Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

grrrrrrrrr... chekam smenu... kolega kao i uwek kasni...

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

evo sad sam se nekako digao iz kreveta,ne znam i dalje za sebe.

sad bih trebao da se obucem i odem kod doktora da vidim sta li ce da mi prepise ;)

ajde pa se vidimo kad se vratim :P

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

Doshla kutji... smrzla sam se ko pi........ washka... ladno mlogo...

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

evo sad sam se nekako digao iz kreveta,ne znam i dalje za sebe.

sad bih trebao da se obucem i odem kod doktora da vidim sta li ce da mi prepise ;)

ajde pa se vidimo kad se vratim :P

1 doza 4uma na dan od po 1h vremena, svaka prekomerna upotreba stvara kontraefekat

...... f e n s i c ......

...yes, ur unique...

...just like everyone else...

Link to comment
Share on other sites

ahahaha...trebalo bi da odem da uplatim prvu ratu za pariz za novu dinu....

mislim da tje biti krajnje dijabolichno u parizu...jelisejska polja, ja pijan, svi pijani, meeeeeeeeeeerde...lol

hihi, mozhda se i sretnemo, mada medju ~1mil ljudi ne verujem bash :)

Inache sad doshao iz shkolice, srecan ko kuche ...

Ne znam zashto .. prso sam sa mozgom ..

<edit> ivan_e kolko sam ja skontao iz gledanja par epizoda, radi se o zhivotima nekih plastichnih hirurga, ugradjivanje silikona, porodichne razmirice i tako to.. to nek ti neko bolje objasni, ovo je samo ukratko. Ali lep utisak ostavila, bar na mene

Edited by Atomic Pulse
Link to comment
Share on other sites

1 doza 4uma na dan od po 1h vremena, svaka prekomerna upotreba stvara kontraefekat

a jel si probao pesnicu po sred face? Veruj mi pomoci ce ti ...

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

crkla mi pec... umrecu od zime... :(

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

1 doza 4uma na dan od po 1h vremena, svaka prekomerna upotreba stvara kontraefekat

Meni se cini da ti imas vec razne kontraefekte, smanji malo upotrebu foruma. U krajnjem slucaju ako ne pomogne tebi, pomoci ce nama :)

Razmisljam da pazarim mob ovde, malo su skuplji, ali zato bar znam da nisu skinuti sa mreze/dekodirani&shit i nece mi pisati tim/vodafone/o2/t-mobile na telefonu. Uzeo kartu za nazad, ete mene tu sredu vece.

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Meni se cini da ti imas vec razne kontraefekte, smanji malo upotrebu foruma. U krajnjem slucaju ako ne pomogne tebi, pomoci ce nama :)

Razmisljam da pazarim mob ovde, malo su skuplji, ali zato bar znam da nisu skinuti sa mreze/dekodirani&shit i nece mi pisati tim/vodafone/o2/t-mobile na telefonu. Uzeo kartu za nazad, ete mene tu sredu vece.

a dis ti uopste?

dok ne odem u ameriku ne smem da smanjim 4um :)

...... f e n s i c ......

...yes, ur unique...

...just like everyone else...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...