Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bilo mi dosadno jutros pa sam dobrovoljno otishao da platim neke rachune i otishao na pijacu...sushim kosu trenutno...smorio se poshto me net zajebava vec 4 dana..bem ti ljude koji idu na net sada :)) Vecheras kod kume pa kod ortaka pa kod drugog ortaka...bitje lepo...ako nishta drugo videcu neke lepe cice veheras :))

E svima srecna nova i tako to...lepo se provedite

Mrzi me...

Link to comment
Share on other sites

dan mi je odlicno poceo, jedan od boljih ove godine

ustao oko 11, sa ortakom otisao kupio devojcici parfem, video se sa jos nekim ortacima koji nece biti sa nama veceras, pozeleo im sve najbolje

obrijao se, pojeo jedan od najboljih sendvica koje sam ikada napravio i sada uzivam, slusam prljavo kazaliste i cekam da mi dodje devojcica

zivot je lep

s obzirom da nemam net, sljakam se na ortakov, ovo su mi zadnji sati na ruru u 2005-oj

svima srecna nova godina, sve najbolje i provedite se koliko god dobro mozete

Link to comment
Share on other sites

Juche opusten dan, ponesto malo zavrsio po gradu, bio na chaju, uveche RHH, zezanje, druzhenje, pustili smo i ove iz druge sobe da dobiju partiju :> pivo, grickalice, koca ... bas fin i lagan RHH. Onda sam se fino naspavao danas, bio kdo babe na kachamaku, stiglo iz sela novo brasno za isti pa kao odma' da se proba, bio da kupim neko pitje i tome slicno, pa onda kevi da kupim kartu za bus i akumulator za kola (fino se setila na dan nove godine, barem za ovo drugo :)). Onda stig'o gajbi, chalabrcnuo ponesto, malo cu da sredim sobu, chekirao forum, levo desno, i lagano krecem u spremanje za veceras. Idem na Psy-Trance zurku u bigzu.

Zajebavam se, iako znam da me svi dozivljavate kao trensera ... :> Uzhasavaju me ovi sto bacaju petarde, meni je to toliko retardirano ... Razumem i vatromet, i ono sto se vrti i "varnichi", ali petarde nikad nisam kapirao. Proslava nove, idem na neka dva mesta, sutra kad ustanem u popodnevnim satima kod babe na sarme, sve je vec dogovoreno, za uspesan pocetak nove godine :)

Link to comment
Share on other sites

Idem na Psy-Trance zurku u bigzu.

[:0][:0][:0]

e brate imash neke ekije da zavrshish pukla mi shema [:D]

Uzhasavaju me ovi sto bacaju petarde, meni je to toliko retardirano

E, ne prichaj mi nishta o tome .. znachi ceo jebeni dan slusham klince kako bacaju li bacaju .. koja je to glupost brate .. mislim to ko da si uzeo 200 din i kao zapalio ih i jeaaa .. bukvalno retardirano

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

razmisljam da idem malo da dremnem , ali .. pokvarice mi se frizura a inace izgledam kao ovchica :P ... a treba i da se okupam i slicno... smorrrr

opet sam morala da uzmem foru od fnzbb za slova u boji,ne radi mi java pa sve moram sama :(

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

Gledam tv pa idem do ortaka...posle nas njegov cale vozi kolima do gajbe gde je zurka...par exelans!

inace preporuka za sve....kako da imate kintu za ng...

evo ja:

5 evra-dala mi baba od penzije

200 kinti-nasao juce na stepenicama u zgradi

500 kinti-danas me slali u prodavnicu 100 puta nisam im vracao kusur

500 kinti-duguje mi cale

dace mi jos :)))

hahaha koji sam kradov;))

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Malochas natovario yuga sa pitjencetom [par kartona piva, krstach vino, shveps, votjni sokovi za koktele, vodka, tequila i sl.]. Sad spremanje sebe i equipmenta za pravljenja koktela kao i privremeno oduzimanje tjaletovog mobilnog telefona.

Svi da mi se lepo provedete na docheku!

Cheers

Edited by stalja
Link to comment
Share on other sites

e brate imash neke ekije da zavrshish pukla mi shema

[tr00psy]sad zamisli da sam ti odgovorio u tr00 psy maniru u ovom prostoru :)[/tr00psy]

Sredio sam malo gajbu, obrnuo koju misiju sa pequenom ;), sad cu nesto da chalabrcnem, tushnem, levo desno i kretjem. Lepo se provedite veceras :)

Link to comment
Share on other sites

Evo polako se premem da krenem na trg jer jelte su sve ostale kombinacije blago receno bezobrazno sqpe. Samo molim boga da uvatim taxi kada se budem vracao da ne pesacim ko prosle i pretprosle godine kuci :(

I u novoj godini neka vam se ostvare svi snovi sem najveceg jer covek bez snova nije covek...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...