Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bash, bash :/ Lep dan, satju zovem zenu pa da se shetamo =)

shetala se ona sama :( ...

ekstra je vreme , bolje mi je , skroz sam heeeeeeeeeepiiii ! :))) necu vise da vas mracim kao juce !

osecam se kao da sam na planini .. znate ono , kad je sneg , sunce , malo duva vetar a hladno u pm , ali ekstra pa jos ako se skijas-odlicno ! :)

odlucila sam da malo "literarnije" pisem , nije u redu da pisem z brda z dola , kapiram da pola ljudi ni ne cita ;)))

btw.slusam svoj ex-radio (idea- 103,3 i 105,6) i svog ex-shefa Ivana (ne ovaj Ivan_) , slavi godinu dana svoje emisije i upisavam se od smeha jer se javio njegov shef bane u program pa ga zajebava , inace covek se pravi da je strog ali kad ga neko nasmeje - puca :))) .

20041101046mh.jpg

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

sad se vratio do zene .. bio je pakleno sinoc, prvo smo se tripovali oko hasa, svih 7 ljudi je imalo po neki deo posla (ja sam bio glavni kuvar pa sam ja najmanje radio al zato je supervizija bila na nivou) onda hasali i cirkali, pospremili sve i nadzidzili se i igrali nepoznate lichnosti sa sve lepljnjem iste na chelo .. koma .. posle maratona konachno sam zaspao u 02h .. naspavao se ko chovek po noci konachno i video sunce kad se probudio .. posle ko zna koliko [:D] super osecaj .. josh samo kad bih mogao to da ponovim sutra [:D]

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Vratio se sa PB-a. Joj ala sam popio nego nemate pojma. U svim partijama su me tukli po rukama ono totalno su mi sada otekle pa me peku dok kuckam :)) joj joj joj :)

Sada cu da klopam pa na ucenje i predvece da se vidim sa devojcicom, a posle toga gledanje SW E6 2004 edicija sto sam zaplenio od voodoo-a :) Zivot je lep :)

Link to comment
Share on other sites

Ewo mene u igraoni :o) Doshla sa painta i sad sredjujem slichice, kojih owog puta nema onako mnogo :o)

(15 minuta kasnije) Slike su postavljene tamo gde treba :o)

Edited by WickedWitchOfTheWest

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

Bio s devojcicom u nekom finom kafitju u kome nije bilo zadimljeno za divno cudo, fina ventilacija. Nahasao se prasenceta, proje, jajca i kropira kad sam dosao, sad cirkam zeleni chaj (tnx to lale ;)), blejkam po forumima, pa se onda bacam na gramofone, a posle idem da se vidim malo sa drugarima koje nisam video sto godina, ispade fin dan =)

A od sutra ucenje, hohoho.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...