Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Josh jedan radni dan... A juche bio najlepshi petak 13-i... Smor...

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

Srecna Nova svima, sve najbolje vam zelim. Nadam se da nema nekog znacaja sto smo cekali novaka na petak 13.? ;))

Bio RHH sinotj, lepo bilo, malo se zezali, malo pili, malo jeli, Igi kao i protekle godine nije zakazao po pitanju itja i pitja za proslavu rodjendana. Razdelio neke legalne diskove sa lexom i ivanom, nadam se da sve radi kako treba, posle na nastavak doceka kod Hrama (vatromet nije bio nista specijalno) i to je to. Sad razmisljam sta i kako dalje :)

Dobra stvar koja mi se desila izmedju ostalog ovih dana jeste da mi je popravljen lap top. Znate onaj sto sam rek'o da je vrisnuo, pa mi u Dell servisu (Dell laptop je u pitanju) rekli da mu je otisla plocha ali da oni srecom imaju rezervnu i da je to 500 evra plocha plus porez plus ruke majstora? U medjuvremenu sam nashao nekog tipa koji se bavi time, odneo mu lap, on kao "lud si sto si uopste nosio u informatiku, ako nije chipset popravicemo ga" i ispostavilo se da stvarno nije cipset nego neka naponska jedinica ili sta god, popravka 60 evra, lap top radi za sada, da kucnem u drvo. Popravio je josh jednu toshibu za isti taj kesh, pa ako vam bude trebalo nekad nesto ne daj bozhe oko lap topova da se popravlja javite, dacu vam kontakt.

Link to comment
Share on other sites

Ustao popio sam kafu pa se bacio na ucenje. U medjuvremenu cackao nesto po kompu navatao neki Gentoo Bug-ic koji sam odmah prijavio i koji je popravljen za cirka 24 min :) Sada opet cu malo da ucim pa onda palim kod ortaka na neki riziko/monopol/Heroje 3 ili sta ti ga ja znam :)

Link to comment
Share on other sites

Brm, brm, sad sam ustao, cirkam chajitj, a keva me je obradovala jer ce mi napraviti dorucak, nije davno :)

Krkanje, forumi, pa na uchenje :]

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

dobro ozvucenje u kpgt-u ???!!!! mora da su bash poradili jer poslednji put kada sam bio tamo bilo je kao u bunaru...

Nego, izgleda da ce mi i ovaj vikend proci ekstra radno, a plus sto me ljudi cimaju da me vode veceras na neke poslastice zbog rodjendana. A taman sam rekao sebi da cu ove godine malo smanjiti sa slatkisima i secerom. Ali sta je tu je, rodjendan mi je ipak bio pre 4 dana..

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

srecna Nova godina, srecna Nova godina, lalalalalala [:D][:D][:D]

davno mi nije bilo lepo kao sinoc, verovatno bas zato sto nisam nista planirao... bio na RHH-u gde smo slavili Igijev rodjendan, dosao sam u elementu, bio ekstra veseo, bilo mi ekstra lepo, malo su mi svi delovali napeto, ali to je mozda sto sam ja bio ekstra opusten... ili sto su nas sadzgali u 2 dote za redom. hihihihi... [:)] onda se pojavio onaj razvratnik, Kjoot, pa smo otisli. [:D] :*

posle kod Mudomana na jednoj od najopustenijih bleji ikada, sve do 5 ujutru, pa kuci na pavanje. [:p]

nisam se naspavao, ali me nista ne boli, i jos uvek sam ekstra raspolozen. doruckovao domacu pogacu sa kajmakom i domacim suvim mesom, popio kaficu, gledao SW ep2 po ko zna koji put, ponovo konstatovao da je Natali Portman jedno od najdivnijih stvaorenja koje gaze Zemlju, ponovo se odusevio Jodinim macevanjem [:D][:D][:D]

imam neke sitne obavezice danas i sutra, ali mi sve deluje nakako lako i lepo. [:)]

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

malo su mi svi delovali napeto, ali to je mozda sto sam ja bio ekstra opusten... ili sto su nas sadzgali u 2 dote za redom. hihihihi...  onda se pojavio onaj razvratnik, Kjoot, pa smo otisli.  :*

Mislim da si ipak ti bio suvise opusten :))

Toliku opustenost nismo mogli da dostignemo cak i da smo se trudili :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...