Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

како те није срамота да цивилку називаш армијом. још ја гледам, човек се јуче вратио из армије, па се питам кад ће да нас извести о распаду система, а оно цивил...

ц,ц,ц,ц,ц... Чизра, мајку му. [;)]

Sta to treba da bude sramota majke ti?Sta napadas coveka?Pa sta ako je civil?Naucite se da postujete tudji izbor i bice mnogo lakse ziveti u ovoj zemlji!

Link to comment
Share on other sites

јеси ли и ти цивил?

поштујем ја туђи избор, немам фрку са тим, али цивилка није армија, него цивилка. против Чизре поготово немам ништа, симпа ми је лик тотално, ставио сам и смајлија на крају...

штавише, то није питање избора него приговор савести (што значи да човек има проблема са ношењем оружја и убијањем непријатеља), проблем је у томе што је то овде схваћено као избор, а није, него објективност, што се утврђује серијом тестова у нормалним земљама, управо да би се избегле злоупотребе...

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Laki ima kaning plen :)

Tony%20Robinson.jpg

Valjam se po krevetu kao prasac, ide mi se u wc al me mrzi, o zalosti od zivota :)

/edit

nakanio sam se za wc, pa sam usput uzeo i da se obrijem. Kad sam vec ustao. Danas sam nesto neverovatno lenj..

Edited by kruko

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

palim u komshiluk na kafu...

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

Spremam se spiritualno i fizichki za sutrashnji RHH i susret sa zlobnim obozavaocima Andje 

Ako, samo tako ... Dodushe, ja bih ti vise savetovao da se spiritualno i fizicki pripremas za boleta, ali, tvoj izbor ;)

Evo inache stigoh sa onog turnira, bio sam naravno u medjuvremenu kod kutje pa opet otisao, a sad planiram da krenem u popunjavanje nekih uplatnica, ima ih jedno 10. Mog'o bi meni neko nesto da uplati ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja mislim da ne postoji efikasan nacin da se neko spremi za Boleta. Ipak je to life changing experience.

Danas ceo dan skoro proveo na faksu, u pauzi stigao da skoknem do Parking servisa i fina teta mi oprostila kaznu, tj nasla je ono sto sam ja zajebao i rekla mi da to vise ne sme da mi se desi :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Danas ceo dan skoro proveo na faksu, u pauzi stigao da skoknem do Parking servisa i fina teta mi oprostila kaznu, tj nasla je ono sto sam ja zajebao i rekla mi da to vise ne sme da mi se desi :)

Nadam se da si nasao vremena i za ono za sta nisi juche :)

Link to comment
Share on other sites

a sto bezveze plasite coveka???

Nego Migso, to je cika Stilgar samo hteo da te upozori za igranje u smislu prednost imaju rurovci, nemoj odmah da se srdis.

a ma to se pre desilo... ono dolazim ja prvi put u stilgar na rhh i kao tad mi je kruko rekao da se razderem kad udjem... KRUKOOOOOOOO [:D]

i kad sma ushao desilo se ono sho sam napisoa gore, i onda sma otishao u metro :D

( [;)] )...

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

Spremam se spiritualno i fizichki za sutrashnji RHH i susret sa zlobnim obozavaocima Andje
ponesi stomak,trebace ti:)

ovaj laki malo, malo pa donosi to pivo na rhh, a zna se shta se deshava kad dash pivo mojoj ekipi:))

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

a ma to se pre desilo... ono dolazim ja prvi put u stilgar na rhh i kao  tad mi je kruko rekao da se razderem kad udjem... KRUKOOOOOOOO  [:D]

i kad sma ushao desilo se ono sho sam napisoa gore, i onda sma otishao u metro :D

( [;)] )...

[roflmao]

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...