Jump to content

murali


Recommended Posts

e pa ovako...

stalno sam po zidovima sobe imala neke postere,slike,fotke,razglednice...ali skoro smo krecili [citaj:dzabe smo krecili ( : ] pa me sad nervira ova belina...

posto sam sve gore pomenute 'stilove ukrasavanja' prevazisla,smorili su,sad hocu nesto da iscrtam...dobro,ne ja,al ima ko ce ( :

e sad,ja sam zamislila da to bude neki mural preko celog zida,al nesto apstraktno,nepovezano,neke kruzne linije...moze da bude sareno,al bi bilo bolje da bude jedna boja,ali u mnogo nijansi...

sad se vi pitate kakve to veze ima sa vama [:p]

pa sve sto sam do sad nasla na netu bas i ne zadovoljava moje prohteve,pa sam mislila ako neko ima neku sugestiju,slicicu,sajtic ili tako nesto sto bi pomoglo...

I MAY NOT BE PERFECT, but parts of me are excellent

Link to comment
Share on other sites

trazi od nekog da ti nacrta na jednom zidu, u stilu japanskog minimalizma, samuraja koji meditira ispod mladog, tek rascvetalog tresnjinog drveta u svojoj basti...

a na drugom zidu manga izvedbu harajuku zurke...

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

e sad,ja sam zamislila da to bude neki mural preko celog zida,al nesto apstraktno,nepovezano,neke kruzne linije...moze da bude sareno,al bi bilo bolje da bude jedna boja,ali u mnogo nijansi...

Da ne slusas trens? [roflmao]

www.allposters.com

http://www.pen.k12.va.us/Div/Winchester/jh...cher/circle.jpg

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

deviantart.com

ovde sam nasla neke zanimljive ideje...

aj videcu da ga pitam ko mu je radio...

ima ko ce da radi,samo mi treba sta ce da radi...

Da ne slusas trens?

ju...ne

my god mural je glupost uradi sama...uostalom gledala si kako to radi mej u nestasnim smorovima...

nisam gledala...ili se ne secam...

enivejZ...nisam htela da nadjem sliku i da je precrtam,samo da nadjem nesto da iskombinujem sa vec postojecim idejama...

tako daaa...hvala svima...

I MAY NOT BE PERFECT, but parts of me are excellent

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...