Jump to content

TFT-smrt za oci


Hide

Recommended Posts

  • Replies 59
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

also off - ne radi godinu+ dana jer si ti menjao nesto na rur ftpu, a meni se ne cima sa tim (tih 2 minuta koliko je ptrebno da se to prepravi)..gledaj na to kao na statement povodom mog stava da drzhim avatare iskljuchene jer nisu bitni, binto je ono sto ljudi pishu u postovima...

Link to comment
Share on other sites

Zapravo, na 12ms se stvarno da primetiti. A ja nisam jedan od onih sto kazu da secka na 87, meni vec na preko 20 ide ok :))

E jebiga sada ja sam imao 20ms monitor (ACER al707) i kada sam preso na 4 ms monitor nisam video nikakvu razliku u igicama... U skrolovanju vece kolicine text-a ima razlike...

Link to comment
Share on other sites

also off - ne radi godinu+ dana jer si ti menjao nesto na rur ftpu, a meni se ne cima sa tim (tih 2 minuta koliko je ptrebno da se to prepravi)..gledaj na to kao na statement povodom mog stava da drzhim avatare iskljuchene jer nisu bitni, binto je ono sto ljudi pishu u postovima...

Pa onda ga skloni skroz, tj. stavi da nemas avatar, da ne bude ovako ruzno.

Mudro zbori Igor, DVI na DVI se bas primeti u kvalitetu prikaza, svakako treba ici na taj fazon cim je to moguce uraditi.

E jebiga sada ja sam imao 20ms monitor (ACER al707) i kada sam preso na 4 ms monitor nisam video nikakvu razliku u igicama... U skrolovanju vece kolicine text-a ima razlike...

Eto ti zadatka za prvi test :)

Link to comment
Share on other sites

u pravu je stator, ja sam imao takodje acera al712 pa preshao na samsunga 770p, ne primecujem neku znachajnu razliku.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

i shto ti samsunzi imaju po 25ms odziv, tako da bez uvrede shoosh, ko pljune pare za to je dalabu ;)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

i shto ti samsunzi imaju po 25ms odziv, tako da bez uvrede shoosh, ko pljune pare za to je dalabu ;)

Secas se reklame u kojoj Rej Carls pici auto po pustinji, zaustavi ga i kaze: "When you see it, you have to buy it" ;)))

No bez zezanja radim na 20-inch Apple Cinema Display-u i ima perfektnu sliku, ugao vidljivosti je neverovatan i nikad me ne boli glava ili oci kada preteram sa buljenjem u isti...naravno nije sve u monitoru, malo vise je u makini koja ga tera ;)

Edited by shoosh

fml

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...