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

Vidi se da se ne razumes u materiju...

Po cemu je izgubljeno?

ok,ti se razumes,prihvatam...ajde mi onda kazi,po cemu nije izgubljeno...osim po tim nekim papirima po kojima je jos uvek u sastavu scg...

i,kad se vec razumes,reci mi jos molim te,sta bi mi sad trebalo da uradimo da ne damo kosovo na izvolte tj da ne ispadnemo glupi ko qrac?

I MAY NOT BE PERFECT, but parts of me are excellent

Link to comment
Share on other sites

Ljudi sta vam je? Mi smo propala drzava, strula do dna, struo sistem, strulo svo do kraja. Upravo sam se vratio iz doma zdravlja gde sam trebao da se vakcinisem (nesto za Ameriku) nisu imali da mi daju vakcinu jer nema ni za bebe (vakcina je MMR iliti pi-pi-di iliti nesto protiv tuberkuloze). Ljudi, bebe ne mogu da prime vakcine jer nema. Bre mi smo jedno djubriste, smetliste, jedan raspad koji samo ceka kolaps, za nas nema ni buducnosti ni nicega. U zivot sam skenjan posle ovoga...

није дете пимијо вакцину, па нам се најутијо, њуњуњуњуњу... па како це сад у Амејику?!?!? а како тек бјине о мајим бебама, у паузама дкања кујца, њуњуњуњуњу...

уздржи се Даријане мудрих изјава, само још мало, док не одеш у САД, ваљда ћеш се унормалити када будеш окружен својом интелектуалном панданима, па ћеш нам причати пријатне приче о Дејви Крокету и Биг Меку.

cela zemlja je jedno podzemlje..."zivot je prevara" u srbiji

јесте, јесте, мала бара - пуно крокодила, фрка бате, овооно, теретана, Барутана, тешко је...

ај, 'леба ти, батали.

ja ne razumem sta neki i neke ocekuju od naroda da ucine povodom kosova?

da svojevoljno uzmemo pusku i jurnemo dole?

borili smo se dugo da dobijemo demokratsku vlast, a ona nas pet godina kara u bulju... sto je mnogo mnogo je... u opste je bzvze porediti nas i izraelce, grke ili turke... jer smo nula na politickom i diplomatskom planu (u stvari nula smo na svakom drustveno-ekonomskom planu kada se poredimo).... a tu ja ni ti niti bilo ko sa ovog foruma moze bila sta da ucini...

svakom je krivo sto se to desava na kosovu, ali sta jedan posten/normalan/pametan  gradjanin ostatka srbije moze da uradi povodom toga... najbolje sto je mogao je da ukaze poverenje nekom politicaru a svi  su nam pokazali koliko su nesposobni i koliko se brinu samo za svoje dupe...

razumem svakog ko reaguje na bilo koji buran nacin za svaku nepravdu koja se desi na kosovu... ali ovaj narod je drogiran, opijen, zasicen, isprane zelje za nekim novim promenama - na bolje jer je toliko puta obmanjen... a za to je kriva i sadasnja vlast koja pitanje/probleme kosova postavlja gotovo na poslednje mesto niti ih prezentira u javnosti na pravialan i potreban nacin... a neko se posle cudi kako obican narod ne grize za kosovo... pa ne grize jer svuda na tv-u/medijima problem predstavlja kao vec resen i zavrsen...

па за почетак можеш да имаш свест о неопходности да се нешто уради и да се супротставиш дефетизму у себи и око себе, поготово што је дефетизам без основа, а професионално га шире они који су за то добили дебеле паре.

иначе, у праву си око политичара и наше пословичне неспособности да се организујемо, али то није увек било тако. имали смо ми некад и јачу дипломатију, а и сад видим, по први пут у последњих 15 година да ови раде нешто, траљаво и дезорганизовано, али имају неки план, неке чврсте ставове, добијају све ширу подршку. па, јеботе, пре 6 година су сви јаки ратовали са нама, а сада су већ око 50-50 око КиМ-а, не може се преко ноћи све окренути.

jao bRe ljudi,pa sta je vama,o cemu vi ovde pricate...

upravo to...meni,kao obicnom gradjaninu ove zemlje se vec nekoliko godina prezentuje da je problem kosova resen...

па имаш ли ти мозга или све што ти се каже са б92 прихваташ здраво за готово.

ако верујеш свему што ти се каже, дај ми телефон да ти ја испричам неке приче, на обострано задовољство, уместо што те ови нервирају...

kako bRe da povratimo teritoriju na kojoj vise nema nasih ljudi,sta se stalno trtimo i srbujemo oko tog kosova koje je izgubljeno,svidelo se to nekom ili ne...

da ova srbija ima malo mozga okrenula bi se nekim drugim stvarima za koje jos ima nade i vremena...

maa,da ova srbija ima malo mozga,bila bi neka razvijena evropska zemlja,a ne srbija...

Краљ Александар је интензивном политиком насељавања направио паритет 50-50 Срби - шиптари на КиМ-у уочи Другог светског рата. он је имао план и радио је на њему. а ти би да све отераш у курац... ц-ц-ц-ц-ц...

ствари су у животу коначно изгубљене само оног тренутка кад их се одрекнемо.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Pa da znas imali istoriju znala bi da je to nasa teritorija.

Da se zalazemo za svoje interese i da napravimo interes i nekoj velikoj sili da nas podrzi oko statusa Kosova, na koje sve nacine je to mogutje, ne znam jer nisam na toj funkciji da znam.

Ali u svakom slucaju mnogo bi pomoglo da nema ljudi koji pricaju o tome da se KOsovo i Metohija da na izvolte, pa daj i svoju kucu onda daj i svoju porodicu sve daj, dobices koju kintu bices evropski gradjanin i sve super.

Nemam ja sta da ti objasnjavam sto ne bi trebala da das Kosovo i Metohiju ta nacionalna istorija se radi u osnovnoj skoli, ako tu nisi naucila svrati na neki fakultet pa nek ti neki profesor objasni kako i sta...

100% podrzavam Draleta i samo da napomenem da oni koji su protiv tog stava odu malo i nauce istorije jer to ne skodi da znas odakle si i sta si...

Edited by De1Rekt0n
SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

Ne kapiram ljude koji sami kažu da nam se sa TV-a servira takav defetistički način razmišljanje o Kosovu, i onda u nastavku zastupaj taj stav sa TV-a?!? O čemu se radi? Jel kao u Simpsonovima kada Homer opravdavajući neku svoju glupost kaže: "But Maaaarge, TV said that!". Ako imate mentalne kapacitete da sami zaključite, vrlo ispravno, da se sa TV-a to nameće, kako onda nemate te kapacitete da se tome oduprete? Ili imate, ali se radi o nečemu drugom - o GUZICOCENTRIČNOSTI?

Da li se radi o tome, da niste spremni na žrtve (u bilo kom smislu) sve dok ti razbojnici ne zakucaju baš na vaša vrata, i sve dok ne probaju da izbace baš vaše dupe, iz baš vaše fotelje? Dok ne dođu i siluju baš vašu sestru i majku, dok se ne popišaju na oltar baš vaše crkve (bilo koje u kojoj se molite, od džamije, preko sinagoge pa do Merkatora i B92-ke)? 'Oćete li tada dići svoj glas i pesnicu, ili ćete sedeti usrani od straha u nekom ćošku vašeg (bez)životnog sobička i drhteći moliti za vaš jedinstveni, dragoceni život?

Edited by Klinac Balavac

This post has been edited by Klinac Balavac

Link to comment
Share on other sites

ај, 'леба ти, батали.

da da, zivot u Srbiji je mnogo lep... ljudi su sposobni i sve to...

Nemoj ti molim te nesto da mi pricas... znam zbog chega pricam da smo propali kao narod a ne kao drzava, jer drzava nekako moze da se izvuce ali navike ljudi? Tesko...

Evo ti primera...

Pre jedno mesec dana drug mi je posao nesto iz NYCa... stiglo mi je za 3 dana... poslao sam pre 15 dana neshto ortaku u Leskovac-danas mu je stiglo.

Narucio sam knjigu preko neta iz USA, stigla je u Srbiju za 2 dana... U nasoj posti je bila 12 dana i onda je stigla do mene...

Dakle prijatelju ne vidis koliko smo propali i prvi korak da ides napred je da priznas istinu....

Nemoj da zivis brate u snu, sad sam sebi zvucim kao neki retos iz DSa koji hoce da menja Srbe iz korena... ne ja to ne kazem... moramo neke navike da promenimo...

Shto se tiche Kosova - najbolje je ili bataliti ga, ili ga dobiti u potpunu nadleznost...(ili bar deo), znam zasto ovo govorim i nemoj samo neki patriota da mi dodje i da kaze nesto tipa:"Kosovo je kolevka... kosovo je srce srbije...", molim vas sticajem okolnosti znam kako je bilo dole pre rata, kako je bilo posle, kako je sada...

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Nemoj da zivis brate u snu, sad sam sebi zvucim kao neki retos iz DSa koji hoce da menja Srbe iz korena... ne ja to ne kazem... moramo neke navike da promenimo...

Shto se tiche Kosova - najbolje je ili bataliti ga, ili ga dobiti u potpunu nadleznost...(ili bar deo), znam zasto ovo govorim i nemoj samo neki patriota da mi dodje i da kaze nesto tipa:"Kosovo je kolevka... kosovo je srce srbije...", molim vas sticajem okolnosti znam kako je bilo dole pre rata, kako je bilo posle, kako je sada...

Zao mi je sto ima ljudi koji pricaju kao ti, stvarno mi je zao. Kosovo i Metohija za koju su se nasi preci borili vekovima treba da se da na izvolte, prodaj i sebe ako mozes i sve svoje sto imas.

Znas kako ko ne ceni svoje ne ceni ga niko, misli malo tome.

To kakvo je stanje u drzavi je zato sto nasu politiku vode mediokriteti i salonski ljudi, koji o politici ne znaju nista, i nisu imali jedan dan proveden na nekoj visokoj funkciji.

Stvarno je strasno sto mnogo ljudi misli kao ti, dok bude bilo takvih ljudi mi cemo biti tu gde jesmo, jer su vam isprali mozak prvo sa pinkom a sad vam to isto radi i b92.

Mislite o tome... (Nemam vremena da kucam duzi post, ali nadam se da ce neko sa mojim misljenjem izneti sta i kako)

SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

Dvaput sam slao neke igre poštom, stigle su tek treći put kad nisam markerom napisao šta je na diskovima...

Jel da brate! Pa onda nam ništa drugo ne preostaje nego da damo Kosovo! Ma iz osvete i iz inata treba da ga damo kad ta pošta tako jadno radi, mamu joj jebem!

This post has been edited by Klinac Balavac

Link to comment
Share on other sites

Jel ste vi (Formica i Vudu) svesni da to o čemu vi pričate je manifestacija jedne od najgorih crta balkanskog mentaliteta? Kao u onoj pesmi:

Čini mi se grmi, čini mi se seva,

izgore planeta biće propast sveta!

Piće za mladiće, banku za igranku,

a svet nek propadne nije neka šteta...

Edited by Klinac Balavac

This post has been edited by Klinac Balavac

Link to comment
Share on other sites

Zao mi je sto ima ljudi koji pricaju kao ti, stvarno mi je zao. Kosovo i Metohija za koju su se nasi preci borili vekovima treba da se da na izvolte, prodaj i sebe ako mozes i sve svoje sto imas.

Znas kako ko ne ceni svoje ne ceni ga niko, misli malo tome.

To kakvo je stanje u drzavi je zato sto nasu politiku vode mediokriteti i salonski ljudi, koji o politici ne znaju nista, i nisu imali jedan dan proveden na nekoj visokoj funkciji.

Stvarno je strasno sto mnogo ljudi misli kao ti, dok bude bilo takvih ljudi mi cemo biti tu gde jesmo, jer su vam isprali mozak prvo sa pinkom a sad vam to isto radi i b92.

Mislite o tome... (Nemam vremena da kucam duzi post, ali nadam se da ce neko sa mojim misljenjem izneti sta i kako)

ma choveche boziji... kakav Pink kakav B92?

Govorim ti iz iskustva jer sam na Kosovu bio vishe puta nego shto si ti 'lebova pojeo...

ZNAM KAKO SU ZIVELI ONI LJUDI DOLE! znam da s ziveli kako valja sve dok neko drugi nije dosao i rekao "e vise necete tako", ogroman procenat "starosedeoca" Shiptara nije bio za otcepljenje jer su ziveli normalno... medjutim kod Shiptara nema "koliko ljudi toliko tjudi" tako da, kada su dosli Shiptari separatisti i krenuli sa idejom Kosovo - Albanija, svi ovi shiptari su morali da misle tako iako to odistinski nisu hteli... Nasa je greska shto te shiptare nismo privoleli uz sebe i koristili ono shto su koristili Turci protiv nas 500 godina:"Zavadi pa vladaj" ali mi smo imali pogresnu/nikakvu strategiju...

Sada je na Kosovu 5% shiptara "starosedeoca" i 95% ili 2,000,000 terorista....

e shta ces sada da radis? nista brate sjebao si se, imao si 10 godina da uradis nesto(zavadis shiptare) nisi... sad zajebi...

Ponudi resenje svoje resenje.... jel to rat? Ok rat! Samo nemoj da mi tu palamudis i demagogishes kao zadnji shljam od politicara... ono shto ti pricam pricam iz iskustva a ne sa b92 ili pinka(TV gledam veoma veoma retko...)

@svi ostali

ostavite se tjorava posla i ako neko ima nesto iz isqstva da kaze ima ako ne... STFU

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

@svi ostali

ostavite se tjorava posla i ako neko ima nesto iz isqstva da kaze ima ako ne... STFU

Kakvog bre isustva o čemu ti pričaš? Povodom Kosova niko ne može da priča na osnovu neposrednog iskustva jer je taj problem u svom intenzivnom obliku star 130 godina! Oćeš da mi kažeš da neki nepismeni seljak iz npr. sela Svinjare kod Kosovske Mitrovice, zna više o Kosovu od mene koji se profesionalno bavim time, samo zato što ima neposredno isustvo? Samo na osnovu neposrednog isustva, dragi dečače, još uvek razmišljaju samo životinje, tj. nisko iteligentna bića...

Prema tome ćuti i pokri se ušima sa svojim iskustvom...

This post has been edited by Klinac Balavac

Link to comment
Share on other sites

lepo sam se ismejao...

------------------------------

dovoljno rekao tvoj nick...

Pošto ti nisi žensko, pa me džentlmenstvo ne sprečava da ti kažem, (kao prethodni put što nisam zbog toga mogao da odgovorim na isti nivo prozivke), Formice, sine,da igraš šah sa pijavicom izgubio bi...

This post has been edited by Klinac Balavac

Link to comment
Share on other sites

momci, ajmo malo kulturnije. ovo iznad je malo prevršilo meru, tako da nemojte ići dalje od toga.

čisto da uspostavimo kriterijum, da ne bi posle bilo "što si mene a njega nisi kme ti me ne voliš kmeee".. mada uvek bude. :)

Link to comment
Share on other sites

Ne mogu vise da pisem jer ovde ljudi nece da razumeju proste stvari, to sto mi imamo ovde bilo je svuda u svetu. Sta mislis da se crnci u Americi nisu bunili i hteli odcepljenje, pa u svakoj zemlji imas separatisticke ideje koje se finansiraju sa strane, to nije nista novo kod nas...

Treba da se uvede jaka politika i da se nadje pametno resenje za Kosovo, ko prisere metak i to se tako svuda u svetu i radi, pogledaj kako jevreji sad tamane tamo ove ko bubashvabe i prave najgori genocid, niko im nista nije rekao.

Gledaj Cecene i Ruse, Rusi ih tamo ciste kao sneg ispred kuce samo prodju i ne ostave nista za sobom, mislis da se oni nisu bunili za separatizam za ovo za ono, jel ih ima na nekim teritorijama vise nego Rusa, naravno da ih ima ali ko se buni dobije metak i cao zdravo.

Inace sve se to namece sa strane i neko to debelo placa da bi stvorio takvo stanje, mi smo glupi sto se nismo podigli kad je trebalo.

SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...