Jump to content

nadimci, aka "nikovi"


Recommended Posts

pa svi su bili u fazonu da imaju neka brza imena mracna jebacka...ali ne i smekerska kao sto je kalimero mislim ne znam ko se nije nasmejao kad je prvi put procitao...a nik mi je pao napamet tako sto kao mali bili su crtani filmovi na politici recimo subotom nekih 4 sata i nekad bi bio i taj sa kalimerom koji je uzgred bio najgori crtani u istoriji crtaca...pa me je toliko nervirao da mi je ostavio veliki bol....i onda da to ne bih zaboravio ja sam ga uzeo :Da mogla je biti tako zanimljiva prica.....da je neko drugi ispricao....neko pismeniji skolovaniji...neko ko nije retard..totalni retard

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 172
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

po koji put ide ova tema?

_Silent_ - uglavnom sam koristio oruzja sa prigushivachima u CS-u, a _ _ dodao da bih lakshe nashao nick kada pritisnem tab [:D]

Inache, ne volim previshe da kucam po forumu, niti 'galamim' uzivo, tako da bi ovaj nick bash odgovara... A nije ni chest [:)]

Edited by _Silent_
Link to comment
Share on other sites

gotivim vodu u cvrstom stanju,ne znam zasto ali bi mogao da se igram sa ledom po ceo dan,obozavam zimu etc. ;))))))))

prvo mi je nick bio "ICe" i onda mi je odjednom palo na pamet "AyS",kako i zasto-nemam poJma :D

Link to comment
Share on other sites

Heroes of might and magic ,svima nama dobro poznata igra (nadam se [:p]), e pa u jednom od heroes chronicles-a ima jedan heroj koji se zove killgor(specijalnost Behemoti) [:)] i tako sam se prvo potpisivao u MP igrama dok jednog dana jedan decko poznatiji kao Cartman nije u igraonici mi predlozio da se potpishem killygor [:p]

killgor je bolje.

Link to comment
Share on other sites

Ajde de, ne ljutite se na ovekinda. Novi sam na forumu pa mi se učinilo da bi bilo zanimljivo da pitam ovo.

Iam jako zanimljivih priča...

Saint, ruska, khkh ukrajinska, škola omiljenog nam sporta... Bravo.

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

Ja izgleda imam najgluplji nick na ovom forumu [:(]

"Seth" je poteklo od ove reference.

"Fix" je engleska rec za popraviti,uzeto jer sam u datom trenutku birao jednu od profesija u jednoj igri gde je glavni posao bilo popravljane stvari.

Mada "Seth Fix" je samo jedan od dva main nick-a koja posedujem.

Ljudi me vise znaju pod nick-om "Pekar" nego pod imenom Aleksandar.

Edited by Seth Fix

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...