Jump to content

Crvena Zvezda-Roma


Doca

Recommended Posts

Odlican gol, odlican! Taman kad sam mislio da ce nesto da se spetlja on ga onako zavuche. I jos posle odbranili penal, sjajno, sta li je onaj baja hteo kada je onako sutnuo?!

ochigledno nisi upoznat sa fenomenom "kasano"

Zigic je objasnio samo tako extra potez, sada mu je skocio transfer odma :D i purovicu je lepo asistirao znaci zigic 10 za danasnji mec !! (zanima me kako ce prokomentarisati ramzes cini mi se ;) posto je kritikovao zigicevu igru na nekom topicu ;))

nisu me josh "ramzes" nazvali :)

btw ostajem pri stavu da je zhigitj kosharkash i da ne zna da se kretje po terenu...

p.s. dao je on mnogo bolji gol partizanu, ali lep je i ovaj.

shta retji, svaka chast... chak mi je i drago zato shto mi je jedan drugar igrao na tiketu iz x-1.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 129
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jbt,mislim da danas zamalo da zaplacem od srece...iako smo pobedili,Zvezda je daleko od one igre koju treba da prikazuje,imali smo srece da smo imali inspirisanog Zigica(molim neznalice da ne komentarisu da ga po ko zna koji put kenja i sere,mozete samo da cutite i i dalje zivite u neznanju da on ne zna da igra taj fudbal) a inace odbrana nam je suuuuplja strasno,mislim da je ovaj B tim rome tu negde na nivou Tromsa ili Bazela samo sto je veci motiv bio u pitanju..znaci jos uvek sam pod utiskom tekme,ono idemo u Francusku da nam Strazbur da bodove da ne bi ispao iz lige ;))))) 0:2 ;)

i da,sramotno je da je bilo onoliko praznih stolica,vidi se uticaj tapkarosa jebem li im mamaru...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Bravo.

Ne narochito kvalitetna igra, ali trud i zalaganje na nivou. Zhigitj super inspirisan.

Roma dzhukachka kao i uvek, posebno mi je drago shto je onaj gad Cassano onako promashio penal, a i onako budjavo shutnuo na pochetku 2. poluvremena.

Inache, Zhigitj je prvi gol dao iz chistog ofsajda... :)

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

fenomenalna utakmica

sva sreca da sam bio na tekmi iako nisam hteo da idem nikad sebi ne bih oprostio

Zigicu svaka cast stvarno igra super (mada ja ga licno ne volim, ne znam tacno zasto mozda zato sto ne zamisljam da se tako igra fudbal al nema ni veze nek samo on kuca golove i svi cemo biti srecni!!!)

Jedini problem koji zvezda ima je prokleti Bisevac!!!

Ako se neko seca

Drugi gol PSV-a kod nas Bisevac kriv, Bazel, Tromzo, Roma decko uvek napravi bar jednu katastrofalnu gresku jednom recju decko nam upropasti Evropu!!!

((((Q))))

SRBI su najgluplji narod na svetu!!!

Link to comment
Share on other sites

nisu me josh "ramzes" nazvali :)

ma mesam te stalno sa ramzesom :D jbga ramirez !! :D

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

fenomenalna utakmica

sva sreca da sam bio na tekmi iako nisam hteo da idem nikad sebi ne bih oprostio

Zigicu svaka cast stvarno igra super (mada ja ga licno ne volim, ne znam tacno zasto mozda zato sto ne zamisljam da se tako igra fudbal al nema ni veze nek samo on kuca golove i svi cemo biti srecni!!!)

Jedini problem koji zvezda ima je prokleti Bisevac!!!

Ako se neko seca

Drugi gol PSV-a kod nas Bisevac kriv, Bazel, Tromzo, Roma decko uvek napravi bar jednu katastrofalnu gresku jednom recju decko nam upropasti Evropu!!!

jebiga kad nam je ta njegova i dudiceva pozicija problem zadnjih par godina od kad je otishao vidic, koga ce da stavi umesto bishevca, joksimovica ?:)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

veoma lepa fudbalska predstava :)

izuzetno sam zadovoljan rezultatom, igrom i ne bas, ali jedan zigic je sasvim dovoljan da se pobedi ipak drugi tim rome. da su kojim slucajem bili u full sastavu tesko da bi mi osvojili i bod. koreografiju jos uvek nisam video, znam da je bilo dosta raznobojnih najlona, ja sam licno imao crveni :) a nacin na koji sam dosao do karte je blago receno smesan. cimao sam se svaki dan do blagajne da bi uzeo kartu po ceni, iz principa nisam hteo "tapkarosima" (ne naravno pravim, mislim da i vi znate o kome se radi) da dam 1000din vec sam cekao 2-3 sata do pocetka tekme da vidim oce li cena pasti.i da, krenem ja do stadiona sa ortakom kad ono, prvi 1000din, drugi isto tako, treci... i sada dodjemo do nekog lika koji kaze aj dacu vam 2 za 1500 ja reko ok i sada ortak vadi 1000, ja uzimam karte od lika i polako se gubimo u masi. on vice stani, dugujete mi jos 500 a mi onako opusteno "budi srecan sto si dobio i toliko".. sva sreca da nije bilo njegovih ortaka u blizini, ne znam kako bi se sve zavrsilo :)))

za zigicev gol stvarno nemam reci, iskren da budem mislio sam da je ovo sto je davao golove nogom slucajnost, posle onog sinoc me je definitivno razuverio. svaka cast, jos jednom !!!!

Link to comment
Share on other sites

Veliki Nikola Zigic, i velika pobeda Zvezde, koju je potpuno zasluzila. A onaj sudija sto nije dao crveni Panuciju je stvarno ispao smrad, penal, aj tu i tamo, ipak je to Roma, morali su da im daju penal ko i svim ostalim zabarskim ekipama. A tek sto je onaj Kasano glumio Pixija ( ili Totija , nije ni bitno ) sa penalom... Nemam reci, saban nafolirani .....

-In the church they say to forgive...

-Forgivnes is between them and God, my job is to arange the meeting ...

juvefan9ds.gif

----------------------------------------------------------------------

jddrinker5js.png

Link to comment
Share on other sites

Bio sam na zapadu... bilo je super i tako to da ne ponavljam rechi drugih ljudi... sve chestitke itd. E sad... Trazio sam svuda, ali nige nisam video poredak u grupama sa gol razlikom... Kapiram da bih mogao da nadjem kada bih jurio rezultate utakmica iz prethodnih kola, shto me mrzi... pa ako ima neko sa gol razlikom nek okachi... Jos jedno pitanje... Sa kojom grupom se mi ukrshtamo, tj nasha grupa ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...