Jump to content

Go go power rangers


Figl

Recommended Posts

Ovo je da ne verujete..znaci ocistili smo bwl do chromagusa u jednom cooldownu :)))))-prvi put naravno :))))) Novi moto gilde je power rangers :))) Ovaj topic je napravljen da bi se iznervirao moderator koji je kenjao o tome kako kad god neko ubije bosa napravi topic [xx(]

P. S. NEMEZIS SHOLDERI STIIIIIZEEEEEM :P

Edited by Figl
Link to comment
Share on other sites

:D pa cim ubijes broodlorda , ako savladate firemaw-a , ebonroc i flamegore padaju iz par pokusaja , nama ebonroc iz prvog a flamegore iz 3-ceg pokusaja istog dana ofc first kill :D Ti zmajoliki bossevi u bwl-u su nesto najlakse sto postoji :D Flamegorep ogotovu , samo hunteri cepaju tranq i to je to :D

Ajde sad chromaggus , po meni najtezi boss u bwl-u , posto je nefarion sprdnja ako prodjete fazu 1

go go kill nefi

p.s. GZ :DD

Edited by IronSERB

:) <-----

Link to comment
Share on other sites

:D pa cim ubijes broodlorda , ako savladate firemaw-a , ebonroc i flamegore padaju iz par pokusaja , nama ebonroc iz prvog a flamegore iz 3-ceg pokusaja istog dana ofc first kill :D Ti zmajoliki bossevi u bwl-u su nesto najlakse sto postoji :D Flamegorep ogotovu , samo hunteri cepaju tranq i to je to :D

Ajde sad chromaggus , po meni najtezi boss u bwl-u , posto je nefarion sprdnja ako prodjete fazu 1

go go kill nefi

p.s. GZ :DD

Ma znam svi su na istu foru kada smo firemawa savladali ova 2 su isto laka...mada treba vremena samo dok se tenkovi ne uigraju malo....jedva cekam da vidim chromaggus bobru jer su svi rekli da je najjaci fajt na igri :) Oces ti da igras onog wariora pico ? :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...