Jump to content

Okvir oko teksta ikonica


Lucky

Recommended Posts

Sigurno znate na sta mislim. Recimo, ako odaberete da vam pozadina ekrana bude crna, a onda stavite neki wallpaper, oko slova ikonice pojavice se pravougaonik crne boje, sto izgleda uzasno.

Pre se u Win98 koristio onaj transparent program da se to sredi, ali je WinXP to uspesno prevazisao pa to ima od pocetka. E sad, ja imam problem da sam na neki cudan nacin to uspeo da "ukljucim" i sada ne mogu da iskljucim, i nervira me taj pravougaonik, pa dajte pomoci.

Prilicno sam siguran da to ima veze sa Control Panel > System> Advanced > Performance, i tu sam ukljucio apsolutno sve efekte, ali jos uvek je isto.

Sta propustam, pomazhite!

Link to comment
Share on other sites

He, koliko platis za resenje? :-)

Takodje bi trebalo i da ti se pokvari kvalitet wallpapera, ako je neka slika, that is.

Problem je u Active Desctopu, koji treb iskljuciti, ako se dobro secam...potrazi te opcije, ja sad nesto ne mogu :-(

EDIT: Cini mi se da je to dispProps./desc/customize desc/web pa iskljucis sve.. ali ne mogu sad da se setim... gl

Edited by millancche

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...