Jump to content

Big Foot? :)


Lucky

Recommended Posts

Opet sam imao dilemu gde ovo da ubacim, ali s obzirom da je poteklo od "Bigfoot Field Researches organization", kapiram da je dovoljno ozbiljno. Evo pokoje nove slike koja ce proizvesti "ovo je montazha" komentar :)

30_icon_Silver_Star_Mt._030.jpg

30_crop_Silver_Star_Mt._030.jpg

A backpacker from Vancouver, Washington, took these photos on Silver Star Mountain in Gifford Pinchot National Forest on November 17.

He says he doesn't know what the figure was, but he does not believe it was another hiker or backpacker.

The photos are inconclusive, but they are potentially relevant.

The figure you see could be a sasquatch. The silhouette is comparable to the lanky silhouette in the Marble Mountains footage. It also looks similar to some eyewitness sketches.

Vise o svemu ovde - http://bfro.net/news/silver_star_mountain.asp

Link to comment
Share on other sites

Mislim da prvo treba da odes ovde - http://forum.klanrur.rs/index.php?showtopic=29319 i cekiras pravila koja vaze na ovom delu foruma a koja su zapravo osnovna pravila, samo poostrena.

Nisam skrenuo sa teme samo sam hteo tvoje misljenje ...

btw,mislim da ono nije Big Foot !!!

p0z....

Edited by XT3X[C]ha0s
Link to comment
Share on other sites

Problem je shto niko nikada nije snimio dobru fotku bigfoota, a zvuchi malo nemoguce da nisu mogli da ga "nafataju" za svo ovo vreme koliko ga traze. U eri kompjuterske grafike, ovakve fotke zaista nemaju shanse da dokazu svoju autentichnost, a kamoli postojanje "mitskog" bigfoota...

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

weee ajde da i mi otvorimo asocijaciju, drustvo i ispitujemo postojanje ...ehmm... save savanovica! kladim se da bi interrrnet sajt imali!!!11!!1

btw meni su uvek simpa te price o nogatom... ali pre svega jer su mi sve apsolutno smeshne :)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Problem je shto niko nikada nije snimio dobru fotku bigfoota, a zvuchi malo nemoguce da nisu mogli da ga "nafataju" za svo ovo vreme koliko ga traze. U eri kompjuterske grafike, ovakve fotke zaista nemaju shanse da dokazu svoju autentichnost, a kamoli postojanje "mitskog" bigfoota...

To je potpuno ista stvar sa Nessijem (Monster of Loch Nes) toliko slika , toliko svedoka , a kad se skupi kuka i motika freekova sa vishkom kesha u zhivotu ne mogu da uhvate jedan jedini signal sonarom...al kapiram da je opet industrija u pitanju , u sluchaju nessija sigurno a shta mislite koliko se majci duxeva chokoladi etc sa likom yetija proda ?!? shta sad ako nekako dokazhu da ne postoji ?!?

Gotta learn the rules

so i can break dem properly!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...