Jump to content

KOJA JE OVO PESMA?


byp_

Recommended Posts

Pre neki dan odem kod ortaka da opeglamo par partija pes'a ..i on je skinuo neki superpatch chuda/muda... i kada krene igra kada se loaduje manu ..krenula je do jaja rnb/hip-hop stvar ide zenski vokal uz mnogo dobrog bass'a .... " Spika spikas pika..tell me spika... spika on the dance floor..tako nesto i gruva bass.

ako zna neko ... neka mi baci name i artist ..da je odmah potrazim, stvar je brutalna za kola i sl. :)

Hated by some...Loved by few...Respected by all...

Link to comment
Share on other sites

moje problem je sledeci.

paul woolford je pustio na exitu, 3x je ponavljao, matora vidjena i slavna je pesmica :)

http://www.yousendit.com/download/elNMYUlwTlFtUUUwTVE9PQ

800kb

pomozite. cini mi se da je i fatboy slim pustao na brightonu.

Tori Amos - Professional widow

There's a little boy and on his 14th birthday he gets a horse...and everybody in the village says,"how wonderful" and the Zen master says,"we'll see".Two years later The boy falls off the horse,breaks his leg and everyone in the village says,"how terrible" And the Zen master says,"We'll see".Then,a war breaks out and all the young men have to go off and fight...except the boy can't cause his legs all messed up and everybody in the village says,"How wonderful" and the Zen master says,"We'll see".

Link to comment
Share on other sites

Domaca pesma,peva mnogo nasih poznatih muzicara,izmedju ostalig Bora Corba,i pesma je o Beogradu...

refren ide nesto "gde god da krenem taj grad me cuva,kroz moju glavu Kosava duva"...

Jel zna neko ime pesme?

edit: nasao sam :)

Edited by LeSiN@r aka LESkO

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Bio danas u nekom kaficu i ovo je sviralo...i bas mi se dopalo... Nije njihov disk vec je neki radio pustio... Uhvatih ovo mp3 playerom:

http://rapidshare.com/files/46947975/deo.MP3

Tesko je 0.2 MB i ne moze razgovetno da se cuje text... One koje ne mrzi, neka overe link pa neka jave ako im je poznato ili uspeju da izguglaju nesto...

Link to comment
Share on other sites

@Troublemaker, ima milion izvodjaca ove pesme, ime joj je Missing, imam ja nekoliko verzija okacicu ako hoces :)

Skinuo sam Discovery-Missing i to je obrada Everything But The Girl-Missing i nema apsolutno nikakve veze sa ovom pesmom koju sam okacio. Ako ti mislish na neku drugu Missing pesmu javi.

Ovo sto sam kacio su izbrisali pa cu da okacim ponovo za par dana.

Mama, mama šta je to jebanje???
Pa vidiš sine to je ruzna reč za nešto lepo:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...