Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

izvini...

(i ja sma se iznervirao)... ahhh...al ono gledam i neki pricaju o nekim pravima... ovoono... koja bre prava metak!... ta bre prava.. dkjahkdja

( [;)] )...

ma nema ti shta da se izwinjawash... nisi ti kriw shto ima raznih krretena na owome swetu... metak? da li su wredni da se metci troshe na njih... skupo je to owih dana...

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

vratio sam se iz bga i gle.. pustio mayhem, album de mysteriis dom sathanas.. kakav ol' skul blek jooooj, suza mi na oko polazi od jachine tr00 bleka!!! majko mila kupi mi mayhema dva!

pade sneg.

gle stvarno i u panchester sitiju pochelo da snezi.. jej, sneg + lajbah danas = jej x2!

Link to comment
Share on other sites

Stigla kuci, kafica i tako to... sad cu da radim domaci... pa da idem u shetnju po snegu... :o)

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

btw Migsa ako ne budes namestio net tu i poceo da igras wow ,ima da doletem u Italiju da ti qpim net !

kekekeke trebaju ti pare? [:D]

shalim se... ono ovde cu da dobijem net tek u januaru... al ono... dolazim gajbi 23. tako da igracu se tad malo... :))

( [;)] )...

Edited by MiGsa
mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

Malopre se vratio sa jebenog kolokvijuma o kanalizaciji i sanitarnim uredjajima ( a uchim, ili mi barem tako pricaju o arhitekturi) i sad spremam kucu. Btw duga kosa je dobra kada treba da se ocisti pauchina.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

danas mi je bio ok dan...

sneg padao,pa mora da sam se zato ok osecao :)

odoh da jedem nesto

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

Shetala po snegu... pi romantike hahahaha... smrzla se propisno... pijem chaj pa u krewet...

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

Konachno sam nashao vremena da overim forum nakon 3-4 dana jurcanja na sve strane, i to mi je drago. Vidim da su se desile neke kul stvari, kao ono modifikovanje zekija i migshe, sjajna stvar :)) I eto tako, sumiram utiske, zavrshavam neke poslitje, ova zurka je zapravo bio neki vrhunac poslovnih obaveza za 2005. godinu, sada ostaje jos samo da odradim neke licne stvari i mogu spreman da udjem u 2006. Barem se nadam. Sad idem jos pokoji topic da cekiram i onda pravac kunt.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...