Jump to content

3,2,1..


Recommended Posts

  • Replies 77
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

otisao sa ortacima u surduk, napravio dobar rostilj posle kojeg bi legao na cebe,na travi i gledao nebo ceo dan a pritome vario jedno pola kila cevapa, pola kila mladih krompira, 200 grama mladog sira ili urnebesa i litar nekog dobrog soka

Edited by iguana

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Ja bi sedeo na kauchu i gledao meteor na televizoru, ne zelim da se zamaram poslednjih dana [:D]

o rly ? u say ?

Pobegao bi u neku pi**u materinu gde ne bi imao ni struje ni vode ni kompa i gde me niko ne i nashao pa ni meteor i pevao "Nema vishe druga mog, moga druga jedinog....."

ya rly ?

maaa ribe na koje sam pre mogao samo da oshtrim [:D] sad bi oshtrile meni, napio bi se k'o bora djordjevic, popeo se na Mont Everest, spustio se na bordu niz njega, skakao bandzi, vozio naj mechku po kraju, i na kraju otishao da zidam grad pod vodom :)

Link to comment
Share on other sites

heh... ko zna... mozda je i ajkula chula za taj meteor pa reshila da klopne neshto pre kraja...

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...