Jump to content

Nasilje u crtacima


Recommended Posts

^^ najebali smo, tvoje dete naucice tvoje i dopuniti znanje novim zlim magijama!!!! kakav nik ce imati na rur-u, dark necromancer emperor???

we are doomed!!!! [:D]

boje da pazim sta pisem da se ne probudim mrtav (!) [:D]

Edited by oddball

postoje samo dve istine na ovom svetu:

1). djape je najbolji frajer

2). zemlja je plocha

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 68
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A ne wala... moja cera ce da bude dobra, fina, kulturna i po "malo" neozbiljna na mamu :o)))

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

da si prochitao celu raspravu shvatio bi da ti "shteker" primeri ne sluzhe nichemu, kao ni "ringla"...
nepismen sam i ne umem da chitam, obichno mi drugi prochitaju samo zadnji post pa diktiram shta da odgovore... smaras.gif

btw. sarkazam.gif

ako ne umesh da izvuchesh poentu vec se ogranichavash na primere, preskachi moje postove... ne zanimaju me povrshni komentari... narochito ne onako napisani...

za shteker chak i postoje nekakvi tamponi ('ebem ih kako se zovu:) koji se metnu u shteker i dete mozhe samo da gleda u to :)

isto tako mozhe da se napravi za svaku opasnu stvar (za dete) u kutji neka sigurnosna mera.

"Da bi postao razmažen, neko mora da te razmazi"

sa ovim se 100% slazhem i chak sam negde ovde i napisao... samo se ne slazhem da tje neko postati razmazhen ako ne popije neke batine, to jest da, ako popije batine sigurno netje biti razmazhen!

meni ovo zvuchi kontradiktorno... ti mislish da dete zashtitish tako shto cesh da napravish savrshenu zashtitu oko njega a pritom rachunash da ga necesh razmaziti??

krajnje nelogichno...

samo cesh ga vishe podsticati da 'divlja' i juri propuste jer vidi da mu se neshto brani, ali mu je dopushteno da istrazuje...

SVE ostalo dete mozhe da razume.
...zabluda...

ne moze svako dete sve da razume - uverio sam se u to...

a i lepo ZerBah reche...

Edited by _Silent_
Link to comment
Share on other sites

Sad mi pade nesto na um.

Sta je gore?

Kad klinac gleda crtane filmove gde se upucani,obezglavljeni,slomljeni i generalno unakazeni likovi ponovo vracaju na platno i samim tim mozda usadjuju ideju klincu da on to moze da uradi nekome a taj da bude uredu posle toga...

ili,

kad klinac gleda crtace gde je realno prikazana smrt,patnja i ostalo jednog ljudskog bica.Samim tim dobija jasnu sliku posledica nasilnih dela ili dela u opste.

Cisto da se zna ja cu klince da teram da citaju knjige sto vise,jer jedno od stvari koje zalim je sto nisam ucenija osoba.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

^^ bar za to nikad nije kasno. covek se uci dok je ziv, a mozes i sa svojim klincem da ucis ono sto si propustio. bolje i kada te tvoje dete pita za nesto (a ti ne znas da odgovoris) lepo sednete zajedno i prelistate neke knjige (ili net [:D] ) i naucite nego da mu kazes "pojma nemam , vidi negde"

postoje samo dve istine na ovom svetu:

1). djape je najbolji frajer

2). zemlja je plocha

Link to comment
Share on other sites

nishta u crtanima nije bolesno dok ne odgledash ninja scroll, to stvarno nije za decu, od tih psiho manga crtanih, samo gledao josh Ghost ine the shell, koji je stvarno dobar...

Sta bi tek bilo da klinac odgleda poslednje 2 epizode Berserka,covece,imao sam 17 godina,i frapirao sam se

Obito.jpg

What?! The land of the free? Who ever told u that is your enemy

Link to comment
Share on other sites

a bem mu mater,gledao sam i ja horore kad sam bio klinja,a predpostavljam i vi,pa vise sam horora pogledao kad sam imao od 5-10 god nego od 10-19.

Moram da postavim pitanje:

Zasto su danasnja deca toliko drugacija od nas kad smo bili klinci???

zasto su deca sada toliki debili?

Obito.jpg

What?! The land of the free? Who ever told u that is your enemy

Link to comment
Share on other sites

wtf is puca-laca?

i zashto me ne razumete kao da pricham kineski?

"kada se iscrpu sve druge mogutjnosti"?? pa nema tu levo desno, ili si ga vaspitao od malena kako treba i nema potrebe za "last resort weapon", ili nisi bio dovoljno dobar roditelj i morao si da pribegnesh batinama.

puca-laca je blag oblik batina za malu decu (2-3 god), nesto kao malo jace sljepkanje po guzi.

pazi, mozda ga ti vaspitavas sa dobrom namerom, ali mu ti nisi jedini uticaj, mozda ga okolina razmazi, mozda je dete agresivnije genetski i sl. i onda: [strogo-ozbiljna faca]no-no ili ce da bude puca-lace po guzi![/strogo-ozbiljna faca]

puca-laca ftw!!!

[:)][:)][:)]

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...