Jump to content

Crvena Zvezda-Roma


Doca

Recommended Posts

  • Replies 129
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

voleo ga neko ili ne.. zigice je pola zvezde trenutno... asistira odigrava daje golove dribla... njegova najveca vrednsot je u tome sto covek zna sta moze i koliko moze i retko se trudi da bude bolji nego sto jeste... ako pogledate recimo kovacevica (odigrao sjajno u odbrani a kad uzme lopru onda shabanski dribla pravi 'poteze etc) razumecete o cemu pricam....

bisevac.. drugari... ja bih sa ovom operisanom nogom bolje igrao od ovog mamuta... kiks igrac... pa jos u odbrani... to je nedopustivo... ima 10.000 sirovina od kojih se moze napraviti dobar stoper a oni bas nasli ovog mudonju... steta

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

jel ima neko da je snimio ili da se skine utakmica odnegde ?

boze mili ays i utakmica :)

cisto da te obavestim to je fudbal, ne cs i q3 :D

514310_big.jpg

___________________________________________________________________________

We defend. We stand. We show that as one. United. We destroy. Their god will fall !

When we all rise up... the sky's gonna light up !

Link to comment
Share on other sites

Kada vec prichate o Zigicu, check this out...

http://www.phatpage.org/news/101405.html

auuu, nema goreg :))))

@topic

po meni vi trba da mazite i pazite ono vashe chedo, lukovitja... dosta dobar igrach

edit: sklonio komentar na rachun bartuca chim sam video odakle mu linak :)

Edited by Ramirez
Link to comment
Share on other sites

Bravo zvezdo igrao sam x-1 ^^ , ali zenit me sjebao i juventus :(

samo zvezda... svih sest meceva mi je proslo... mrtva zvezda od 0 - 2... ;)

cak je i tromso izgubio posle 1:3... skeniracu tiket... mada nisam popizdeo, za razliku od onoga petah tikva - partizan 0 - 2 (kralj odbranio penal) i zvezda - braga 1... ZLATNO PRAVILO: NE KLADI SE NA UTAKMICU U KOJOJ IGRA TIM ZA KOJI NAVIJAS...

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

zamina me da ne zna neko mozda kolika je cena zigicu ?

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

Inace,sto kaze Lex,prvi Zigin gol je cist ofsajd,a inace ako Piksi ostane dosledan onome da ce se mnogi igraci naci na transfer listi,vec uveliko vidim Bisevca,Mudrinica i Joksimovica na njoj...nije mi jasno jos uvek zasto je Trajkovic na klupi,ali nema veze...?

Trajkovica sam gledao par puta na pochetku sezone... dobar je bio tada... oprostite mi ako greshim, ali chini mi se da on igra na poziciji Jankovica... ako je tako jbg... Meni je zao shto ne igra Dramani u domacoj ligi mada verovatno Zenga zna kada je pravi momenat ubaciti nekog kao shto je to uchinio sa Stojkovicem...

Edited by Mario^^
Link to comment
Share on other sites

trajkovic moze da igra u centru,ali moze i levo i desno, tj univerzalac je :)

zato mi je skroz chudno shto zenga forsira djokaja i perovica pre trajkovica, pa chak i mudrinica

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

trajkovic moze da igra u centru,ali moze i levo i desno, tj univerzalac je :)

zato mi je skroz chudno shto zenga forsira djokaja i perovica pre trajkovica, pa chak i mudrinica

Pa shta znam... Perovic jeste odlichan... Mudrinic nema veze sa zivotom... sreca te vishe nije starter... Ni Djokaj nije toliko losh, a i nije bash da ga Zenga preterano forsira... Shta znam, verovatno Zenga ima neku svoju rachunicu :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...