Jump to content

Help u vezi tastature


BoRiS VeLiKi

Recommended Posts

Do nedavno sam imao neku no-name tastaturu, a sada imam Logitech Multimedia; mislio sam da ce ova tastatura da mi resi problem, ali nije. Problem je u tome kada igram bilo Fifu bilo Pro Evolution Soccer da kada trcim ukoso,znaci drzim pritisnute dugmice levo napred ili desno napred i kada pritisnem sut (dugme "D") cuje se beep iz pc speakera i nista se ne desi. Kada idem levo napred ili desno napred i pritisnem dugme "S" sto je dodavanje igrac normalno doda loptu. Kod druga na istoj tastaturi igraci normalno sutiraju. Ja imam Gigabyte KT400 plocu, a on Asus A7N8X.Tastature su spojene na PS2. Ako neko odgovori na ovo skidam kapu.

Link to comment
Share on other sites

fora je da svaka tastatura ima grupe tastera koji se ne mogu pritiskati odjednom.. rešenje je da remapiraš komande u igri tako da nemaš više komandi na tasterima iz jedne takve grupe, ili da pređeš na usb tastaturu.

Link to comment
Share on other sites

Jes ti prob'o da odneses svoju tastaturu kod druga pa da je probas tamo?

Posto ja imam dve tastature i na jednoj (chicony) radi normalno a na drugoj (samsung) imam isti problem kao ti (cuje se beep na odredjenim kombinacijama), pa sam kont'o da je to do svakog primerka tastature ponaosob.

Edited by govmust
Link to comment
Share on other sites

Drug ima istu tastaturu ko ja sada i nema tih problema

Jes ti prob'o da odneses svoju tastaturu kod druga pa da je probas tamo?

Posto ja imam dve tastature i na jednoj (chicony) radi normalno a na drugoj (samsung) imam isti problem kao ti (cuje se beep na odredjenim kombinacijama), pa sam kont'o da je to do svakog primerka tastature ponaosob.

Link to comment
Share on other sites

Brate dao sam im 1250 dina za novu Logitech tastaturu!!!! Nema sada chicony:(.

Mada sam kupio PS2==>USB i nije htelo da radi, mada je mozda adapter losh neki. Vidi ga u windovsu, ali kaze not recognizing device,etc... fuck. Probacu da josh negde nadjem adapter, ovaj je kostao 160 dinara i nije mi bash izgledao obecavajuce.

imash bre chicony usb tastature za 500 dindzi, kupi i vozi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...